Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Takže je to tady, kdo horlivě očekával příchod nové konzole Xbox, tak se právě dočkal. Přichází zcela nový Xbox One

Hardwarové specifikace jsou stejné jako PS4 s rozdílem že Xbox má i HDMI výstup. Že by sloužil i jako recorder ?

Změny dostál i ovladač, ale jedná se spíše o estetiku. Vypadá, že se bude držet a ovládat stejně dobře jako jeho starší verze, kterou známe.

Více zde http://kotaku.com/the-next-xbox-is-called-xbox-one-509069410

A zde http://www.financninoviny.cz/zpravy/microsoft-predstavil-novou-konzoli-xbox-one/941308

Nějaké foto zde http://www.wired.com/gadgetlab/2013/05/xbox-one-photos/?viewall=true

Upraveno uživatelem Ravendhi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Konference pro mě zklamání, 60% TV, Sport a online funkce, které v Evropě stejně nebudou fungovat, připadá mi to jako konzole šitá na míru lidem v Americe. 30% ukázky renderovaných videí bez aktuálních gameplayů. Uvidíme s čím příjdou na E3, ale u mě zatím vede PS4 (btw. nevlastním žádnou konzoli).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konference pro mě zklamání, 60% TV, Sport a online funkce, které v Evropě stejně nebudou fungovat, připadá mi to jako konzole šitá na míru lidem v Americe. 30% ukázky renderovaných videí bez aktuálních gameplayů. Uvidíme s čím příjdou na E3, ale u mě zatím vede PS4 (btw. nevlastním žádnou konzoli).

OT: Neznalosť angličtiny v tomto prípade vyprodukovala riadny nezmysel :D. Len pre info, actual in-game footage znamená "skutočná stopáž z hry" nie aktuálna (rovnako ako actually neznamená aktuálne, ale v skutočnosti). ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde jsem nepsal o tzv. actual in-game footage (nebo snad ano?). Ono slovo aktuální má v češtině trochu více význámů, příště raději zůstaň u tvé krásné slovenštiny :ziped: :thumbup:

aktuální (méně vhodně aktuelní) příd. (z lat.) takový, který je v dané době živý, týkající se současnosti, který budí pozornost, zajímavý, zájem;

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak plno veci zde fungovat nebudou a je to vic delane pro USA.Krom toho nejsem z toho nejak paf. Myslim si ,ze dotekovy ps4 gamepad bude o dost zajimavejsi a jestli to bude mit ve hrach stejne vychytavky,jako doposud u ps3 gamepadu. Tim myslim treba kdyz jsem hral Killzone 2 a drzel jsem zadni tlacitka a hejbal jsem ovladacem ,jako kdyz otacim kolem.Krom toho co se tyka grafiky tak zadny mega posun se nekona a par ukazek z nejakych her me prislo jako ,kdyz ta hra ma vyjit na Xko360. Mozna to jsou jen ty prvni hry. Nicneme jsem spis zjedavej na staj PS4 tam ty hry budou o dost zajimavejsi a nejakej kinect uz z x360 me nebavil.

Proste radsi hraju hry s necim co mam v ruce nez mavat rukama jak blbec pred obrazovkou.Pokud jinak vim tak kamery by meli mit konsoli obe takze rozdili mezi ps4 a xkem moc nebudou.Mame se do budoucna urcite na co tesit.Cekal jsem jinak ,ze do xbox gamepadu daji take dotekove prvky ,ale ty tam jak si nevidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak nevím. Moc se mi nelíbí ty zprávy o použitých hrách. Kinect a i ta omáčka okolo mě nechává dost chladným, na konzoli jen hraju, nebo maximálně si pustím film. No, uvidíme, jaké budou exkluzivní hry (a tím myslím opravdu exkluzivní).

Mimochodem, to jméno je takévé divné, spíš připomíná první Xbox :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no videl sem, mrknul na specifikace a sluzby okolo, ublinkl jsem si a presvedcil se, ze pro me je to prave PS4. Sice nevime zatim jak bude vypada konzole, ale co se tyce veci okolo, tak je pro me mnohem zajimavejsi volba.

U xboxu sem mi nelibi, ze preferujou americkej styl zivota, tzn sedni si na gauc a uz nic nedelej. Mas xbox a ten za tebe udela vse.

A ta nutnost jednou za den pripojit konzoli na net ??? co s tim proboha minej ?

Design... radsi nekomentuju. 6 let vyvoje bych si predstavoval jinak. Prijde mi, ze celou konzoli spichnuli za posledni 2 mesice po tom, co sony oznamilo specifikace ps4... :D

MS je nejakej zabrzdenej, nejdriv win 8 dojebou a ted i toto. Hlavne ze tablet od nich muze vypadat k svetu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Design mi přijde v pohodě, i když spoustě lidem se to určitě líbit nebude...největší blbost je to připojení na net aspoň 1x denně...ještě počkám na E3, tam se to asi všechno rozsekne. Ovladač má podle mě lepší Xbox. A u mě bude taky samozřejmě rozhodovat cena. Ale ta Forza 5 byla dokonalá, né že ne. :)

Upraveno uživatelem DARK SPIRIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len par upresnujucich info - HW ti ekonzole nie su uplne stejne, xbox ma pomalsiu RAM, a slabsiu GPU... pre mna je vitaz ps4, po tom vcerajsom fiasku... tomu expertovi na anglictinu co tu operuje tym, ze to bol actual ingame footage, to neznamena ze to bol skutocny ingame, boli to cgi zostrihane, ktore navyse nevyzerali nijak uzasne... povodne som si myslel, ze ps4 predstavenie bolo fail, ale ms dokazal nemozne a uplne sa odrovnal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu