Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to vypada, ze musim reklamovat. Problem se zasekem v prubehu vypinani konzole porad trva.

Btw. Co se stane, kdyz na sve konzoli podrzite to svitici Xko asi 3-5sekund, vypne se nebo restartuje?

EDIT: Prave jsem domluvil s podporou Cyberport.de a musim se v sobotu vydat do Vidne a konzoli vratit, abych v ramci 14dni od data objednavky mohl uplatnit money-back garanci. Takze to vypada, ze budu bez Xboxu. :(

Stane se to, že se objeví nabídka: vypnout konzoli (dle nastavení buď Instant On nebo Power saving) NEBO vypnout ovladač tedy: Console Off / Controller Off.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja budu ted u cyberportu reklamovat ten muj kus, a oni rikaji, ze zadnou dalsi nemaji, takze mi nemuzou vymenit kus za kus.

tak premyslim, jak to udelat, aby mi poslali tu tvoji.

no stejne to bude prdel s tou reklamaci. zenska na infolince rikala, at to dovezu behem 14dni od koupe do shopu a udealme money back, nicmene, nechapu, jak to udelame s tou forzou, kterou jsem si samozrejme stahnul, takze ten kod uz neni platnej. hmm

Ano, to je zajímavé. Zřejmě se na Forzu, jelikož byla "použita", money back nevztahuje. Na stranu druhou, nevím jak ji oddělit od konzole, jelikož to byl "bundle". Řekl bych, že ti prostě vrátí prachy a Forzu tak budeš mít zadara :) ale pravda to jsou jen moje dohady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane se to, že se objeví nabídka: vypnout konzoli (dle nastavení buď Instant On nebo Power saving) NEBO vypnout ovladač tedy: Console Off / Controller Off.

No myslel jsem co se stane, kdyz podrzis to svitici Xko primo na konzoli ne na ovladaci.

Ja, kdyz to klasicky vypinam na ovladaci, tzn drzim Home button, tak tam mam klasicky na vyber Console Off/Controller Off. Vyberu tedy Console Off, screen zcerna, Kinect se vypne, nicmene ovladac sviti a konzole preavidelne pomalu blika. Kdyz si v ten moment prehodim na TV HDMI vstupy napr na TV, a pak nasledne na konzoli, tak ikdyz screen byl predtim cernej, tak tam najednou vidim zamrzlej dialog, kde je na vyber Console Off/Controler Off. Divny.

uz jsem dnes 2x volal na cyberport.de infolinku. rano jsem mluvil s zenskou anglicky, ta mi rekla, ze to tam mam dovest a poresime money back, jelikoz asi nemuzou pro mne obstarat konzoli. Nasledne se mi rozlezelo v hlave, jak se to udela s tou Forzou, tak jsem volal na infolinku jeste jednou, tentokrat to vzal typek a rika, ze je to pouze podpora v nemcine, takze jsem musel oprasit svoje znalosti nemciny a resil jsem to s nim nemecky. docela prdel to byla, nicmene rikal mi, ze s tou Forzou to neni problem, ze se to nejak udela a at to dovezu na prodejnu... tak uvidime v sobotu se tam chystam, bude to boj. zrejme to dopadne tak, ze sice mi doma zustanou 3hry a extra ovladac, ale tocit si stim budu moc tak maximalne na prste, jelikoz dostupnost konzole je ted v Nemecku i Rakousku mizerna, vsechno vyprodany. :(

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslel jsem co se stane, kdyz podrzis to svitici Xko primo na konzoli ne na ovladaci.

Ja, kdyz to klasicky vypinam na ovladaci, tzn drzim Home button, tak tam mam klasicky na vyber Console Off/Controller Off. Vyberu tedy Console Off, screen zcerna, Kinect se vypne, nicmene ovladac sviti a konzole preavidelne pomalu blika. Kdyz si v ten moment prehodim na TV HDMI vstupy napr na TV, a pak nasledne na konzoli, tak ikdyz screen byl predtim cernej, tak tam najednou vidim zamrzlej dialog, kde je na vyber Console Off/Controler Off. Divny.

uz jsem dnes 2x volal na cyberport.de infolinku. rano jsem mluvil s zenskou anglicky, ta mi rekla, ze to tam mam dovest a poresime money back, jelikoz asi nemuzou pro mne obstarat konzoli. Nasledne se mi rozlezelo v hlave, jak se to udela s tou Forzou, tak jsem volal na infolinku jeste jednou, tentokrat to vzal typek a rika, ze je to pouze podpora v nemcine, takze jsem musel oprasit svoje znalosti nemciny a resil jsem to s nim nemecky. docela prdel to byla, nicmene rikal mi, ze s tou Forzou to neni problem, ze se to nejak udela a at to dovezu na prodejnu... tak uvidime v sobotu se tam chystam, bude to boj. zrejme to dopadne tak, ze sice mi doma zustanou 3hry a extra ovladac, ale tocit si stim budu moc tak maximalne na prste, jelikoz dostupnost konzole je ted v Nemecku i Rakousku mizerna, vsechno vyprodany. :(

No tak to já si už radši počkám až to bude u nás..když vidím jaký problémy máš s reklamací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no prave tedka uz mam docela strach, ze pri mym stesti nekde sezenu novej kus, prijedu domu a zjistim, ze v tom chrci vetrak nebo blbne mechanika a uz to asi rovnou hodim z okna.

Tak kdyby ti blbla mechanika tak jí poplácáš :) ale držím ti palce ať tito dopadne dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne sere, ze jinak konzole funguje naprosto normalne, mechanika je ticha, vetracek naprosto tichej. jeste s tim doma zkusim nejak naposledy zasachovat, opet factory reset, cele to rzpojim a zapojim znova, treba se to umoudri, ikdyz s mym stestim bych se divil, kdyby to jelo normalne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslel jsem co se stane, kdyz podrzis to svitici Xko primo na konzoli ne na ovladaci.

Ja, kdyz to klasicky vypinam na ovladaci, tzn drzim Home button, tak tam mam klasicky na vyber Console Off/Controller Off. Vyberu tedy Console Off, screen zcerna, Kinect se vypne, nicmene ovladac sviti a konzole preavidelne pomalu blika. Kdyz si v ten moment prehodim na TV HDMI vstupy napr na TV, a pak nasledne na konzoli, tak ikdyz screen byl predtim cernej, tak tam najednou vidim zamrzlej dialog, kde je na vyber Console Off/Controler Off. Divny.

uz jsem dnes 2x volal na cyberport.de infolinku. rano jsem mluvil s zenskou anglicky, ta mi rekla, ze to tam mam dovest a poresime money back, jelikoz asi nemuzou pro mne obstarat konzoli. Nasledne se mi rozlezelo v hlave, jak se to udela s tou Forzou, tak jsem volal na infolinku jeste jednou, tentokrat to vzal typek a rika, ze je to pouze podpora v nemcine, takze jsem musel oprasit svoje znalosti nemciny a resil jsem to s nim nemecky. docela prdel to byla, nicmene rikal mi, ze s tou Forzou to neni problem, ze se to nejak udela a at to dovezu na prodejnu... tak uvidime v sobotu se tam chystam, bude to boj. zrejme to dopadne tak, ze sice mi doma zustanou 3hry a extra ovladac, ale tocit si stim budu moc tak maximalne na prste, jelikoz dostupnost konzole je ted v Nemecku i Rakousku mizerna, vsechno vyprodany. :(

Jo na konzoli .. neumím číst. To jsem dosud nezkoušel, su línej. Teď jsem to zkusil a zdá se, že se konzole úplně vypne (větrák v napájecí krabičce přestane bzučet) tak jako při Power saving módu. Ovladač však zůstane zapnutý a nejde jej použít, ani druhý který je v tu chvíli vypnutý, pro zpětné spuštění konzole. Musel jsem znovu použít tlačítko na konzoli abych ji přivedl životu.

Osobně bych o Forze nic neříkal. Můžeš na tom jen vydělat, tedy ty cesty a nervy ti stejně nikdo nezaplatí. Takže pokud nemaj kus za kus, chtěl bych peníze a s Forzou ať si to vyřeší oni. Ta je teď, předpokládám, vázaná na tvůj XBL/MS profil/účet a měla by jít stáhnout později, do jiné konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na konzoli .. neumím číst. To jsem dosud nezkoušel, su línej. Teď jsem to zkusil a zdá se, že se konzole úplně vypne (větrák v napájecí krabičce přestane bzučet) tak jako při Power saving módu. Ovladač však zůstane zapnutý a nejde jej použít, ani druhý který je v tu chvíli vypnutý, pro zpětné spuštění konzole. Musel jsem znovu použít tlačítko na konzoli abych ji přivedl životu.

Dik za info. Ja kdyz to vypnu na knzoli, tak se mi na chvili zhasne i ovladac, nasledne se rozblika a znova probudi konzoli. budu s tim dneska jeste laborovat.

jo a vyjma, toho problemu s vypinanim mam jeste dalsi konsmetiku a to skrabanec na prednim panelu. primo z vyroby!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím XMENI :-) tak mám objednáno a nejpozději do 10.12 to mám aleluja doma. Sice to není limitka Day One ale za tu cenu co jí teď prodávají, na to kašlu a bohatě se spokojím s pořekadlem ,,lepší Standart Edice, než Limited Edice za 690 eur. Takže Xbox One a Call of Dudy :-) budu mít za 549 eur a 20 eur my napařili za dopravu DHL. Za ušetřený 3 tisíce který bych dal za Day One si dokoupím 2 hry který chci. Jinak kdo bude mít zájem Call of Dudy budu prodávat, tak to 10.12 hodím do tématu prodám/koupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím XMENI :-) tak mám objednáno a nejpozději do 10.12 to mám aleluja doma. Sice to není limitka Day One ale za tu cenu co jí teď prodávají, na to kašlu a bohatě se spokojím s pořekadlem ,,lepší Standart Edice, než Limited Edice za 690 eur. Takže Xbox One a Call of Dudy :-) budu mít za 549 eur a 20 eur my napařili za dopravu DHL. Za ušetřený 3 tisíce který bych dal za Day One si dokoupím 2 hry který chci. Jinak kdo bude mít zájem Call of Dudy budu prodávat, tak to 10.12 hodím do tématu prodám/koupím.
Tak držím palce ať se to povede, ale taky se sem hodí pořekadlo, neříkej hop dokud nepřeskočíš:-) add CoD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rico4: To platí pouze v případě, že chceš dostat nový Xbox ještě před tím, než odešleš zpět ten starý. Logicky Microsoft nepošle někomu novou konzoli jen tak na dobré slovo nebo milý úsměv. Na vlastní náklady navíc posíláš proto, že se to zde v ČR ještě neprodává. Jinak by si pro to MS poslal kurýra, jak je to obvyklé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak držím palce ať se to povede, ale taky se sem hodí pořekadlo, neříkej hop dokud nepřeskočíš:-) add CoD

Tak to máš určo pravdu Umberto, objednávku jsem provedl za pomoci support a ve 12.30 my přišel potvrzující email s tím že mám uhradit tento bundle nejpozději do 13.12. Teď jsem se díval na jejich stránky a už XONE s COD nemají, zůstali jim tam jen ty dražší za 679 eur ale na ty taky myslím dojde:-) Jinak SuperGamer dnes zabodoval když my poslali email že XONE posunují na 31.1.2014 a že si můžu vybrat XONE s FORZA 5, když jsem se na ten odkaz podíval, málem mě kleplo:-)

http://www.supergamer.cz/xbox-500gb-forza-motorsport-p-224439.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super cena :D kdo kupuje? :D

No aby jsme se nedivili:-) od 16-23.12 to už bude totální nasazení a lidi budou brát co bude.

Je ale pravdou že gamesonly za 700 eur i s dopravou nabízí bundle Xone a tři hry

http://www.gamesonly.at/Xbox_One_Konsole_inkl__Call_Of_Duty__Ghosts___Forza_5___Battlefield_4_Xbox_One_6598.html

SuperGamer nabízí jen jednu, amen kámen šutr a vsadím kšandy že se za nimi taky zapráší, kdo to nesleduje jako my, tak veme co bude a bude rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já si říkám proč to nemůžu najít :-D

Tak to máš určo pravdu Umberto, objednávku jsem provedl za pomoci support a ve 12.30 my přišel potvrzující email s tím že mám uhradit tento bundle nejpozději do 13.12. Teď jsem se díval na jejich stránky a už XONE s COD nemají, zůstali jim tam jen ty dražší za 679 eur ale na ty taky myslím dojde:-) Jinak SuperGamer dnes zabodoval když my poslali email že XONE posunují na 31.1.2014 a že si můžu vybrat XONE s FORZA 5, když jsem se na ten odkaz podíval, málem mě kleplo:-)

http://www.supergamer.cz/xbox-500gb-forza-motorsport-p-224439.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já si říkám proč to nemůžu najít :-D

Dal jsem do tématu: Kde a jak koupit XONE příspěvek, tak snad to může trochu pomoci a bylo by dobrý když se bavíte o tom co kde mají, tak toto téma využívat, založil jsem ho právě k takové diskuzi, aby jsme to neměli všechno dohromady :-) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím XMENI :-) tak mám objednáno a nejpozději do 10.12 to mám aleluja doma. Sice to není limitka Day One ale za tu cenu co jí teď prodávají, na to kašlu a bohatě se spokojím s pořekadlem ,,lepší Standart Edice, než Limited Edice za 690 eur. Takže Xbox One a Call of Dudy :-) budu mít za 549 eur a 20 eur my napařili za dopravu DHL. Za ušetřený 3 tisíce který bych dal za Day One si dokoupím 2 hry který chci. Jinak kdo bude mít zájem Call of Dudy budu prodávat, tak to 10.12 hodím do tématu prodám/koupím.

super, tak se jen modli abys netrefil zrovna nejakej suntskej kus. kde si to objednal nakonec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu