Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Povinně pro všechny :!:

Včera jsem zhlédl krátkou reportáž na IGN a není to příjemný pohled a nepřál bych to nikomu

Hráč který vyhrál v aukci Xbox One Day One Limited Edici za 735 dolarů na EBAY, ani zdaleka

netušil co se mu může stát.když máte v hlavě jen konzoli a je jedno jestli XONE nebo PS4 a

přestanete dávat pozor při nákupu od neověřeného prodejce s nereálným fotem.

Nepřál bych to nikomu a dávejte si opravdu pozor co kupujete a hlavně od koho.

Hyenismus bohužel nevymizel a asi ani nevymizí, ale můžeme se proti němu aspoň bránit a být na POZORU!

http://www.ign.com/videos/2013/12/05/man-pays-735-for-xbox-one-photo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Děkuji, vše klape, nic nechčí, pouštěl jsem film co mám na DVD a zatím vše šlape. Teď instaluju Forzu. Pokouším se hlasově ovládat, ale zatím mi jde jen Go Home :-) Co se týká připojení settopboxu, tak obraz jede, ale nějak na 3 části a zvuk vůbec, tak nevím zda je to HDMI kabelem, nebo čím............To se snad časem podá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a jak je to s kodekama, co všechno to přežvýká? AVI, MPEG asi klasika a zbytek? Co stream z PC? z telefonu, tabletu? dík

Výborná otázka. Zdá se, že v tomto směru není Xbox One příliš řekněme přátelský.

I když podporuje (na rozdíl od PS4 alespoň prozatím) DLNA, tedy stream z jiných zařízení, osobně mám problémy např s přehráváním hudby.

Jde o to, že oproti 360 nemá One "zabudovaný" přehrávače pro video/audio .. nejsem dostatečně technicky zdatný abych to jednoduše a správně popsal ale One má apps (aplikace) Xbox Music a Xbox video. Tyto aplikace, jejich spuštění, jsou vázány na přihlášení se (login) online což mi např u Xbox Music nejde (při sign in se objevuje chyba), zřejmě proto(?), že region ve kterém se nacházím (IP adresa) není podporována. Když tedy pustím, přes Android mobil a DLNA aplikaci, nějaké album (mp3) tak se mi napřed objeví "Xbox Music sign in" což selže, pak sice začne album hrát ale stream se zastaví po jedné písničce a když chci přehrát další musím znovu v mobilu písničku vybrat atd atd .. prostě žádný playlist(y) jen jedna skladba a šlus. Kdo toto dělal přes 360 tak ví, že žádný problém podobného rázu nebyl.

360 neuměl .mkv. Kdo stahuje ví co je to za problém. Zkoušel jsem zatím jen jeden film v .avi (Avatar 1080p) který mi na 360 nejel a na One mi jede. Soubory .mkv One, podle toho co jsem na netu četl, nepodporuje a asi nikdy, ze zřejmých důvodů, podporovat nebude. MS, a kumpáni, podporují oficiální hmm distribuce za který si nechaj zaplatit, tedy to je alespoň můj dohad podpořený funkcemi audio/video apps který One nabízí.

Osobně jsem na Xbox jako multi-mediální přehrávač zanevřel a vyřešil jsem si to po svém. Na hudbu DLNA AVR, nemusí jet Xbox ani TV, a na filmy a obrázky Smart TV Samsung (říká se, že tyto TV podporují největší škálu formátů) s připojeným HDD. I přesto, že mám DLNA router s připojeným HDD. Jinými slovy, chce to více testování, zkušeností, ale můj dojem je, že pokud bude uživatel používat Xbox One apps tak bude vše v pohodě a pokud ne tak mohou být potíže. Rád si přečtu zkušenosti a tipy od ostatních.

Edit: Jo a WMC Window Media Center, na rozdíl od 360, nepodporuje. Takže stream z PC jedině přes externí zařízení/software např Android mobil + DLNA apps.

Upraveno uživatelem tuco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co se týká připojení telefonu a tabletu, to jsem zatím nestihl. DVD mi to přehrálo zatím jen ORG, ale myslím si, že to se zlepší po updatu. Jen bych chtěl zmínit, že jsem nadšený z hlasového ovládání. Trochu jsem se bál po některých reakcích tady, že to nejde, ale opak je pravdou. Nikdy jsem se neučil angličtinu a reaguje to na mě v cca 70%, což si myslím je super. Je důležité říci dobře Xbox aby začala mašinka poslouchat. Po hodině instalu Forza 5 jsem na 10%.Jedu na Wifině a supr, nepadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co se týká připojení telefonu a tabletu, to jsem zatím nestihl. DVD mi to přehrálo zatím jen ORG, ale myslím si, že to se zlepší po updatu. Jen bych chtěl zmínit, že jsem nadšený z hlasového ovládání. Trochu jsem se bál po některých reakcích tady, že to nejde, ale opak je pravdou. Nikdy jsem se neučil angličtinu a reaguje to na mě v cca 70%, což si myslím je super. Je důležité říci dobře Xbox aby začala mašinka poslouchat. Po hodině instalu Forza 5 jsem na 10%.Jedu na Wifině a supr, nepadá.

To si děláš srandu!? :P Anglicky jsem se taky neučil a žil jsem poměrně dlouho v UK/USA a mě opravdu "Xbox" nerozumí!! Jinak ano, zkušenosti co jsou na netu potvrzují, že hlasový ovládání funguje dobře, víc než 90% pro rodilý mluvčí. 10%? Za chvíli by tě to mělo pustit do hry. Bezva funkce, že se dá hrát ještě než je instalace/stahování dokončený. Du trénovat! XBox XBox XBox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uno, jak to myslis uz aby bylo NHL 14 ? ona bude nejaka konverze na xbox1 ? to by bylo super, ja cekam, ze bude teprve pak 15ka za rok.. taky tedka hraju na xboxu360 jen nhl14 nic vic me nebavi.. :D

jinak: jak dlouho jste cekali na svuj xbox1 ? ja ho koupil na ebayi z nemecka a v patek jsem odeslal penize na ucet, takze v pondeli by meli dorazit a kdyby to poslal v utery tak snad do vanoc bude doma a bude se hrat dead rising a ryse uz se nemuzu dockat :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na playcentru jsem četl, nembo mají tam uvedeno že přijde v dubnu, nebo květnu, ale jak tak nad tím přemýšlím, tak to by bylo asi na prd, když v září, říjnu vyjde NHL 15. Ale to je čára přez rozpočet, na NHLko jsem se těšil jak malej kluk :-) To je složitý říct, jak jsem dlouho čekal na svůj Xbox, jelikož je to od té doby, co jsem prodal Xbox 360, což bylo loni před Vánocema. Ještě me hodně překvapilo to, že jsem zadal svůj email a ono po roce, když jsem myslel při prodeji Xbox 360 že jsem vše vymazal a zrušil, tak mi to našlo mého krasavce avatara :-) Takže další plus, i když jsem myslel, že jde udělat nějak nový Avatar dle skenu z Kinectu, ale nevím, třeba jsem si to jen vymyslel.

A teď dotaz: Lidi nikde jsem nenašel DEMA ke stažení, jsem asi lama nebo co. Když jdu na games, tak tam mi to chce jen prodat, ale demo nikde.

Dále bych se chtěl zeptat, aniž bych chtěl dělat reklamu někomu, můžete mi napsat odpověď SZ, ale nevíte náhodou jak se jmenuní ty stránky kluka, který prodává hry dotažené z Anglie? Hodně jsem od něj kupoval, ale jak jsem rok nehrál, tak je kontakt samo fuč.

Ještě jeden dotaz ohledně připojení ext. HHD zda jste na to někdo přišel a co přehrávání AVI.

Mějte pěkný den :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledne hratelnych dem, si normalne na storeu musis kliknout na nekterou vybranou hru a pokud ma demo, tak tam v nabidce uvidis Free Trial, nebo Install Demo, nebo neco takovyho. Pokud hra zadne demo nenma, tak tam vetsinou je Install a v zavorce zatim cena.

Aktualne jsou ve Storeu pouze 3 hry jako demo:

Kinect fitness, ten je free na limitovanou dobu. Nevim presne na jak dlouho al eudajne do konce roku 2014

Killer Instinct, je to normalni plna hra akorat mas pouze 1 postavu (Jago)

Kinect rivals, to jsem sice stahl ale nikdy nehral protoze zrovna vodni skutry mne v te hre vubec netahnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak toto jsem zrovna nedával proto, že mě to moc nebere, tak je jasný, že jsem na to nenarazil :-) Jsem myslel, na Fifu třeba.......Časem toho bude jistě víc. Hlavně bych rád pořešil tu televizi. Obraz tam je, ale seká se a ještě 3x pod sebou. Nemá někdo nápad, čím to může být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za spatne info, samozrejme si muzes stahnout demo Fifa14 :)

co se tyce hdmi in a tv, tezko rict co mas na mysli, ale poblikavani ma za nasledek rozdil v pouzivanem standardu 50hz pro evropu vs 60hz pro USA. nicmene, to by asi nemelo zpusobovat, ze to vidis 3x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NHL 14 na One nevyjde.

Zkusil bych vyměnit HDMI kabely, popřípadě One připojit k jiné TV ;) Externí hadr jsem nepřipojoval ale na https://www.machinima.com/, apps v One, jsem viděl video kde si někdo měnil interní za větší 1T a dokonce za SSD i za cenu porušení záruky.

edit: Tak jsem připojil externí HDD a nenašel jsem způsob jak si obsah na něm, z konzole, prohlížet natož přehrávat.

Upraveno uživatelem tuco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uno, jak to myslis uz aby bylo NHL 14 ? ona bude nejaka konverze na xbox1 ? to by bylo super, ja cekam, ze bude teprve pak 15ka za rok.. taky tedka hraju na xboxu360 jen nhl14 nic vic me nebavi.. :D

jinak: jak dlouho jste cekali na svuj xbox1 ? ja ho koupil na ebayi z nemecka a v patek jsem odeslal penize na ucet, takze v pondeli by meli dorazit a kdyby to poslal v utery tak snad do vanoc bude doma a bude se hrat dead rising a ryse uz se nemuzu dockat :-))

Ve čtvrtek jsem objednal a zaplatil, konzole vyšla v pátek, v sobotu ji prodávající odeslal a byla tu ve středu. Z Německa jako balík do ruky. Záleží na tom čím, jakou službou, se to posílá. Měl bys dostat "tracking number", tedy číslo podle kterýho se dá zásilka sledovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Xmeni :-)hned v úvodu si dovolím poblahopřát Uno za bojového ducha a má XONE gratulace chlape, ale že to dalo zabrat co? :-) Jinak využiji toho že je tady drogbazzzz a poprosil bych ho jestli nemá nějáký info o sdílení Xbox Live učtu s přáteli a doplňky a DLC tak jak jsme to dělali na Xku, jestli budeš mít chvilku budeme rádi nebo udělej samostatný téma. je plno fám a dohadů jak to vlastně funguje a spousta hráčů ani neví že si jejich brácha nemusí kupovat Xlive, Děkujeme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, jak to myslis sdileni uctu s prateli. samozrejme na jedne konzoli staci 1 hrac s xbox live gold accountem, a Xbo Live sluzby muzou vyuzivat vsichni prihlaseni na te konzoli.

sdileni her, nebo DLC packu o tom nic nevim a osobne pochybuju, zeneco takoveho funguje, ale treba nekdo ma lepsi informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že sdílení Goldka na X360 nešlo a každý člen si musel kupovat aby si zahrál MP a mohl kecat s kámoši.

MS měl v plánu dát do XONe funkci kde by jsi mohl sdílet učet až s 10 přáteli které máš aspoň měsíc v přátelích.

Měla tato funkce i umožňovat to že by jsi nemusel vkládat hru stále do mechaniky a hrát ji z HDD.

Jak co funguje na XONE v rámci Xbox Live taky nevím a sdílení si myslím by uvítal ne jeden hráč při nynějších cenách

her a doplňků či DLC k dané hře. Ceny her na XONE rostou a třeba JRC má cenu Forza 5 za 1990 Kč.

Ale jak už tady někdo vtipně podotkl ,,Kdo chce mít opičku, musí mít i na banány:-)

Ale pomoc kámoše s kterým si chcete zahrát na stejné mapě BF4 by se taky šikla :-)

Tuto pomoc my nabídl Curil Buril v rámci BF4 na XONE a proto zde hledáme možnost řešení a zrovna toto téma více rozebrat, díky za pomoc

Upraveno uživatelem ElvisLevis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u her na blueray disku si ji nezahrajes, pokud neni disk v mechanice. hry stazene online se pri stazeni navazou na konkretni xbox live ucet a dany kod jiz nelze jinde pouzit.

moznost sdileni her na ktere se odkazujes, bylo, dle meho nazoru, mozna zamerem, nicmene MS od toho upustil. podobne to bylo i s nutnosti neustaleho pripojeni k internetu. puvodne to bylo v planech, ale nasledne to MS prehodnotil a zmenil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru stazenou na domaci konzoli muze hrat kdokoliv na dane konzoli pod svim vlastmim logem, naopak ty se muzes prihlasit u kamarada a znovu stahnout zakoupene hry na tvem uctu a hrat pude dokud u nej budes prihlasen, v prekladu to znamena ze muzes hrat danou hru na dvou xbonech)

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=microsoft-upresnil-sdileni-gold-uctu-a-stahovatelnych-her-na-xbox-one-175827

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu