Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Hru stazenou na domaci konzoli muze hrat kdokoliv na dane konzoli pod svim vlastmim logem, naopak ty se muzes prihlasit u kamarada a znovu stahnout zakoupene hry na tvem uctu a hrat pude dokud u nej budes prihlasen, v prekladu to znamena ze muzes hrat danou hru na dvou xbonech)

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=microsoft-upresnil-sdileni-gold-uctu-a-stahovatelnych-her-na-xbox-one-175827

a jak tu hru budes hrat v multiplayeru, pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

NE...Microsoft už na to upozorňoval a upozorňuje i v článku, akorát si dokur..te konzoli, nechápu, že to vůbec někoho napadne zkoušet. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOMB RAIDER: DEFINITIVE EDITION

Kam až sahá historie této hry si netroufnu ani odhadnout, to spíš nechám těm znalejším nebo Vám, protože

já hrál jen Tomb Raider 3 v roce 1998 :-) Ale po sobotní ukázce na VGX Tomb Raider Definitive Edition

která se my hodně líbila a doufám že i Vám, jsem dostal chuť si tuto legendární postavu zase zahrát a datum

vydání mě taky potěšil 31.1.2014 oproti jiným AAA titulům které stále jaksi datum posouvají :-( Destiny 9.9.2014

nebo The Division na začátek podzimu.

Co Vy jakého máte favorita na první čtvrtletí 2014???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elvis, tak co už máš doma Xone?? forum se tu nehejbe, všici Xkaři asi paří a nikdo sem nic nového nepíše :D

Vypadá to tak Xmene :-) nicméně jednu pozitivní správu mám, psala my babička včera z Rakouska, že prý my posílá Vánoční cukrový v takový černý krabici a že to váží něco přes 6,5 kg, že toho udělala o něco víc abych měl přes svátky co jíst :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela bych tomu věřil že to tak bude a hlavně mě zaujal příspěvek v diskuzi, kde borec psal že MS zatím udělá levnější verze XONE bez Kinectu s cenou do 10 tisíc. Což ocení hodně hráči kteří Kinect nemusí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela bych tomu věřil že to tak bude a hlavně mě zaujal příspěvek v diskuzi, kde borec psal že MS zatím udělá levnější verze XONE bez Kinectu s cenou do 10 tisíc. Což ocení hodně hráči kteří Kinect nemusí

Já tomu moc nevěřím že bude konzole bez kinectu.ale což o to.to se dá kinect prodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neeee...si myslím že je moooc pozdě... osobně si myslím první čtvrtletí 2014 pro CZ ... dokud neprohlásí MS, tak není nic jisté...

add prodej Xone bez kinect.... taky se přidávám k ricovi, nemyslím si že by to udělali, bude se i nadále prodávat S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to tak Xmene :-) nicméně jednu pozitivní správu mám, psala my babička včera z Rakouska, že prý my posílá Vánoční cukrový v takový černý krabici a že to váží něco přes 6,5 kg, že toho udělala o něco víc abych měl přes svátky co jíst :-))

cožeee, fakt? :D nechceš se rozdělit?? ... tyo já silně uvažuju, že si sjedu do Germánska pro to Xko ... jsem z Chomutova, na hranice to mám asi 25km po silnici :D :D ...počkám ještě do Ledna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz..dneska mi prisli hry na xbox1 ale na zadni strane krabicky je nemcina..je nejaka moznost ze hra pujde hrat v anglictine ? Nebo musim koupit znovu? Nemam moznost vyzkouseni xbox1 jeste nemam :-((

já mám doma forzu 4 krabička je snad v rumunštině...uvnitř ale je pak volba jazyku (čečtina) ... tak že bych se až tak nebál, chce to zkusit, popř bych se obrátil na prodejce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz..dneska mi prisli hry na xbox1 ale na zadni strane krabicky je nemcina..je nejaka moznost ze hra pujde hrat v anglictine ? Nebo musim koupit znovu? Nemam moznost vyzkouseni xbox1 jeste nemam :-((

Taky bych se nebál Deywe, pak si přímo ve hře můžeš zvolit jazyk a myslím že tady Xmeni psali že je tam i přímo čeština:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz..dneska mi prisli hry na xbox1 ale na zadni strane krabicky je nemcina..je nejaka moznost ze hra pujde hrat v anglictine ? Nebo musim koupit znovu? Nemam moznost vyzkouseni xbox1 jeste nemam :-((

pujde to pokud samotna hra ma angličtinu ,,,ja mam XONE nastaveny na region UK a jazyk English a forzu mam v angličtině takze se toho neboj budes tam mit jazyk podle konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deyw: co to je za hru?

no ja si chtel prave pokoupit hry ve vidni, ale nektery hry (BF4, Fifa14) mely zezadu taky nemcinu. V jednom obchode mi prodavac rikal, ze neni problem si vybrat jazyk jakej chces, ve druhym obchode mi zase rekli, ze to je hra pouze v nemcine.

takze jsem nakonec vsadil na jistotu, sel do AC4, kterej je pouze anglicky a fifu jsem si objednal z anglie. nicmene napada mne, ze kdyby disk byl v nemcine, tak to nainstalujes do konzole, nasledne smazes pryc a pak si pri zapnutym danym regionu tu hru stahnes, coz by jit mohlo, ale nemuzu potvrdit protoze jsem to netestoval.

jinak dle meho skromneho nazoru se xbox one bez kinectu prodavat nebude. je to jenom dobre, protoze aspon to vyvojari neodsunou na druhou kolej, jako se tomu velmi pravdepodobne stane u te PS4 kamery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Xmeni jestli Vás zaujala hra TITANFALL tak jako mně, tak na Amazon.de už si můžete před objednat Sběratelskou edici.

Je v tom samotná hra, knížka, plakát a samozřejmě robot ATLAS výška 45 cm a můžete měnit zbarvení pohledu.

Sice nejsem sběratelský fanda, ale mám pocit že po této edici se jen zapráší, cena 299 eur :-)

http://www.amazon.de/Electronic-Arts-Titanfall-Collectors-Edition/dp/B00GGKKV84/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1386770052&sr=8-1&keywords=xbox+one+titanfall

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem našel jeden článek který sice je z června tohoto roku a za tu dobu se už hodně věcí změnilo od MS.

Nicméně se by se my hodně líbila a možná i Vám, možnost prodávat digitálně stažené hry Xbox One bazaru:-)

Takže když budete mít v XONE třeba stažený 2 hry AC4 a BF4, budete je moct prodat v bazaru na XONE v aukci

třeba hráči z Kanady a naopak budete moct i Vy kupovat bazarovky v digitální podobě a nekupovat za plnou cenu.

Nemusím tady mluvit o tom že se nemusíte zabývat opotřebením hry atd.

Tak uvidíme v roce 2014 jestli se něco s toho stane realitou :-)

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=microsoft-oznamil-jak-to-bude-s-bazarovym-prodejem-na-konzoli-xbox-one-174

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu