Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ac4 i ryse je pouze v anglictine, takze bud v klidu a klidne si to kup z nemecka.

Já se asi přidám protože v JRC jsem to měl vyhlídnutý s CZ titulky a měli to mít k 13.12 ale dnes to jako zázrakem přepsali na březen 2014 :-( Nebo si stáhnout digitální verzi, tam by taky měla být čeština:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konzoli i hry mám z Německa. U Forza 5 ani u Ryse se jazyk nastavit, pokud vím, nedá. Tedy kromě nastavení "jazyku konzole" dle regionu. Asi to bude tak, že po instalaci je v hra v tom jazyce ve kterým je konzole. V mém případě je pak Forza 5 i Ryse v angličtině. Výjimkou je FIFA 14 kde se při spuštění dá jazyk, mimo jiné kromě češtiny, vybrat. Asi to bude tak, že jazyk regionů který nejsou podporovaný prostě nastavit nejde. Má FIFA 14 na PC češtinu? Pokud ano, tak bych předpokládal, že FIFA 14 na One ji má taky, jen zatím nejde spustit.

Nápad, že si hru nainstaluji (registruji) z disku a budu ji hrát jako "digital download" (viz drogbazzzz) jsem taky dostal. Kvůli nutnosti mít disk v mechanice si na PC stahuji "cracky" protože to není jen otrava to je doba ledová. Nicméně toto nefunguje.

Osobně si myslím, že většina her se prostě automaticky nainstaluje v jazyku konzole. Dává to smysl, stejně tak jako, že každá hra která je v současné době na trhu má v sobě všechny jazykové verze. Za slovo mě však v tomto neberte, je to domněnka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem našel jeden článek který sice je z června tohoto roku a za tu dobu se už hodně věcí změnilo od MS.

Nicméně se by se my hodně líbila a možná i Vám, možnost prodávat digitálně stažené hry Xbox One bazaru:-)

Takže když budete mít v XONE třeba stažený 2 hry AC4 a BF4, budete je moct prodat v bazaru na XONE v aukci

třeba hráči z Kanady a naopak budete moct i Vy kupovat bazarovky v digitální podobě a nekupovat za plnou cenu.

Nemusím tady mluvit o tom že se nemusíte zabývat opotřebením hry atd.

Tak uvidíme v roce 2014 jestli se něco s toho stane realitou :-)

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=microsoft-oznamil-jak-to-bude-s-bazarovym-prodejem-na-konzoli-xbox-one-174

Něco na tento způsob byl, alespoň mediálně prezentovaný, původní plán MS. Existuje dokonce rozhodnutí Evropského soudu (link bych mohl dohledat), že "digital content" (digitální obsah - stažený věci) je vzhledem k právům majitelů licence to samý co licence distribuovaný jinou formou (CD,DVD, atd), a tím má majitel licence právo ji předat/prodat někomu jinému i když jde o "digital content". Jelikož se mezi potenciálními uživateli XBox One rozšířila vlna nevole jako reakce na původní plány MS, Sony dokonce založila část své marketingové kampaně na zesměšňování toho plánu, vrátil se MS ke starému osvědčenému: co je na disku do bazaru může co digitální ne. Bída, podle mě velká bída a krok zpět. Apple prodává pouze digitálně už nějakou dobu a nikomu to obzvlášť nevadí. To, že se digitální licence budou moci převádět stejně tak jako licence šířené přes ostatní média je podle mě nevyhnutelné. Otázkou zůstává kdy. Ti co po zveřejnění původní strategie MS brečeli by se měli stydět. I kvůli nim si ještě v bazaru nemůžeme digitální obsah vyměňovat.

PS Digitální ~ ekologický!

Upraveno uživatelem tuco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je docela mazec s vydáním až takto pozdě, ale moc tomu nevěřím. Každopádně her bych se nebál, koupit kdekoli. Angl. případně Němčina bude všude. Jsem rád, že už mám Xone doma :-) Elvis děkuji, vydržel jsem a shodou náhod mi to vyšlo. Jinak co jsem koukal do Německa na stránky tak bundl co jsem kupoval já za 499Éček s Forzou je nyní na 529,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta čísla v článku, že PS4 se prodalo o 66% více, je blbost...všude píšou, že PS4 se prodalo k 1.prosinci 2,1 miliony kusu a konzole startovala 15.11., Xboxů se prodalo k dnešku 2 miliony (startoval o týden později) a zároveň je Xbox dostupný v 15 zemích, zatímco PS4 ve 32 zemích. PS4 je v prodejích zřejmě napřed, ale nedá se to dobře porovnat, ale 66% je ptákovina, nevím, kde to ten redaktor vyhrabal, jaksi nedodal, že PS4 se prodává ve více zemích. :)

Nakonec mě osobně jsou čísla celkem ukradená, ale pokud Microsoft bude dělat takové hovadiny a posílat do dalších zemí xbox až za rok, ne-li déle, tak přijde o spoustu zákazníků...dělají si to sami.

Upraveno uživatelem DARK SPIRIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na eBay prý uživatelé prodali celkem 25 tisíc Xbox One a 50 tisíc PS4, což ale může souviset se zpožděním oproti USA. Analytik Michael Pachter tipuje, že v listopadu se v USA mohlo prodat PS4 o 66% více než Xbox One (1,25 mil. vs. 750 tisíc), což je stejný poměr, jaký byl i ve Velké Británii (250 tis. PS4 vs. 150 tis. Xbox One za úvodních 48 hodin).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na eBay prý uživatelé prodali celkem 25 tisíc Xbox One a 50 tisíc PS4, což ale může souviset se zpožděním oproti USA. Analytik Michael Pachter tipuje, že v listopadu se v USA mohlo prodat PS4 o 66% více než Xbox One (1,25 mil. vs. 750 tisíc), což je stejný poměr, jaký byl i ve Velké Británii (250 tis. PS4 vs. 150 tis. Xbox One za úvodních 48 hodin).

Hlavním důvodem proč je tohle nám o čísla prodeje vůbec nejde.spíš o to kdy bude XOne v ČR!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když bych nechtěl někomu křivdit, ten článek (stejně jak čísla v něm .. všimněme si jak mají linkutý zdroj) zní jako součást tzv (ano su především Písíčkář a tudíž nadřazený oběma;) války konzolí.

Chápu, že naši novináři, a nejen ti herní, papouškují cizí zdroje protože jak jinak, a že každý další který původní zdroj přejímá si to povykládá po svém, ale je poměrně velký rozdíl napsat: Předběžná čísla říkají, že konkurenční PS4 se prodává o 66% lépe. a Speaking of the next-gen consoles, Pachter gave a considerable edge to Sony in the November sales race. He believes the PS4 sold 1.25 million units in the US during November, compared to 750,000 for the Xbox One. nebo Pachter estimates that the PlayStation 4 sold 1.25 million units in the US during November, compared to only 750,000 Xbox One units. V těchto souvislostech je zajímavé, že pan Pachter předpovídal větší úspěch PS4 ještě před tím než se XBox One začal prodávat :) a to proto, že XBox One je dražší. Asi génius či co ..

Zpátky do reality .. MS ví co dělá. Kdo měl XBox 360 ví, že jde o konzoli zaměřenou především na trh v USA a po oznámení "vize" pro XBox One bylo jasné, že next-gen nebude jiný a funkcionalita One nebude např v ČR stejná jako v USA. Že jsme malý trh a nikoho v podstatě moc nezajímáme je taky pochopitelné. Osobně si počkám na oficiální vyjádření MS. Zdá se, že MS nechce prodávat konzoli která nebude schopna poskytnout to co slibuje - integrace TV či použitelnost aplikací není otázkou zaslání pár kontejnerů do naší kotliny.

Uvidíme ..

post-71365-14687170479811_thumb.jpg

nebo si zajdeme za vědmou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto zoufalej pokus o radoby prinosnej clanek. recycklace vymyslu a domnenek, podolozenych zcestnyma cislama o prodejich.

Za sebe dodam, ze valka cast schopnosti Xboxu nam rozhodne nebude k nicemu a funguje vyborne. Autor clanku videl zjkevne Xbox One tak na youtube.

To, ze MS neoznami, kdyz pusti prodeje v zemich jako Cesko,Mongolsko, Somalsko, apod. je asi podobny, jako proc zatim v CR neni ofiko Apple Store, nebo proc u nas nefungujou jine sluzby.

Z meho pohledu je tento postup prodeju naprosto logicky. MS zjevne nema jednak vyrobeny dostatek konzoli, a dale urcite jeste neni hotova lokalizace vlastinho prostredi Xboxu vc. hlasovych prikazu.

Vtipne podsouvani PS4 jako te "lepsi" alternativy vuci Xbox One kulha na obe nohy, jelikoz Sony sice spustilo prodeje ve vice zemich nez MS, ale vyrobni kapacity ma podobne, takze na trh stiha dodavat +- stejne mnozstvi novych konzoli. Velka poptavka, mala nabidka = rust ceny, coz se da pozorovat z vedlejsih PS4 vlakna, nebo si staci projet internetove shopy...

tzn. priste podobne slatane nesmslne clanky mozna ani nelinkovat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto zoufalej pokus o radoby prinosnej clanek. recycklace vymyslu a domnenek, podolozenych zcestnyma cislama o prodejich.

Za sebe dodam, ze valka cast schopnosti Xboxu nam rozhodne nebude k nicemu a funguje vyborne. Autor clanku videl zjkevne Xbox One tak na youtube.

To, ze MS neoznami, kdyz pusti prodeje v zemich jako Cesko,Mongolsko, Somalsko, apod. je asi podobny, jako proc zatim v CR neni ofiko Apple Store, nebo proc u nas nefungujou jine sluzby.

Z meho pohledu je tento postup prodeju naprosto logicky. MS zjevne nema jednak vyrobeny dostatek konzoli, a dale urcite jeste neni hotova lokalizace vlastinho prostredi Xboxu vc. hlasovych prikazu.

Vtipne podsouvani PS4 jako te "lepsi" alternativy vuci Xbox One kulha na obe nohy, jelikoz Sony sice spustilo prodeje ve vice zemich nez MS, ale vyrobni kapacity ma podobne, takze na trh stiha dodavat +- stejne mnozstvi novych konzoli. Velka poptavka, mala nabidka = rust ceny, coz se da pozorovat z vedlejsih PS4 vlakna, nebo si staci projet internetove shopy...

tzn. priste podobne slatane nesmslne clanky mozna ani nelinkovat. :)

Jen jsem postnul co jsem našel a "vyvolal" nějakou reakci :-) osobně s Tebou souhlasím, a MS chápu, i když se mi to nelíbí a chtěl bych aby CZ dist. byl už o Vánocích, ale přesně jak si psal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu