Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Proč řešíte prodejnost konzolí? Máte v těch firmách podíly?

Dobrá otázka. Ta však především směřuje na autora článku pana Michaela "Irise" Irišeka. Osobně, když vidím kravinu, tak pokud se mi chce, reaguji. Říkám tomu .. občanská povinnost ;) Jak poznamenal Tommy33, bez akce není reakce a bez interakce není internetové fórum.

Mimochodem, jede někomu FIFA Ultimate Team? Mi to nejede. Už jsem dvakrát kontaktoval EA a ti mi akorát řekli, že o tom ví a že se na tom pracuje. Mám sto chutí se jich příště zeptat kde a jak mohu jejich vadný výrobek vrátit popřípadě reklamovat. Jak to ve světě softwarových licencí funguje je nehoráznost. Kdyby to byla lednička nebo zájezd tak by splakali nad vejdělkem. Něco se musí změnit ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj lidi, tak jak si tak hraju tu svou Forzu 5 co jsem měl u konzole, tak se mi v hlavě urodila myšlenka, jeslti má cenu platit si GOLD na rok.

Nějak se neumím sám rozhodnout a opodstatnit si to, takže otázka na Vás proč Vy si to koupíte? :-) nebo případně ně? :-) Děkuji za názory.

A ještě doplnění :-) Gratulace Elvis!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, tak jak si tak hraju tu svou Forzu 5 co jsem měl u konzole, tak se mi v hlavě urodila myšlenka, jeslti má cenu platit si GOLD na rok.

Nějak se neumím sám rozhodnout a opodstatnit si to, takže otázka na Vás proč Vy si to koupíte? :-) nebo případně ně? :-) Děkuji za názory.

A ještě doplnění :-) Gratulace Elvis!

No já si golda pořídím přinejměnším aspoň kvůli skype...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, tak jak si tak hraju tu svou Forzu 5 co jsem měl u konzole, tak se mi v hlavě urodila myšlenka, jeslti má cenu platit si GOLD na rok.

Nějak se neumím sám rozhodnout a opodstatnit si to, takže otázka na Vás proč Vy si to koupíte? :-) nebo případně ně? :-) Děkuji za názory.

A ještě doplnění :-) Gratulace Elvis!

Ola, no já mám etě X360 a GOLD sem obnovoval tedkon v říjnu (potřetí), a zůstane mi teda aj na Xone, které si pořídím v lednu ... a další budu jistě kupovat hraju online NHL13 a hlavně FIFA14 (maniak) ..tak že pro mě GOLD ano :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Skype já nepoužívám, ale třeba začnu :-) Fifu ještě nemám, jsem spíš na hokej, ale ten neni tak o tom dost přemýšlím no.......Každopádně Vám děkuji za názory. Když už tady otravuju, tak se ještě zeptám, zda se někde dovím, jak a který povel umí Fifa 14?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Skype já nepoužívám, ale třeba začnu :-) Fifu ještě nemám, jsem spíš na hokej, ale ten neni tak o tom dost přemýšlím no.......Každopádně Vám děkuji za názory. Když už tady otravuju, tak se ještě zeptám, zda se někde dovím, jak a který povel umí Fifa 14?

tak ted Tě asi potěším :D :D : viz FIFA14 MANUAL : http://www.fifauteam.com/wp-content/uploads/2013/09/FIFA14-XBOX360-ENG.pdf

KINECT CONTROLS

Keeper charge

Go run ahead

On your horse

Go go go

Run on

Pass the ball

Pass it

Give it here

To feet

Through to me

Through through

Through ball

Play it through

Shoot

Have a shot

Crack it

In the mixer

Cross it

Center it

Front stick

Near post

Back stick

Back post

Get it out of there

Clear it

Tactics

Offside trap

Team pressing

Swap wings

Center back joins attack

CB joins attack

Camera tele broadcast

Camera tele

Camera co-op

Camera dynamic

Camera end to end

Camera pro

Camera broadcast

Change camera tele broadcast

Change camera tele

Change camera co-op

Change camera dynamic

Change camera end to end

Change camera pro

Change camera broadcast

Hard five minutes

Pressure on the ball

Go all out now

Shoot from anywhere

Route one now boys

Everybody back

Shut up shop

Let’s slow it down

Get tight on them

Watch for the long ball

Take it to the corners

Step it up

We need the win

Look after the ball

Ease off a little

Quick tactics

Custom tactic 1

Custom tactic 2

Custom tactic 3

Custom tactic 4

Formations

Formation one

Formation two

Formation three

Formation four

Formation five

Mentality

Ultra defensive

Defensive

Balanced

Attacking

Ultra attacking

Substitution

Striker

Midfielder

Defender

Sub one

Sub two

Sub three

Sub four

Sub five

Sub striker

Sub midfielder

Sub defender

Sub goalkeeper

Cancel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když už jsem hledal, tak jsem našel i KINECT VOICE COMMANDS: (hlasové příkazy pro ovládání Xone)

http://hwcdn.libsyn.com/p/4/4/c/44c89c7f273167b4/Xbox_One_Kinect_Voice_Gesture.pdf?c_id=6458139&expiration=1386930102&hwt=efeb82df80401f48f1910915f4b629c3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted Tě asi potěším :D :D : viz FIFA14 MANUAL : http://www.fifauteam.com/wp-content/uploads/2013/09/FIFA14-XBOX360-ENG.pdf

No taqk už vidím, jak hraju a hledám v seznamu co mám říct :-) Slušná šaškárna :-) Tak shoot jsem říkal a ani si to nekoplo, jinak kinect mě poslouchá docela obstojně. Nejsem angličtinář, tak se mu ani nedivím.

Akorát mě prudí že to neumí AVI apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted Tě asi potěším :D :D : viz FIFA14 MANUAL : http://www.fifauteam.com/wp-content/uploads/2013/09/FIFA14-XBOX360-ENG.pdf

No taqk už vidím, jak hraju a hledám v seznamu co mám říct :-) Slušná šaškárna :-) Tak shoot jsem říkal a ani si to nekoplo, jinak kinect mě poslouchá docela obstojně. Nejsem angličtinář, tak se mu ani nedivím.

Akorát mě prudí že to neumí AVI apod.

já mám FIFA14 na X360, kinect jsem nepoužil nikdo pro to...vše zvládám joypadem, ale vytiskl sem si to + všechny triky... a budu zkoušet :D až se k tomu dostanu ...

chápu, prostě takové ty všechny "všední / normální" věci by to mělo umět, to se od toho očekává... šak vela telefonů umí přehrávat MP3 AVI atd... tak proč né takováto mašinka .))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám FIFA14 na X360, kinect jsem nepoužil nikdo pro to...vše zvládám joypadem, ale vytiskl sem si to + všechny triky... a budu zkoušet :D až se k tomu dostanu ...

chápu, prostě takové ty všechny "všední / normální" věci by to mělo umět, to se od toho očekává... šak vela telefonů umí přehrávat MP3 AVI atd... tak proč né takováto mašinka .))

Technická poznámka, i když tuším jak to myslíš ..

MP3 i AVI XBox One UMÍ. Nahraj si do Android* mobilu MP3/AVI, pořiď si na Google Play* toto: BubbleUPnP UPnP/DLNA (nebo podobnou DLNA aplikaci) a budeš moct streamovat do One jedna báseň, tedy doslova jedna píseň ;) Popřípadě DLNA router + HDD + DLNA aplikace a budeš streamovat po síti z HDD**.

Když jsme v tom .. jde někomu XBox Music či XBox Video? Mně to háže chybu když se snažím přihlásit, což jak jsem už jinde psal je asi tím, že nemám IP z podporovanýho regionu.

*podobně s Apple nebo Windows Mobile, předpokládám

**nebo PC

Upraveno uživatelem tuco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me prislo neco na postu o hmotnosti kolem 8mi kg.takze asi se kvam muzu pridat a budu dalsi majitel xbone, jinak zatim mam jen fifu a ac4 doufam ze tam pujde dat jinej jazyk nez germanskej :D pak cekam ryse a dead rising3 kdyby ste nekdo neco chtel pujcit vymenit piste, ale ryse nedam z ruky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel sem to všeobecně s nadsázkou ... že takto vychytanej stroj by měl umět přehrát vše "standardní" ... tuším že PS4 neumí přehrát MP3 a CD hudební...Xone neumí MKV atd ..ale třeba to vše přijde updejtama .)

Přesně tak. Pokud vím PS4 neumí. Na stranu druhou nejde o problém s HW ale SW, takže jak píšeš časem bychom se mohli dočkat, hádal bych že i dočkáme, aplikací a funkcí který umožní přehrávání A/V např z flashky nebo externího hardu přímo do konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu