Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Premyslim ze bych take poridil Xbox one z Nemecka, vcera jsem se byl nanej podivat a maji tam verze bez her za 499euro a bundle s fifou nebo CoD za 529euro. Tak by me zajimalo jake reci hry v bundlu obsahuji aby nebyla podporovana jen nemcina.

Jak píše Kucis, ber dokud mají :-) Co píšeš ceny o Xone solo nebo bundle je taky v pohodě. Angličtinu nastavíš u každé hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Premyslim ze bych take poridil Xbox one z Nemecka, vcera jsem se byl nanej podivat a maji tam verze bez her za 499euro a bundle s fifou nebo CoD za 529euro. Tak by me zajimalo jake reci hry v bundlu obsahuji aby nebyla podporovana jen nemcina.

Konzoli mám z Rakouska v balení s Forzou a je tam více jazyků. I angličtina. Menu konzole jsem si nastavil anglické. Fifu 14 jsem koupil u nás v Alze. Hraju jí anglicky a používám hlasové povely, jak při hraní tak pro záznam hry. Zatím jsem spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, pokoušel jste se někdo připojit televizní signál ze settopboxu (kabelovky) ? Pokud máte možnost pokuste se o to, abych věděl co to dělá. Mě to nejde. Obraz je jak když by byl program zakodovanej. Mám 3 obrazovky v 1 a mění se obraz tak 1 za 5 minut.

To mas divný. TV mi pres Xbox jede, ale nefunguje plnohodnotně. Ale to je spis problém jako ze v Xboxu není nactenej program atp... Já osobně zatím tuto variantu, ze by mi pres Xbox šla tv nevyužívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konzoli mám z Rakouska v balení s Forzou a je tam více jazyků. I angličtina. Menu konzole jsem si nastavil anglické. Fifu 14 jsem koupil u nás v Alze. Hraju jí anglicky a používám hlasové povely, jak při hraní tak pro záznam hry. Zatím jsem spokojen

hpjda, ta FIFA14 z Alzy není CZ ne?? Co jsem koukal tak to vypadá že v CZ na Xone není...stejně tak Forza5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde tady byl clanek jak reklamovat, poslat rovnou do microsftu,oni ti poslou hned novou az jim tvoje dorazi, nebo jim das cislo kreditky na ktery ti zablokujou skvary nez jim tvoje pride, ale poslou ti ji hned, navíc dostanes jakoukoliv hru zdarma.) Rozhodne neresit prez obchod kde si ji kupoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně začal blbnout ovladač, Day One edition .., zavolal jsem do MS a ti mi řekli, paní/slečna na telefonu to i s někým konzultovala, že dokud u nás XBOX ONE nevyjde, tak mi nemůže pomoct - podporu ani reklamace zatím neposkytují. Prý až u nás vyjde tak nebude problém a ovladač mi vymění. Takže to budu řešit s Amazon.de kde byla konzola zakoupena.

Takovou smůlu, drogbazzzz .. si vsaď sportku nebo něco. Dej prosím vědět jak si u MS dopadl, taky by mě zajímalo jestli a jak reklamace teď řeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to taky resim s prodejcem, ceskej Xbox support mi nepomohl ze stejneho duvodu jako tobe.

Jinak co se tyce reklamance, tak jelikoz to byla online objednavka, tak do 14 dni je money back garance, takze jim to vratim a budu chtit zpet prachy. (Mimochodem, zatim cekam na 500Eur z prvni vadne konzole, takze tedka to bude dalsich 500 Eur z druheho vadneho kusu).

No a tedka dilema,jestli jim tam 500 eur nechat na novou objednavku a nasledne at se to z toho zaplati, nebo si vzit prachy a tu novou objednavku pak znova zaplatit. Preci jen rozdil v kurzu mezi nakupem a prodejem je na 1 transakci skoro 500Kc, o ktery clovek prijde.

Kua, jestli se mi nekdy postesti mit bezproblemovy kus, tak s temahle extra vydajema mne vyjde tak na 20litru.

Btw. Reklamace pres Microsoft nic navic neprinese. Hra zadara byla pouze pro lidi s vadnou blueray mechanikou.

Upraveno uživatelem drogbazzzz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu