Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký firemní/pracovní NTB kolem 10 000,- ?


stevens129

Recommended Posts

Zdravím, chci se zeptat jaký vybrat NTB kolem těch 10 000,- pro pracovní/firemní účely.

Tedy aby byl co nejrychlejší na práci na internetu, ve Wordu a podobně...

Nic jiného se na něm dělat nebude.Můžu s jistotou říct, že po celou dobu jeho používání se na něm nezahraje jediná hra.

Takže co nejrychlejší disk atd...

Díky moc za rady.

Jinak 10 000,- myslím bez DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HP 635 není špatný, ale ta klávesnice je hrozná, avšak je to asi způsobeno tím, že mám Sony VAIO, které stojí 3x víc, než je stanovený limit. PS: Táta má HP 630, což je de facto to samé jako 635, akorát s Intelem. Spíše bych doporučil tu 630, ale nevím, zda se dá ještě koupit.

@blo9g Miku :3 :3 :3 :3 :3 :3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za rady, ale asi se bude brát tento http://notebooky.heureka.cz/hp-probook-4540s-c4z73ea/#c1601

Určitě je dobré aby sis zvolil to co se líbí tobě. Ale hlavně si prosím tě nekupuj Acer. Nevím jak ostatní ale s touhle značkou mam nejhorší zkušenosti. My jsme ti tady zhruba nastavili konfigurační laťku na dnešní dobu.

EDIT: Omlouvám se že je to tu dvakrát.

Upraveno uživatelem blo9g
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za rady, ale asi se bude brát tento http://notebooky.heureka.cz/hp-probook-4540s-c4z73ea/#c1601

Určitě je dobré aby sis zvolil to co se líbí tobě. Ale hlavně si prosím tě nekupuj Acer. Nevím jak ostatní ale s touhle značkou mam nejhorší zkušenosti. My jsme ti tady zhruba nastavili konfigurační laťku na dnešní dobu.

Me se teda moc nelibi, az tak, ze jsem ho uz pul roku nepouzil a jen mi doma lezi.

Tak já taky radši pracuju na IBM ThinkPad T42 ale tam trošku chybí ten výkon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alienware je hrozná plasťárna, alespoň tomu tak bylo, když jsem se s nimi setkal já. Když notebook, tak Sony nebo Microsoft :3 (myšleno i pro ultrabooky a počítače obecně).

Jinak to HP je vcelku dobrý, hlavně není jen z plastu, ale i z hliníku, takže je i odolný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu