Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP nebo Nintendo 3Ds?


Nuroxx

Recommended Posts

Dobrý den,uvažuji o koupi levnějšího handheldu. Rozhoduji se mezi PSP a 3DS. Rád bych přenosnou a ne tak drahou konzoli s velkým počtem kvalitních her. O trofeje mi až tak nejde a jde mi také o to jak je to oblíbené a o komunitu a tak trochu očekávám alternativu ke stolním konzolím a PC (NE GRAFICKY) "do postele"...Navíc mám rád RPG a rád bych si zahrál exkluzivky apod. O grafiku mi až tak hrozně moc nejde (na to mám PC). Rozhodně chci něco takhle přenosného a lepší konzoli bych popřípadě dokoupil později (stolní konzoli,PS Vitu,...). Co je tedy podle váš lepší? Díky předem za odpověď ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne jdi do 3ds, jestli mas nejakou korunu navíc kup XL sice stoji vic ale nebudes litovat ja ho kupoval na alze za 4,7 a vůbec nelituju. Normal koupis kolem 2K fakt je to pecka a od ty doby zapinam PC jen na youtube .Her sice moc nemam ale sou to skoro všechno bomby u kterých se rozhodne nenudis. PSP je podle mne zabity nevychazi skoro uz zadny hry. Rozhodne jdi do nintenda nebudes litovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou tak jdu do PSP nebo do PSV, na psp vzniklo pár dost dobrých rpg podobných diablu a je to perfektní alternativa do postele :) Jinak pokud koupíš Vitu tak to máš samozřejmě ještě lepší akorát budeš muset hry kupovat ale do budoucna tam vznikne snad nějaká propracovanější rpg hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele co si budem povídat ted mi bude 24 a vůbec bych se nestydel, nejaky hry sou třeba pro deti nejaky ty dogs and cats to urcite jo, ale takovej resident evil, castlevanie , zelda ,snake eater .atd sou všechno hry co chces hrat.Nejlepší bude kdyz se podivas po YT na knihovnu her co kazdej systém ma...a podle her se rozhodnes jediny co je sux na 3ds je ze nemá FLASH player ,ale to je jedina věc kvůli který pláču. jinak sem naprosto spokojenej a nesel bych do niceho jinyho...zalezi to na tom co chces hrat ale exkluzivky od N sou fakt dobry. co se tyce VITY tak taky sem se rozmejslel prolejzal videa a prave nakonec díky hrám sem se rozhodl investovat do N.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber PSP.... Zažil jsem s ním mnoho prohraných let. Sice na něj už nic nevychází, ale je tam už tolik her, že to ani nevadí a navíc si za cca 2000,- koupíš na bazaru jeté, ale jako nové, s flashem a kartou a máš to. A ani nemusíš kupovat hry. Na 3DS musíš zatím vše kupovat a PSV neber, to jsem do měsíce prodal, protože tam vychází strašně málo her a je to prostě takové celé o hovně. Jinak záleži taky jaký typ her raději hraješ.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yak: Jasně, ale on říkal, že hry jako Mario a Pokemon nehraje, takže je to takové příjemné + :)

Nuroxx: Řekněme, že na PSP je na dnešní dobu hodně dobrá grafika. Ale nedá se to moc srovnávat, protože by se správně mělo srovnávat PSP a NDS, PSV a 3DS. Jenže Nintendo bylo vždy o verzi pozadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče 3DS, tak flashlé je tak napůl (už to není úplně pravda), jdou na něj stáhnout hry pro starší DS, ale ty nové 3DS hry s 3D efektem nefungují. Pro hraní stažených (DS) her si musíš koupit tzv. flash kartu, kterou na aukru seženeš za cca 250Kč a strčit jí do 3DSka do stejného slotu, jako se strkají originální hry. Nyní už ale svítá na lepší časy, protože před několika dny byla oznámena flash karta (sice drahá a ještě nevyladěná, ale je to obrovský pokrok) s kterou jdou hrát i 3DS hry.

EDIT: Mimochodem, na (3)DS není jenom Mario, jsou na to především stovky skvělých RPG typu Final Fantasy, plno různých skákaček alá právě Mario nebo Rayman, nebo takové legendy jako Zelda či Castlevania a i nějaké střílečky s první osoby jako Call Of Duty Modern Warfare se najdou

Upraveno uživatelem Martin2412
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu