Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP nebo Nintendo 3Ds?


Nuroxx

Recommended Posts

No tak to ani náhodou, kvalitní DS emulátor nefunguje pořádně ani na PC (seká se, zvuk je trhaný a hlavně chybí dotykový displej) a pokud vím, tak DS emulátor ani na PSP není, takže tyto hry si na PSP nezahraješ. Mimochodem to by jsi se divil, kolik her je na 3DS (DS), celkově jsem koukal, že jich je víc jak na PSP.

Upraveno uživatelem Martin2412
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to ani náhodou, kvalitní DS emulátor nefunguje pořádně ani na PC (seká se, zvuk je trhaný a hlavně chybí dotykový displej) a pokud vím, tak DS emulátor ani na PSP není, takže tyto hry si na PSP nezahraješ. Mimochodem to by jsi se divil, kolik her je na 3DS (DS), celkově jsem koukal, že jich je víc jak na PSP.

Na psp je více her + ještě všechny ty emulatory a PS1 !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No každopádně já mám jak PSP, tak teď nově, před pár dny jsem si pořídil i 3DS a baví mě hrát na obou konzolích. Je to tak, že PSP vsázelo hlavně na grafiku her a zaběhlé herní značky známé především z PS2 a je dělané spíše na delší hraní, tím myslím, že nejideálnější je zalézt do postele a pařit třeba hodinu, kdežto 3DS vsází spíše na zábavnost a barevnost her, vsází na ověřené hry jako je Mário, Pokémon, Zelda, Sonic, atd. a je dělané spíše na takové to kratší hraní, kdy si třeba hru zapnu na 5 - 10 minut, například při jízdě autobusem nebo metrem.

A ano, na 3DS se hry pořád dělají, vždyť 3DS vyšlo před necelými dvěma lety a verze XL vyšla asi před 3/4 rokem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Martin: Já myslel GBA emulátor a jemu podobné.

Jinak já nehejtuji 3DS. Sám si chci připomenout old times a zase si ho koupit, ale prostě pro Nuroxxe je jednoznačně PSP. Jinak proč nekupuješ bazarově? Těžce se ti to nevyplatí. V bazaru seženeš nejlepší verzi PSP - 3000 Slim, s flashem, paměť. kartou/ami, origo hrami a příslušenstvím. Na netu koupíš 1004, která nemá ani Wifi, dáš za to víc a ještě si k tomu budeš muset koupit pamětovku a dávat tam flash atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu