Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

Ja vcera taky bouchl akorat DZ udelal 12 lvlu nasel par peknych prirustku do vybaveni :-). Je to tam mazec hlavne honicka dvou lidi co byli s polu v parte a meli max rogue lvl to byla dobra akce, ale celkem byli sehrani a dost si nas davali. Zajmalo by me co dostanes pokud si udrzis max rouge lvl po tu urcitou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

expy a penize darkzoňácký... v betě jsme tam takhle běhali asi 2 hodiny :D. nedá se toho pořádně zbavit, protože tě furt někho honí, furt furt furt... prostě musíš zakempit někam nahoru a tam pockat... na mapě vím o 2 takových místech DZ01 a DZ02

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samopall> pravdu vravíš :D nech si hovorí, čo chce...

mesyas> musíš byť stále pripojený... čo napr. práve teraz nie sme, lebo im to buď spadlo alebo majú "plánovanú údržbu":)

EDIT: a mám po víkendovej zábave:)

https://twitter.com/TheDivisionGame?ref_src=twsrc%5Etfw

We are aware of server issues in Europe. Please bear with us while we investigate. Thank you for your patience and understanding.

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samopall> pravdu vravíš :D nech si hovorí, čo chce...

mesyas> musíš byť stále pripojený... čo napr. práve teraz nie sme, lebo im to buď spadlo alebo majú "plánovanú údržbu":)

EDIT: a mám po víkendovej zábave:)

https://twitter.com/TheDivisionGame?ref_src=twsrc%5Etfw

We are aware of server issues in Europe. Please bear with us while we investigate. Thank you for your patience and understanding.

aha, to je škoda, mě takové hry přes internet moc netáhnou. Myslel jsem, že to obsahuje normálně single(nebo jak bych to nazval) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som pred chvíľou prvýkrát úspešne niečo vyniesol z temnej oblasti, tak môžem oslavovať.. mám za sebou nejakých 23 hodín a som level 12, tak by ma zaujímalo, čo robil ten spomínaný hráč, ktorý spravil level 30 za 15 hodín.. okolo levelu 10 som to chcel vzdať, nedarilo sa mi, lebo som mal slabé zbrane, ale už je to lepšie.. za našetrené kredity som kúpil SCAR-L, ktorý má dvojnásobné poškodenie za sekundu oproti akejkoľvek zbrani, ktorú som doteraz mal.. a hneď sa to hrá lepšie;) dokonca aj v temnej oblasti sa už dá, takže fajn.. inak si to doslova užívam.. všetky telefónne záznamy, echá a iné časti príbehu.. úžasná atmosféra, som nadmieru spokojný!

ešte ma napadlo.. načo sú tie modifikácie v druhom stĺpci naspodu v inventári? mám ich asi 8, ale neviem ich nikam priradiť.. zaberá mi to miesto v batohu, ale neviem, či to mám predať, rozobrať alebo počkať, či to niekam budem môcť dať..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu