Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

koubecx, no to je síce pravda, podobný level síce majú, ale niektoré NPC vydržia toľko, ako keby boli obalení v zmesi železa, kevlaru, cementu a supermanových slipov.. som level 24, hlavná zbraň mi dáva poškodenie 23000/sekundu a do niektorých nepriateľov v temnej oblasti vyprázdnim 3-4 zásobníky a nič..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud v klidu, jsou tam i takoví, do kterých vyplácáme 16 granátů, každej 5 zásobníků a ten týpek má ještě půl štítu :D a v kombinaci s LMB, jejich brokovnicema a jejich pushovací taktikou se stáhneme třeba o jeden blok zpátky než to nějak pokosíme, pak zbývá boss... největší problémy vždycky dělaj týpci s brokama... ty jsou sileny. pres pul bloku te trefi brokovnici za pul hp

EDIT: ve 4... a často nám docházejí po jedný takovýhle vlně náboje, granáty i lékárny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo ma fakt vytáča v Temnej oblasti je nepomer získaných XP k tomu, ako ľahko ich hráč stratí.. neviem presne, koľko získam za zabitie NPC, ale zdá sa mi, že je to okolo 100-150.. keď však zomriem, prídem o 2000-2500, keď nebodaj náhodou trafím spoluhráča, ktorý mi vbehne do rany a stane sa zo mňa rogue agent a niekto ma zabije, prídem o 7000-7500xp.. akože, WTF?! niektorí hráči tam behajú ako ovce. naproti tomu, keď vydržím po zabití hráča tie cca 2 minúty ako rogue agent a nikto ma nezabije, nezískam ani prd.. behom minúty som spadol o 2 levely, lebo tam pobehovala nejaká partia a naháňala ostatných hráčov? proti tomu nie je žiadna obrana a taká strata xp je proste nefér. nehovorím o tom, že keď som v skupine s náhodnými hráčmi a niekto z nich zabije iného hráča, celá skupina je automaticky rogue. navyše pri smrti prídem automaticky aj o 1 kľúč (nie, že by na tom záležalo, mám ich vyše 20 a truhlicu som našiel za celý čas iba jednu, heh), ale je to proste divné.. neviem, ako to funguje v podobných hrách, nemám skúsenosti, podobné MP hrám iba Battlefront, ale tam nič nestrácam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Vsecky eu verze jakykoliv hry na "nextgenu" si cesky titulky automaticky stahnou formou updatu ( existuje li cz verze), pokud je na konzoli nastavena ceska republila. Doba kdy treba u mafie 2 z uk nebyli cz titulky je davno pryc :)

Aha tak to jsem netusil, kazdopadne diky za objasneni. Ja sedivky nikdy nekupuju tak nevim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mam level 18, level TO 13 nasiel by sa niekto v podobnom leveli na hranie ? Cez týžden skor na vecer a cez vikend aj od rána. Nebavi ma chodit stale sam a ked si dam vytvorit zapas a neviem sa s hracmi rozpravat tiez to nieje ziadna vyhra. Ak sa najdete mam nick beni_jkd (Norbi Beni). Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sapik dík, to mi lichoti :D.

DLADY: některá, když nejdou sebrat, jsou součástí nějakého úkolů. Tzn otevřou se poté.

Kruta: On totiž erekovo kondokaketstine nikdo nerozumí, tak radši každý bere roha :lol:

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovácku... Udělej 30 a pak budem chodit spolu ;). Já včera udělal i level 30dz...tak se mi trošku dycha lépe

v DZ mám level 31, to nie je problém.. v hlavnej hre som zostal na 24 kvôli DZ, ale už budem pokračovať.. cez týždeň asi nebudem mať čas, ale cez víkend by sme teda mohli dať co-op, hádam to dovtedy dokončím.. akurát som, na môj vkus, celkom vyladil štatistiky, mám 30K, 30K, 10K, čo by snáď malo byť na lvl 24 slušné, tak som si to chcel chvíľu v kľude vychutnať a nenaháňať sa s dokončením hry ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo ma fakt vytáča v Temnej oblasti je nepomer získaných XP k tomu, ako ľahko ich hráč stratí.. neviem presne, koľko získam za zabitie NPC, ale zdá sa mi, že je to okolo 100-150.. keď však zomriem, prídem o 2000-2500, keď nebodaj náhodou trafím spoluhráča, ktorý mi vbehne do rany a stane sa zo mňa rogue agent a niekto ma zabije, prídem o 7000-7500xp.. akože, WTF?! niektorí hráči tam behajú ako ovce. naproti tomu, keď vydržím po zabití hráča tie cca 2 minúty ako rogue agent a nikto ma nezabije, nezískam ani prd.. behom minúty som spadol o 2 levely, lebo tam pobehovala nejaká partia a naháňala ostatných hráčov? proti tomu nie je žiadna obrana a taká strata xp je proste nefér. nehovorím o tom, že keď som v skupine s náhodnými hráčmi a niekto z nich zabije iného hráča, celá skupina je automaticky rogue. navyše pri smrti prídem automaticky aj o 1 kľúč (nie, že by na tom záležalo, mám ich vyše 20 a truhlicu som našiel za celý čas iba jednu, heh), ale je to proste divné.. neviem, ako to funguje v podobných hrách, nemám skúsenosti, podobné MP hrám iba Battlefront, ale tam nič nestrácam.

Při zabíjeni enemáku musíš přemýšlet a taktizovat trochu, hlavně jako solo článek jsi hodně snadný cíl. Když máš rogue tak tvoje ztráty jsou 2x větší (co nesnáším je když se sejdou skupiny hráčů a ty omylem cizáka ve fightu proti mobkám zasáhneš, dostane celá tvoje skupina rogue a automaticky jdou všichni po vás, mohli by opravdu dát rogue status jen když někoho zabiješ, to zranění je fakt ošmelená věc).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drobnou satisfakciou k hore uvedenému bol pre mňa moment, keď som sa motal v podzemí v stanici metra a schovávali sa tam dvaja rogue agenti, stáli vedľa seba nasmerovaní na vchod, kde keď sa niekto objavil, hneď strieľali.. ja som zhodou náhod prišiel z opačnej strany, takže 1 granát, hneď na to prísavná mína (+40% modifikácia poškodenia) a kým sa stihli otočiť, pár rán z ACR-E s poškodením 30K/s a dostal som 8000xp a neviem či nie aj nejaké 2 achievementy, heh.. ale hovorím, naozaj len drobné zadosťučinenie k faktu, že stratiť sa dá omnoho viac xp a omnoho rýchlejšie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem rád... Tohle je trošku blíž realitě než kampaň... Neúspěch je trestán smrti, to se mi líbí... Neznáš jinou hru??? Hrál jsi někdy DayZ? Já byl naživu 367 dní s jedním charem, pak jsem spadl ze schodů a zlomil si nohu(propadl texturama) než jsem se stihl opravit, tak mě sezraly zombie... A mrd

Všechno pryč. Veškerý vybavení... Zrovna byl ještě ke všemu restart serveru, tak js doufal, že před restartem si to udělalo nějakou úlozku databáze. Jojo, udělalo, vrátil jsem se s novým charem 10m zpátky... A věci ze starého byly pryč. Netřeba dodávat, že od té doby jsem to nehral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vidíš, "od tej doby som to nehral".. presne o tom to je, že to môže hráčov demotivovať.. ja mám lvl 30, takže môžem nakupovať a otvárať truhlice v kontaminovaných zónach.. ale čo som zatiaľ pootváral, nevyužil som.. je možné, že keď budem v TO05-06 a budem mať chuť s end charom loviť zlaté veci, tak to znovu skúsim, ale skôr uvažujem, že to nateraz nechám tak.. aby som znovu kvôli pár chybám prišiel o progress? ale skôr je to celé o tom, že chodím sám.. TO01-02 vyčistím sám, keď som opatrný, ale ďalej už je to o nervy. no každopádne, do víkendu skúsim spraviť ten lvl 30 v hlavnej hre a uvidíme, ako potom pôjde co-op.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu