Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

Před tím to nebyla vůbec pvp hra.. každý měl stáhnutý ocas mezi nohama, jelo se jen čistě pve farmení. Teď máš alespoň strach udělat extrakci, přežití zlatý status rogue je konečně alespoň ohodnocen, v opačném připadě smrt je trestána ale ne tak šíleně jak tomu bylo doposud a lítat tam sám je opravdu nebezpečné :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně tomu dám dneska ještě šanci, pač pokud nic nepadne, tak mít z křesla odřenej anální pupenec uplně zbytečně mě neprijde celkem na zdraví rozum. To raději pojedu vyzvy a udělám si pořadný žaludeční vředy z nervů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak to je konec hry když jsem sestřelil ten vrtulník ? nějaký divný konec ani intro nic :)

zelvak taky mám v nicku CZ :) edit: neříkej mi že v tom fofru co je v DZ stíháš číst ještě nicky já minule zastřelil frajera ani jsem nechtěl hned jsem ho chtěl oživit, ale nešlo to když jsem byl odpadlý :)

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak jsem sa od začátku nemohl do hry dostat, několikrát se mi stalo že jsem sa chtěl kryt za zídků pomocí x a ten lulín zídku přeskočil přimo mezi ocasi. Nebo naopak, klečim za zídků, ocasi sa objevíja za mňů, chcu zídku přelézt pomocí o a ten lulín začne zídku pomaličku jak sopel obcházat.

Ale nejvíc mna nasrala jedna misa, já úroveň sedm, ocas úroveň sedm, dá mi dvě rany a ende. Já mu vystřílám do palice zásobník a nic. A přitom beta sa mi celkem líbila, ale plná mna zklamala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

erik: najprv mi pomôž urobiť nejakú misiu na challenging obtiažnosť.. skúšal som ten tunel, ale ako je tam pasáž, že máme 2 minúty chrániť tú bombu, tak to sa nedá.. neviem, ako ste to mohli dať dvaja.. mi chýbajú 2 trofeje do platiny z toho jedna je "dokončiť misiu na challenging obtiažnosť".. potom to môžeš predať;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně pí.čovina lítat po mapě a sbírat echa já jsem vzal jen ty co mi přišly do cesty, když jsem někam šel :)

edit: v DZ se mi stalo že na mě týpek vystřelil jak kdyby z bazuky co to je za náboj, protože jsem nepřišel na to jak to použít

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu