Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

Mě akorát, hlava nebere to hlavní P/S u zbraní. Příklad puška M1 10500 p/s a puška M4 9500 p/s, ukazuje samozřejmně zeleně, že je lepší M1, ale když zbraň rozkliknu, tak má poškození M1 3500 a M4 6650. Kadence skoro stejná i zásobník, tak nechápu kde přišli na to, že M1 je lepší. To je jen příklad. Nějak to jejich počítání nechápu. Schválně jsem to zkusil a M1 brala míň, než M4, která je udávána jako slabší. Takže podle čeho se teda řídit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tiež nechápem tie počty.. a hlavne keď si ako sekundárnu zbraň pridám Damascus (high-end pistol), tak sa mi hodnoty ostatných zbraní zvýšia.. napr. mám ako sekundárnu zbraň brokovnicu, hlavné zbrane majú 75K a 80K a keď si dám damascus, zrazu sa hodnoty tých dvoch zvýšia na 95K a 120K.. to je nejaký bug alebo feature tej pištole? je pravda, že na strelnici som neskúšal, či to má ozaj vplyv na tie zbrane, ale deje sa to vždy.. vie o tom niekto niečo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blueprint na zlatou m1a není, fialové se sem tam objevují u obchodníků a zlatá padá v DZ06 v Pitu. Na pve je skvělá.

Kup si plánek na MK17 v základně

ono P/S je bráno jako poškození za sekundu, m1a je zbraň rychlopalná, m44 je jednoranka, takže m1a udělá jako by vetší poškození za sekundu, je třeba brát v potaz talenty a kritický zásah (ten zvyšuje poškození za sekundu nejvíc). To pak v konečném důsledku udělá to magické číslo. Záleží i co máte na sobě za gear.

Ale pozor ono je to fakt jen číslo vůbec se tím neřiďte, já mám Midase (zlaté uzi) a mám u něj poškození 200k za sekundu wtf??

Upraveno uživatelem Buladog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ešte otázka ohľadne craftovania vecí.. môžem si kúpiť napr. vestu, ktorá je buď zameraná na strelca, výdrž alebo elektroniku, tj. 1 atribút má istý.. pri ostatných sú otázniky.. ale keď dám craftovať takúto vec, nikdy nepridá atribúty aj do ostatných dvoch položiek, vždy iba do tej, pre ktorú je určená.. pritom mám nejaké fialové veci, ktoré majú hodnoty aj v iných položkách, nielen v jednej (a nemyslím sloty pre modifikácie) - takže: je možné vycraftiť vec, ktorá bude mať atribúty aj v ostatných položkách? skúšal som to 5krát pri jednej a tej istej veste a napriek tým otáznikom mi tam nikdy nič nepridalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou, tak nic necraftím do doby, než opraví bug, při kterém ti zmizí z inventáře hi-end věci a následně se zasekneš na nekonečným načítání profilu

http://forums.ubi.com/showthread.php/1418016-Connectivity-Infinite-Loading-Crafting

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám odohratých 170+ hodín, nacraftených niekoľko high end vecí, a nikdy som žiadny problém s profilom ani inventárom nemal.. tak ale, odhliadnuc od takej možnosti, stále som sa nedozvedel, ako je to s tými atribútmi počas craftenia.. má niekto praktické skúsenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se nepletu, tak atributy se "losují náhodně" - něco jako karlovarská losovačka (pokud jsi o tom neslyšel, strejda gůgl poradí) ;) Osobně mi to vždycky hodí atribut, který nepotřebuju.

A dneska jsem chytil zase nerva, a hlavně bug jak prasa. V nějaké postraní misi, název čtvrti si už nepamatuju ale byl to lvl tuším 15-17, jsem měl zachránit rukojmí z metra. Sejdu do metra, na druhé straně vidím nepřátele, klasicky zakleknu do krytu, střelim minu a začnu pálit. Najednou do mne začnou střílet zezadu, kde je jen stěna. Žádní nepřátelé, nic. Samozřejmě za pár vteřin ende. Po třetím respawnu zjišťuju, že někde okolo mne krouží lulini, kterým vypadla textura a jsou neviditelní :lol: Dvakrát jsem resetnul celou hru a pořád to samé :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

macplash - Jsou 3 kategorie střelné zbraně / výdrž / elektronika . Když vytvoříš item tak dostane vždy jen jednu kategorii kterou zrovna vytváříš. Když děláš vestu na střelné zbraně, dostane body do střelných zbraní, když vestu na výdrž dostane body na výdrž.

Ty otázníky jsou náhodně vylosované atributy které při vytváření neovlivníš, hra je losuje náhodně. Pokud vytvoříš item který ti téměř vyhovuje a má třeba jen jeden špatný atribut, můžeš provést tzv. rekalibraci kdy tu vlastnost vylosuješ znova.

pokud chceš gear aby byl na více kategorií, musí se ti povést vytvořit item tak aby měl vylosovaný slot na modifikaci, do které jsi potom vložíš co potřebuješ.

Co se týče těch bugů, už toho mám taky dost včera jsem to bral jako srandu ale hra tímhle totalně ztrácí význam, bugují se daily challenge mise, kde se chodí v 8+ lidech, taková mise pak trvá par minut a točí to hráči pořád dokola, říkají tomu fenix farm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mara kamošovi taky nemáš UPC on právě má a bude měnit poskytovatele už je s toho na nervy :)

tak dneska se mi stalo přesně co psal Buladog akorát nás nebylo 8 ale tak 30 denní mise splněna ani jsem moc nazastřílel :)

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

esmo: talent na životy může vycraftit i na Vectoru( jeden takovej mám).

Osobně bych šel do Vectora(oproti AKčku je tuším levnější, kolem 150pc za Vectora a 180pc za Ak). Pokud chceš vytunit komplet zbraň, tak za +-:

- 98pc-ruční zarážka(ideálka přesnost+přesnost od boku; pokud chceš snipovat tak přesnost+snížení horizontál.rázu)

- 95pc-optika fde(nebo tak nějak :) )

- 98pc-zásobník(ideálka rozšířený zásobník+kadence-tohle kombo ti nejvíce navýší dps; pro snipu rozšířený zásobník+účinnost headshotu nebo critical atd)

- 98pc- úsťová brzda (přesnost+critical)

Dohromady tě to přijde na nějakých +- 550pc a máš komplet zbraň ;)

Edit: samozřejmě záleží, kolik máš bodů v firearms, ale s tímto setem se u Vectora budeš pohybovat okolo 150k dps.

Upraveno uživatelem Thunderr CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo to sice můžeš, to máš pravdu, ale u smg bych spíše preferoval talenty na critical, fire rate atd...už jen protože v základu máš na smg +25 citrital chance a když k tomu přidáš dobrý talenty na criticaly, tak je to docela nechutný....mám MP5 Navy N a na ni + 66% critical chance...

To ak používám jako healovací zbran a zbran na dálku +6% heal za critical, +8 heal za kill

ale jinak ano, všechno co jsi pak vypsal, tak souhlasím, jen tu úsťovou brzdu nejsem schopen vycraftit nějakou slušnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zmáčknu vytváření zápasu :

Nyní nemáte odemčeny žádné použitelné mise..

.........................................................................

jenže ty říkáš rychle vyhledat zápas ne vytvořit..... hmm,takže tady to nejde asi jinde to jde.

Nicméně kde je možné si nandat jako primární zbran tu co mám v batohu?Nebo nějakou jinou?Kde se prohazují?V GTA to akorát prohodím,ale tady se to dělá jak?Nikde tam není možnost prohazovat zbraně,mačkal jsem všechno...no,udělali tu hru v New Yorku a podle toho to vypadá.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych že problém bude jinde než v ňů jorku.

Zbraně měníš v inventáři, když zmáčkneš tlačítko options. V inventáři si pak přiřadíš jakou zbraň chceš jako I. a II. A mezi zbraněmi, co máš vybrané jako I. a II. pak při hře přehazuješ tlačítkem trojúhelníkem.

A jak píše strejc nade mnou, tu misi na dobytí operační základny/pošty musíš odehrát sám, až po jejím dohrání bude možný coop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu