Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

Čau, mám dotaz na pár věcí ... Jedna trofej je za dokončení mise level 30 a nesmíte spadnout ani umřít. Udělal jsem to na level hard i normal. ve skupině s jedním člověkem a trofej pořád nikde. Nějaká rada? A pak ještě když vidím na mapě echo, přijdu k němu, aktivuju, tak mi pak na mapě svítí pořád... Dá se sebrat pak nějak ve skupině nebo tak? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jses si jistej ze nebyl srazen ani jednou tvuj partak? Hraj dal mise v coopu a urcite za chvili vyskoci. Jinak ty echa nektery blbnou ale i tak se zapocitavaji ze jsou sebrany. Ja mam trofej za echa ale jedno mi taky nejde na mape sebrat. Staci ze si ho aktivoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, mám dotaz na pár věcí ... Jedna trofej je za dokončení mise level 30 a nesmíte spadnout ani umřít. Udělal jsem to na level hard i normal. ve skupině s jedním člověkem a trofej pořád nikde. Nějaká rada? A pak ještě když vidím na mapě echo, přijdu k němu, aktivuju, tak mi pak na mapě svítí pořád... Dá se sebrat pak nějak ve skupině nebo tak? Díky

Ano, nesmí umřít ani jeden. A echo jak už psal, stačí aktivovat a počítá se!

Upraveno uživatelem Hack915
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau. U vectora je treba gear a vse ostatni hrat na critical takze doporucim gear rekalibrovat a posbirat tak at mas co nejvetsi sanci na critical a ucinnost criticalu.

Co se tyce samotny zbrane rozhodne se vyplati craftit tak dlouho dokud ti nepadnou dobry talenty na zbrani. Ideal je talent ukrutny (plus 8% sance na crit) a pak talent kruty (plus 13% sance na crit pri plnem zdravi).

Modifikace na zbrani se mi osvedcily zatim nejlepsi v tomot kombu:

- hlasita ustova brzda: ucinnost crit a zvys. ohrozeni

- mala rukojet: presnost a presnost od boku

- tuha zasobnikova pruzina: velikost zasobniku a kadence

- optika: zde je dobry hrat na presnost ucinnost zasahu do hlavy a na sanci na critical

Jen pro predstavu i s vectorem lvl 182 se pohybuju okolo 200k dps a mam 60% sanci na crit a 165% ucinnost criticalu coz uz umi nadelat dost skody

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Doplneni udaju
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za vyčerpávající odpověď. Šanci na critical a účinnost potřebuju trochu zvednout, ale třeba talenty mám slušný. Jinak zkusím poladit modifikace podle toho jak píšeš-zatím ještě nejsem moc spokojenej. Teď jsem začal hrát denní mise a překvapilo mě, že prakticky v každý hře mně spadne high-end předmět - dnes třeba hned v první hře kulomet a v další samopal :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty modifikace se meni mi prijde casto i v zavislosti na gearu kterej mas. Kdyz nandam jinej gear casto se stane ze najednou jina optika s jinyma parametrama je silnejsi nez ta co jsem mel doposud takze mozna to kombo tech parametru muze byt u tebe jine ale aspon trochu by ti to mohlo pomoct na co se zamerit. Jinak po updatu mi pada high end furt... problem je ze vzdy level 163 vyjimecne 182 coz uz u me nema ani smysl sbirat. Potreboval bych spis aby vic padal ten novej specifickej modrozelenej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me padlo po updatu behem chvilky asi 5 kusu tohohle vybaveni a od ty doby nic. Jen v sokolovy pada skoro vzdy na konci. Ja jsem si nakoupil plany u obchodnika a v dz to6 a vycraftil si ho sam. Ty co padly na zacatku maji lvl 191 a v sokolovy a u obchodnika maji lvl 204 a 214 co jsem zatim stihnul vypozorovat. Pokud jedes vectora doporucim ti koupit si plany a vycraftit si streleckou sestavu kvuli ucinnosti criticalu. Ja mam 3 strelecky 2 nomady a jeden bagl taktiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta phoenix mena jde vydelat pomerne rychle. Maximum co muzes mit je 1000 a kdyz plnis kazdej den ukoly tak 60 udelas vzdy plus par penez za zabijeni bossu. Ja mam spis uz problem za co to utracet. Zbrane a plany toho novyho vybaveni mam nakoupeny a vsechno ostatni high end ke koupi jen zhorsuje level. Jinak neni problem... hrajem casto v parte a jsme 3 takze misto je. Pridej si me a do poznamky napis jen ze jsi to ty at vim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, Phoenix měnu vydělávám rychle - ze střelecký sestavy už mám 3 věci, ale další u obchodníka na základně nejsou. Ještě plánuju něco z nomádů a taktiky jak jsi psal. Jinak jsem zkoušel hrát Sokola, ale nedohrál jsem to - asi třikrát jsem měl kluky s malým levelem a nešlo to... Jinak jsem si Tě přidal :).

Upraveno uživatelem TBA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten item level je celkem fraška.. Moje hight end věci mají lepší statistiky jak ty setove věci, záleží jaký styl hrajete jestli pve nebo pvp. co se týče zbraně v pvp vítězí velikost zásobníku, proto je lepší vector na pve.

Mě osobně se ověřil set hlídky ideálně do kombinace ze střelcem (2x) ať je aktivní bonus. To je potom luxusní dmg.

Pvp system není dodelany platí pravidlo kdo má nabitou ultimatku ten souboj vyhrál. Děsný sh*t.

Co se týče sokola, tak točit dokola ”Misi” hrát ji 30-40 minut a pak dostat random gear set který se mi ani nehodí je akorát tak na nasrani. Sokol je ovšem nudný...

Abych to zahrnul Division klesl, 80% hráčů hru opustilo, není tam co dělat, end game obsah slabý, pvp nedodelane. Začínám litovat zakoupeného season passu :-(

Sent from my D5803 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuji od nekoho velice ochotneho pomoci s trofeji I am the LAW! Je to uz ma posledni v teto hre.Pro ziskani teto trofeje musite zabit 20 odpadlych agentu.A to nemuzu ani za boha.Kdyz totiz nejakeho toho odpadlika potkate,tak je ve skupine a to nemam zadnou sanci.Proto bych chtel s touto trofeji pomoci.Vim,ze jsou za to herni postihy,v podobe ztraty XP v DZ,ale nejsou zase tak vysoke.Treba nekdo hru prodava a na postave mu nezalezi.Na oplatku jsem i ja pripraven s touto trofeji pomoci.Postupovalo by se podle tohoto navodu :

.

Doufam,ze se nekdo ochotny mi pomoci najde.

Predem velike diky.

Kdyz tak muj nick na PSN : Macik_78

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to hodne stesti abys nasel nekoho kdo bude chtit dobrovolne ztratit tolik meny a levelu. Ja ti muzu jen doporucit zkouset to az budes mit silnou zbran vybaveni a mit nabitou spec. dovednost idealne crit nebo stit. Chce to chvilku v ty temny oblasti behat a nakonec se to povede. Jeste muzes vyuzivat stranky http://divisiontracker.com kde muzes kouknout kolik si jich uz sundal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu