Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

tak v úterý nám vyjde konečně nové a zároveň poslední rozšíření Incursion 1.2 , po velkém zklamaní stále vkládám do hry opět naději.

Na Ubi fóru které naštěvuji jsem se dočetl patch přinese nová mise, hrát ji budete moct pouze s doporučeným vybavením a nebude to na množství vln ale checkpoint.

Ve městě budou nové aktivity zejména pak pro pve hráče.. nový bossové a šance dostat 240 gs itemy.

Ve vstupních místnostech do DZ bude nově stash.. konečně !!

Ze suply dropu který je náhodný každou hodinu v DZ budou nově padat setové věci.

Hra přinese nové 4 sety

PVP bude mít nově možnost krást drop který byl právě připoután na lano vrtulníku...

za mě super :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi nekdo vysvetlit proc ma celej svet atributy gear setu strelec: + 100% critical a u nomada: + 50% prohledavani, kdyz ja mam ve hre 50% crit a 100% prohledavani? U ty strelecky je to docela velkej nepomer napr v DZ. Co to ma sakra znamenat??? Mate to taky tak jako ja???

post-47018-14687194901949_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsme hrali na PS4 s jednim randomem DZ lvl 99 gear lvl okolo 210 a mohl okamzite kolikrat chtel za sebou davat tu silnou healovaci dovednost. Silou dovednosti to byt nemohlo protoze tak rychle by bylo nemozny ji dobijet a i v TO6 to tam sam za nas kropil jak letni zahradku. Kdyz na nas sla v TO6 skupinka ctyr rogue tak to po chvili radsi proti nemu zabalila a zdrhla. Nikdo jsme to nechapali... otazka zni jak je to vubec mozne a zda i na PS4 existuje nejaka moznost cheatovani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dojem že už je ten glitch na stack je už opravený .. nicméně to nemění moje špatné zkušenosti s novým patchem.

Pro přiznivce veliké zklamání, DZ je solo nehratelná, pvp prakticky díky OP mobkám nemožné. Přidali nové sety, nové gear levely.. fajn ale co to mění ?? akorát celý můj dosavadní progress je úplně k ničemu a já abych zase všechno sbíral a hrál prakticky od začátku.. ano prodlouží to sice herní dobu ale co mám jako v té hře dělat ?? běhat pořád dokola ty samé spoty v DZ a točit dokola 2 mise ?? A když už ten "gear" posbírám tak co dál ?? proti jiným playerům se v DZ prostě bojovat nedá.

To nemluvím o těch FPS dropech když jsi otevřu mapu nebo inventář, celý kontrast je vybledlý a hra se neuvěřitelně seká. když vlezu do DZ slyším pak v rádiu hlásit "You entering to the dark zone" asi 10x po sobě.. nedej bože když mě NPC sundají.. to pak slyším asi 10 minut v kuse podobnou hlášku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera si hru asi nehral jelikoz vysel patch na fix toho ui atd . DZ je solo nehratelny ? ja chodim sam DZ 1-3 dal nemam eq ale ty prvni 3 v klidu. A mas tam snad novy Search and Destroy tam jdou taky nasbirat veci. A nez posibras slusnej gear bude tu 1 dlc kde budou zas naroky nekde jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj...brácha má chvíli PS4 nové. Dneska si koupil bazarovku TC - division hru. Když hru spustíme, tak se tam písne, že se musíme přihlásit k účtu ubisoft...a nebo ho vytvořit.....tak jsme ho vytvořili...lognem se na účet...v pravé straně obrazovky si procházíme odměny a tak....ale nikde nemůžem najít tlačítko na spuštění hry. Prostě jde jen back to game....to mi odloguje ubisoft účet a chce to po mě nanovo logovat se do něj a tak furt dokola. Určitě to bude nějaká blbina, poradí někdo pls....??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tunění postavy je fakt šílený. Jen mám dotaz. Nevíte proč u některé zbraně mohu rekalibrovat každy talent a u některé třeba jen jednu a ostatní mají zámek ? Přitom aktivní jsou - to jsem nejdříve myslel ze na tom záleží ...ale ne.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Kupil jsem si season pass. Nainstaloval Survival a když chci jít do survivalu, tak mi to píše, že není nainstalován. Neví někdo co s tím?

 

Tak jsem zkusil smazat celý Division a stejně mě to u Survivalu dlc (ve storu) píše, že je Instalován. S tím jsem se vážně nesetkal. Nevím co s tím :(

edit: Tak po druhém stažení se to vzpamatovalo. Ten Survival je super, nevím proč na to lidi tak nadávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu