Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

Tak fajn,ale zlatý GTA a Zaklínač s Metal gear.Vyprázdnil jsem zásobník a oni tam pobíhají ty civilisti a nic jim to nedělá,náká černoška utíká s desítkou kulek v zádech ode mě...nuda,prodal jsem tu hru,dávám hodnocení -10 nejhorší hra roku.Jenže to se sem psát nesmí.

JO,samopall ty JTF mají hezkou zelenou kamizolku,ale tím jejich schopnosti končí.:cheesygrin:

Tak to byl další ubisoft.

Upraveno uživatelem flesh light
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fajn,ale zlatý GTA a Zaklínač s Metal gear.Vyprázdnil jsem zásobník a oni tam pobíhají ty civilisti a nic jim to nedělá,náká černoška utíká s desítkou kulek v zádech ode mě...nuda,prodal jsem tu hru,dávám hodnocení -10 nejhorší hra roku.Jenže to se sem psát nesmí.

JO,samopall ty JTF mají hezkou zelenou kamizolku,ale tím jejich schopnosti končí.:cheesygrin:

Tak to byl další ubisoft.

Vzhledem k nemoznosti nastaveni primarni zbrane ci chybejicimu tlacitku prohazovani zbrani si nemohl udelat lepe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to neni nejak smerodatne to cislo. Take zalezi jakou mas ucinnost v % zbrane, do elitek do hlavy sanci na kritikal ucinnost kritikalu atd atd.

Jinak ja mam osobne 200k dps 62k HP a 11k elektroniku. Mit aspon 70k hp to bych potreboval.

S novyma setama jsem videl jak ma nekdo 340k dps. Urcite jde vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sokol pokořen na normál i challenge. 2,5 hod práce. Loot o ho.....vne

K poškození. Ja mám 140k ale 50%šance na critikal a 150% účinost critikalu a udělám víc paseky jak s 200k bez critikalu. Nesnažit se to honit co nejvíc ale cpát to do critikalu a do hlav. Rekalibrovat.

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud hrajete dps nesnažte se hnát co největší poškození za sekundu.

Důležité atributy jsou kriticky zásah, účinnost kritického zásahu které máte na zbrojí.

Účinnost kritického zásahu, účinnost zbraně, přesnost na zbrani.

Samozdřejmě I talent roll na zbraní dělá hodně když vycrraftite něco co má zvýšený kriticky zásah a účinnost do hlavy.

Já teď spíše uvažuji jestli jet kombinaci setu hlídka 3 střelec 3 nebo udělat kompletní hlídku.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam teda 200k dps jak pisu, ale jen 32% sanci na kritikal ucinnost 123%, ale aspon mam 24% vetsi dmg do eltinich coz se mi zda celkem pomaha. Akorat do pvp teda vubec ne. Stejne ho neumim :)

Kraftim co to jde, ale ten material ted stoji hodne a nejvic mi chybi vzdy elektronika. Chtelo by to najit nake misto kde by to lepe padalo na ni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám dotaz... v dark zone se pripojuji nahodne do tymu ale prekvapilo me nasledujici. Castokrat se mi stane, ze bojujeme nekde neco ostrejsiho a nekoho z tymu zabijou a nestihneme ho ozivit. On je ale behem nekolika malo sekund zpet... nechapu jak to dela ? kdyz na stejnem miste zemru ja tak nejblizsi bezpecne misto nebo kontrolni bod je treba 180m a to tak rychle nedobehnu jako on ...

cheaty nepredpokladam ale taky si nevybavuju ze bych videl nejakou dovednost nebo neco jak se respawnout z uplne smrti ? Rychly presun jako mimo DZ v DZ nejde ani k tymu ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Materiál všeobecně je nejlepší shánět v DZ pomocí extrakce a potom samozdřejmě rozebrat (elektronika sbírej modifikace na gear)

Co se týče toho spawnu tak když opravdu lehne tak že ho už nezvednes běží od nejbližšího kontrolního bodu / bezpečné místnosti. jinak to nejde pokud tedy neměl fullgear nomad kde je bonus při kritickém životě instantní heal do plna.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu