Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry ZDARMA pro majitele Zlatého členství!


basildon

Recommended Posts

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Tak uz to funguje (Defense Grid), ale docela zklamaly. Hlavne kdyz slibovaly ze zacnou s Halo 3 a AC 2... :O(

Můžeme být rádi i za to málo co nám dají zadarmo, a nevím kde jste přišli na to že začínají s Hallo 3 a AC 2. Už na konferenci říkali že tyto hry budou v průběhu a ne nikde na začátku. Teď 16.8. se to má z Defense Grid změnit na toho AC 2, tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od vcerejska je ke stazeni AC2 pro Gold cleny zdarma,akorat ze neni v cestine,i kdyz pisou ze cestina by tam mela byt!

Kde jste bože přišli na to že AC 2 je v češtině? To čtu pořád všude a je to naprostá blbost. Česky na konzole je jen trojka AC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při potvrzení stahování hry AC2 se v podrobnostech píše že hra podporuje češtinu, tak aby si pak nestěžovali že to česky není,já s angličtinou nemám problém! :wohow:

Fakt nevim kde jsi to našel ale AC 2 fakt není cz viz. Verze pro web „Hry na vyžádání“ podporuje jazyky: angličtina, francouzština, italština, němčina, španělština, dánština, holandština, norština, švédština.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ja tam cestinu mel,mozna to konecne opravili a psal jsem to proto,ze net a fora byla plna dotazu na cestinu v AC2 a nebyl jsem sam,komu to psalo ze cestinu podporuje!Jen jsem napsal aby se nas to lidi neptali! 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Odedneška je ke stažení pro GOLD členy hra Crackdown kompletně v češtině a i s českým dabingem!

http://www.xbox.com/cs-CZ/Live/game-with-gold

Od 16.8. bude pro GOLD členy ke stažení Dead Rising 2

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Vyber hru a tam kde to chce platit kartou nebo kodem zmackni (X) ze chces platit MS body,objevi se pocet tvych MS bodu a ze hra je Free a stahnes to v pohode

Takhle to fungovalo u vsech GOLD her na stazeni zdarma

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Junior Moderators

Odedneška až do konce měsíce je zdarma pro Gold členy ke stažení Dead Rising 2 + Dead Rising 2: Case Zero

http://marketplace.xbox.com/cs-CZ/Product/Dead-Rising-2/66acd000-77fe-1000-9115-d802434307ec

http://marketplace.xbox.com/cs-CZ/Product/DR2-CASE-ZERO/66acd000-77fe-1000-9115-d80258410a8d?DownloadType=Game#LiveZone

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Zdravim chci se zeptat pokud si zakoupím měsíční gold budu si moc stáhnout ty hry co jsou zdarma nebo si musim pořídit roční gold díky za odpověd

Za mesicni Gold si stahnes jen hry ktere vyjdou zdarma v ten dany mesic,takze tak max 2hry!

Hry ktere pro Gold byly uz nestahnes zdarma,ted je Dead Rising 2,hra zdarma je vzdy od 1.-15. dne v mesici (jedna hra) a od 16.-31. dne v mesici (druha hra), pokazde jina hra,takze 2 hry mesicne a nabidka je tudiz casove omezena!

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mesicni Gold si stahnes jen hry ktere vyjdou zdarma v ten dany mesic,takze tak max 2hry!

...

s mesicnim gold uctem muzes stihnout 3 hry - priklad: gold budes mit od 10., takze jeste stihnes hru co je od 1. do 15., pak mas dalsi od 16. do 31. (30.) a jeste jednu nakonec co bude dalsi mesic od 1. do 15. pac ti gold ucet skonci az 9./10. dalsi mesic (predpokladam ze si ji stahnes do toho 10. stahnout, respektive "koupit" :O)

Upraveno uživatelem Pavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam problem a potreboval bych pomoc.Od posledni aktualizace kdy ms zrusil mspoints nevim jak stahnout hru pro gold zdarma ted je to Magic 2013.Predesle hry jsem stahnul pres odkaz koupit za mspoints ale ted uz mi to ukazuje jen zmenit zpusob platby a pak pridat kreditni kartu.Zadny odkaz ke stazeni.Mohl by mi prosim nekdo poradit.Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu