Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry ZDARMA pro majitele Zlatého členství!


basildon

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Na Livku je nyní zdarma pro majitele Zlatého (Gold) účtu hra Fable 3 s českými titulky, kdo máte zlaté členství a hru nevlastníte, tak stahujete!

Dále pak mají být zdarma od 1.7.2013 další 2 hry a to Halo 3 a AC2, samozřejmě jen pro majitele Zlatého členství!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

1) to netusim,mam Gold na rok,ale myslim ze mesicni by mohl stacit,to by ti mohl rict kdo ho ma na kratkou dobu a jde mu to stahnout

2) podle me by mely fungovat,byla by blbost muset mit Gold abych mohl hrat hru co jsem stahl v akci,ale to by melo byt napsano u hry v pravidlech,ale ty jsem necetl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Dohledal jsem další info o hrách zdarma pro GOLD členy:

Nabídka bonusových her Hry se zlatým členstvím platí od 10. 6. 2013 do 31. 12. 2013 pouze pro Zlaté členy.

Měly by vycházet 2 hry měsíčně a to vždy 1. a 16. dne v měsíci!

http://www.xbox.com/cs-CZ/Live/game-with-gold

Jen dodám, že po zakoupení vám hra zůstane již navždy a bude přivázána k vašemu účtu, i když už nebudete Zlatí členové nebo ji třeba smažete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

A jakou hru chces stahnout?Nyni je jen Fable 3 az do 30.6. zdarma,zadna jina hra!

Ja jsem dal ze to chci stahnout za MS points misto penez, potvrdil a stahlo se to,delal jsem to pres PC, ale pres XBox by to melo byt taky v pohode!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zkus to pres PC,ja to tak delal,pak jsem zapnul Xko a zacalo to stahovat!

Kreditni kartu tam nemam ulozenou,mam jen MS body tak netusim kde je problem!

Mam cz ucet na Xku,mozna jestli mas jiny tak to nejde,nevim!

V Xku kdyz vyberes hru,tak dej koupit za MS points (zmackni X) a melo by ti to jit stahnout!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno info! Když nemáte gold, řekněte kámošovi s goldem, ať Vám půjčí profil a stáhněte si to přes jeho profil (Jako první) na svůj xbox. Poté to budete moci hrát i s free účtem a kámoš s goldem si to doma stáhne znova zadarmo a hrajete oba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu