Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry ZDARMA pro majitele Zlatého členství!


basildon

Recommended Posts

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím, mám dotaz nemáte někdo informaci, zda tato akce bude pokračovat i v dalším roce (2014)?

Edit: už jsem našel co bude v lednu 2014 :-) otázka: hry stahujete přímo na HDD, ale ten má omezenou kapacitu, když hru smažu budu mít ke hře opět přístup zdarma? nebo se dají hry nějak zálohovat či ukládat na externí HDD? díky za odpovědi

Upraveno uživatelem Euronymous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jakmile hru koupis,zahrajes,smazes, mas moznost ji opet stahnout,hra je vazana na ucet v Xku na kterem ji vlastnis!Straci najet do historie stahovani a muzes ji opet stahnout!

http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-on-other-devices/windows/manage-game-library

http://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-360/downloadable-content/view-download-history

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Taky asi řeším podobný problém. Mam zlaté členství na 3 měsíce, když chci hru zdarma z program Games for Gold (teď je tam Lara Croft) tak mi to normálně ukazuje 358 Kč. Je pravda, že jsem kupoval hru ve slevě pro Gold a psalo mi to 299, ale v transakcích učtu je 74. Což je správná částka po slevě. Můžete mi někdo potvrdit, že když si tu hru zdarma dam stáhnout tak mi nic nestrhnou, i když tam píšou nějakou částku při placení? Snad jsem se dobře vyjádřil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Neví někdo co s tím je ? Od včera tam měla být ta nová hra a já tam pořád vidím Toy Soldiers: Cold War.

Já už tam mám tu novou. Někdy je to zaseklý no. Dej vyhledat tu hru co by měla teď být a měl bys to tam mít zadara!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu