Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Revolution ZADARMO!


Fogzila

Recommended Posts

Tekken Zadara - beru, ale těch 8 bojovníků jsou zrovna ti, které jsem nikdy moc nemusel, takže to bude chtít přikupiť Baeka, Hworanga, Bruce, Briana, Leeho nebo Wanga. Nevíte, které postavy se dají vyhrát a které budou ke koupení? Nicméně zrovna jsem směnil TTT2 (viď Fogzi:)), takže Revolution asi tolik hrát nebudu, každopádně lepší než nic, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
mna to bavi viac ak ttt2,chce to skill lebo tournament bol len o kombe

mluvis uplny kraviny,tekken je vzdy jen o skillu a od toho se odviji i juggles and combos dmg. Revolution je pro low hrace jako si ty,kde se da farmit dmg a zivoty. Vetsina hracu co jsou vysoko v bodech tak delaji jen s devilem laser,protoze 90% neumi sidestep nebo s law jeho low.

Tekkena jsem na semi profi urovnil hral pres 10 let a po vydani hodne spatneho dilu TTT2 jsem to vzdal jako vetsina hracu u nas i ve svete.

Udelejte si easy 100% trophy a dal se nema cenu tomu venovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mluvis uplny kraviny,tekken je vzdy jen o skillu a od toho se odviji i juggles and combos dmg. Revolution je pro low hrace jako si ty,kde se da farmit dmg a zivoty. Vetsina hracu co jsou vysoko v bodech tak delaji jen s devilem laser,protoze 90% neumi sidestep nebo s law jeho low.

Tekkena jsem na semi profi urovnil hral pres 10 let a po vydani hodne spatneho dilu TTT2 jsem to vzdal jako vetsina hracu u nas i ve svete.

Udelejte si easy 100% trophy a dal se nema cenu tomu venovat.

No hmm... neviem čo domňa skačeš ale ja som neni low,možno mi to už nejde tak ako kedysi ale tekken 3 som hral dlhšie než si sa ty učil behať a ani som nepovedal že tag neni o skille ale bolo to lahke lebo stacilo vediet kombo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

namco treba pochopilo,ze bound system neni to prave orechove. Az pridaji practise do hry,bude to zase o kus lepsi. Mozna kdyby pridali jeste offline versus,byl by to opet zajimavy tekken. Tech 12 postav bohate staci. Ono se ucit frame dat, na ktere udery se sidestepuje vlevo ci vpravo je jednodussi u 12 postav nez u 60

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mluvis uplny kraviny,tekken je vzdy jen o skillu a od toho se odviji i juggles and combos dmg. Revolution je pro low hrace jako si ty,kde se da farmit dmg a zivoty. Vetsina hracu co jsou vysoko v bodech tak delaji jen s devilem laser,protoze 90% neumi sidestep nebo s law jeho low.

Tekkena jsem na semi profi urovnil hral pres 10 let a po vydani hodne spatneho dilu TTT2 jsem to vzdal jako vetsina hracu u nas i ve svete.

Udelejte si easy 100% trophy a dal se nema cenu tomu venovat.

na TTT2 se nejdřív podívám, ale nejhorší díl byla dle mě čtyřka, bez diskuse. Naopak TTT byl parádní v tom, že měl nejvíc bojovníků a mydlili jsme ho ve čtyřech, takže 4násobná zábava:) na Tekkenech se mi líbí, že se nemusím nic moc učit a žít z komb z Tekken 2, takže: Kdo chce večer "po čuni"?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu