Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy Tactics: The War Of The Lions


.Den

Recommended Posts

Jo, Belias nijak moc tezky nebyl (vsechny utoky na nej a brzy posel), ale jak rikam, nemit namakaneho Ramzu s Dual Wield a Equip Swords (cimz jsem ho dal v jednom kole :cheesygrin: ), tak nevim... Byl hodne silny. ^^ Mit First Strike, tak je neporazitelny. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já jsem na konci (?) druhé kapitoly a dojmy jsou suprové až na pár detailů. Kamera by mohla být lepší, občas ať ji člověk natočí jak chce větší přehled nezíská. A citelně mi chybí možnost vrátit pohyb. Někam jdu, nahodím firaja a ejhle, chybí mi jedno políčko, které jsem při pohybu nevyužila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nataceni kamery je opravdu nic moc, ale pohyb samotneho obrazu se da provadet pomoci smerovych sipek (jen nesmi byt aktivni vyberovy kurzor).

A to s nedostatecnou plochou ucinku se da (vestinou, obcas to nevyjde kvuli elevaci) vyresit tak, ze nejdriv zvolis potrebny utok a podivas se jak siroke je pole v potrebnem smeru, proste kolik policek. Podle toho pak posunes postavu a provedes utok. =)

A vis napriklad, ze se strelnou zbrani vubec nevadi, ze ma cervene pole az nekde za horami, ale pokud stoji protivnik v ceste, tak ho stejne sejme? =) Mi doslo taky az nekdy pozdeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je to v gelu. Dostala jsem se až na konec třetí kapitoly, kde se Wiegraf promění, a tam to pro mě končí, neboť těma jeho srandistama mě vždy rychleji či pomaleji zabije. A jelikož můj save je těsně před ním, nemůžu jít jinam boostovat postavy. shit shit shit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis tu cast, kdy se Wiegraf premeni na Beliase?

Pokud ano, mam save zrovna hned po tom (udelal jsem dalsi bitku, ktera nasledovala a mam splneny sidequest s narozeninami Agrias, jinak asi nic...). Ten maly kus pribehu se da zobrazit znovu v chronice, jen postavy a equipment budou jine... Kdyztak si rekni.

Btw, prave kvuli tomuto RPGcka ukladam minimalne na 2 sloty, vetsinou rovnou 3. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
Ted zalezi co znamena se do toho dostat :) v anglictine jsem prumernej a potrebuju alespon vedet co mam delat :)

Spis jde o pochopeni hernich mechamismu, ale tu hru muze hrat a dohrat i fakt novacek. Jen si musi najit svuj herni styl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FF1 a FF2 jsou predelavky her z 1987 a 1988! takze upravena grafika a doplnene animacky. a prez to jsou tu super hry (samozrejme kazdeho to chytnout nemusi - ale jsou to normal JRPG)

FFT je uplne o necem jinem. v zasade s FF to ma spolecne to jako skoro vsechny. kouzla, itemy pripadne nejaka povolani.

v tomto pripade i postavy. a to tak ze jsou tam postavy z ruznych FF. takze to tezi z popularity serie ff a trosku neco prida navic.

jinak je to uplne neco jine. je to strategicke tahove rpg a ma uplne jinej bojovej system nez jina FF. podobne hry na psp jsou napr Disgaea, J d Arc nebo Wild Arms.

cilem je tady prosekat se minimapkou na ktere cekaj nepratele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu