Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX 360 - koupě, otázky....


corvette

Otázka

Zdar já vim ze tu uz bylo asi 1000 topicu s temahle radama ale stejne se musim na neco zeptat:

Tak za 1. o XBOXU 360 uvazuju kvuli tomu ze jsem zjistil ze muj PC uz neutahne ani ProStreet na nejmensi detaily a velmi nizky rozliseni a ja tim padem potrebuju neco na co vychazi vetsina PC Her (+ samozrejme dalsi),co je levny a na co nemusim kupovat hry (aby se to vyrovnalo pirateni her na PC) mam PlayStation 3 se kterym jsem spokojenej tak mi prosim nepiste vyhody Xka oproti PS3...to tu porovnavat nechci jde mi ciste o ty paleny hry protoze proste si vsechny hry na PS3 koupit nemuzu kdyz jedna stoji skoro 2 tisice..nebo mohl bych ale prijde mi to nak podvedome vyhozeni penez...:?

No otazky:

Chci si koupit tu verzi Arcade (aby se to hned neusmazilo - Xko je prej na tohle strasnej shit):

Jak je to s flashem ?Cetl jsem tutorial a je to na me moc rozebrat to urcite nedokazu, dela to tady nekdo na foru ?Treba na pockani ?Cena ?

Bezi Xko normalne 4:3 pres ten VGA HD kabel na LCD monitoru 1280x1024 nebo se to "orizne" na 1280x720 (720p) ?

Je na nem moznost se koukat na filmy v HD rozliseni co sou na HDD,poustet hudbu,propojit to s IPODEM (postatny) ?

Jak to vidite s hrama jaky jsou na to oproti PS3 exkluzivni ? (PS3 ma treba Ratcheta,Motorstorm,Resistance atd....) tak co ma XKo ? (krome Halo3)

Jste s nim spokojeni ? (tahle otazka je hlavne pro ty co presly s PS2 nebo PS3 nebo Nintenda Wii.pro Xboxare to nema smysl ten dotaz)

Diky vsem za odpovedi.....:) :arrow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

na foru to tu pár lidí dělá,jinak když si někde někoho seženeš tak si za to berou většinou kolem 1000kč

lcd nevim ale myslim že se to ořízne

mužeš puštět hudbu,filmy například dvd (popřípadě hddvd),wmv,mpeg,propojit to mužeš s tim co má usb (i psp)

těch her by se určitě našlo víc než napsal dante

přešel sem z ps2 a sem zatim velmi spokojený i když mám za sebou jednu (za to velmi rychle vyříznou) reklamaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já mám doma hafec konzolí a x360 je super, navíc teď se výrazně snížila poruchovost

krom halo 3 bylo gow a viva piňata ale ty se dostavili na pc....nicméně dále tu máme forzu motorsport 2, dead rising a našli by se i další

JJ jasny dik no hry ze sou na PC to nepocitam jelikoz to je jako bych PC nemel....

nebo ze na PC to proste stejne mi nepojede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
na foru to tu pár lidí dělá,jinak když si někde někoho seženeš tak si za to berou většinou kolem 1000kč

lcd nevim ale myslim že se to ořízne

mužeš puštět hudbu,filmy například dvd (popřípadě hddvd),wmv,mpeg,propojit to mužeš s tim co má usb (i psp)

těch her by se určitě našlo víc než napsal dante

přešel sem z ps2 a sem zatim velmi spokojený i když mám za sebou jednu (za to velmi rychle vyříznou) reklamaci

Diky a co MP4 to de taky ?Vypada to teda docela dobre...mozna do toho pudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak toe v poho umi i .mov a .wmv docea dobry...hele a kdyz si ho flashnu budu stahovat na Xlive dema atd...nebudu mit Gold (nebudu hrat po netu) jen ten zakladni co je zadarmo ten silver tak mi taky daj BAN ? :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak toe v poho umi i .mov a .wmv docea dobry...hele a kdyz si ho flashnu budu stahovat na Xlive dema atd...nebudu mit Gold (nebudu hrat po netu) jen ten zakladni co je zadarmo ten silver tak mi taky daj BAN ? :?
jo,at rhaješ origo nebo neorigo už máš změněnej firmware takže pro ně hotovo,viděl si dneska danteho a dragunova...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Project gotham Racing 3,4

Kameo

Lost Planet

Gears of War

Crackdown

Halo 3

Mass Effect

Viva Pinata

Amped 3

Blue Dragon

Dead or Alive 4

Dead Rising

Enchanted Arm

Forza Motorsport 2

Full Auto

Moto GP 06,07

Naruto rise of a Ninja

Over G fighters

N3 Ninety nine nights

Perfect Dark Zero

Project Sylpheed

Rumble Rosses xx

Shadowrun ...

Pár znich uniklo a asi ještě unikne na PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jsou servery i neofiko ale nemám zkušenost. jinak MS prý banuje i neprávem tudiž na chvíli odstarnit fw, zavolat tam oni to nějak zkontrolujou....pak znovu flashnout a hrát by taky mohlo fungovat :)

OK to se zda jako good reseni....:D ale zase to bych musel umet flashat ptze paltit 1000 za kazdej flash by bylo draheee.....je to tezky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak po vsech zvazeni jsem nakonec dospel k nazoru ze se mi to nevyplati Xko je asi fajn ale tak 2 konzole bych stejne nestihal je to pravda...holt si jednou za mesic na PS3 koupim origosku s full muliplayerem a vsim..stejne hraju tak 2x do tydne..s tim Xkem by byli problemy singl hry neplatit je fajn ale MP je taky treba v Prostreet dobrej...a takhle bych akorat furt flashoval a blbnul okolo toho....a misto PS3jky bych ho nevzal.Diky vsem za rady aspon zas vim neco navic... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak po vsech zvazeni jsem nakonec dospel k nazoru ze se mi to nevyplati Xko je asi fajn ale tak 2 konzole bych stejne nestihal je to pravda...holt si jednou za mesic na PS3 koupim origosku s full muliplayerem a vsim..stejne hraju tak 2x do tydne..s tim Xkem by byli problemy singl hry neplatit je fajn ale MP je taky treba v Prostreet dobrej...a takhle bych akorat furt flashoval a blbnul okolo toho....a misto PS3jky bych ho nevzal.Diky vsem za rady aspon zas vim neco navic... :)
Přesně.Ono ani tak nejde o peníze apod.,ale spíše o čas na hraní.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nj kdybych dohrál sotva hru za měsíc je to jasné jenže když jich jen na xbox dohraju přes deset je to pak problém

Nj holt mam taky jine zajmy....:) jsou to tak 1-2 hry do mesice ale spise ta jedna,nez si uziju ten multiplayeru to trva....to by mi na Xku chybelo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu