Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gta online


remarkcz

Recommended Posts

http://socialclub.rockstargames.com/crew/forconsol_cz_svk_

Tak chtěl bych domluvit pár lidí, kteří by si chtěli zahrát GTA online ...

Chci udělat opravdu parta, která by si zahrála ...

Kdo bude chtít tak napište SZ

MAX. může být 16lidí myslim si že těch 5-8 by bylo ideální i kvůli domluvě -... :)

Členové (zatim) -

StarchickCZ

Agarwel Idiriz

speedy182svk

Alsk1911

kenik14

MCkaTo6

Spenaterr

Pepinitko13

Nexrray

TwinightPuddle2

Jak spustit GTA 5

http://console-forum.net/tema/159027-jak-spustit-gta-5-na-xboxu

OT: Kdyby měl někdo zájem o Moto GP13 nebo Halo Reach Limitku ta řekněte :D rád vyměnim

Upraveno uživatelem remarkcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 103
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Neni na domlouvání ještě brzy? :-D

I když se mnou asi můžete počítat. Koneckonců mě GTA:O tak zaujalo, že jsem kvůli němu tento týden pořídil Gold a wireless headset. Takže to pak určitě vyzkouším.

Jen doufám, že můj net to utáhne bez lagů :-/ (život na vesnici je svinstvo. Měl bych si kvůli GTA najít tak na půl roku někde podnájem :-D)

Ale jinak co se týče praktičnosti, tak si myslím, že to bude chtít aby se tu sešlo třeba i víc než těch 16 zájemců. Protože pokud se pak naplánuje nějaká session v určitý den a čas, tak určitě nebudou mít čas všichni. (a koneckonců vždycky se dá prostě hrát ve dvou skupinách nezávisle na sobě). Takže určitě bych tu netvořil nějakou skupinku jen osmi lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Brzo - možná ale aspon se můžeme rovnou domluvit na přesný den a čas ( jak píšeš ) Gold mi ted běží a končí mi snad na konci října a pak mam ještě měsíční ... :D

Celkem by mě zajímalo, jak to bude vypadat se servrama nebo jak to vlastně bude fungovat ...

EDIT: a ještě jak psali stěma bossema atd GANGY :D

Upraveno uživatelem remarkcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufam ze servery budou dedikovane. Jinak by to nemuselo dopadnout dobre.

ale porad tomu verim. Takove mini-mmo... Normalne multak nehraji, ale tohle me presvedcilo k vyzkouseni.

I na domluvu data je mozna brzy. Ja za sebe mohu rict ze se mi do MP nebude chcit dokud nedojedu poradne singl. Ruzne preskakovani s kazdym invitem by me vyrusovalo. Ale na druhou stranu vychazi to az dva tydny pozdeji a ctyri dny mam na to dovolenou. Tak na zacatku rijna uz bych mohl byt ready na MP:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Access to Grand Theft Auto Online is free with every retail copy of Grand Theft Auto V and launches on October 1st."Not so, a Rockstar spokseperson told Kotaku. There is no online pass or code required for activating GTAO. Just buy GTA V and it'll become available via GTA V's character wheel (the fourth of four slots) on the first of October.

Grand Theft Auto Online will not require an online pass to access and won’t be restricted to new game purchases.

[h=1]Grand Theft Auto Online' will not be sold separately[/h]

Upraveno uživatelem remarkcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu