Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

To jo, škoda že se nedala tolik ovládat :P

Tak diky tomu to bylo fer. Vzdyt tam jsi vyhral na jeden zatah. Tak ten druhej musel mit trochu sance.

zvlast kdyz to hra rozdeli jak se mi stalo o neco pozdeji - jeden typek ujizdel na motorce. A ctyri ho nahaneli stihackama :-)

motorkar to normalne vyhral protoze jsme se vsichni nekde vysekali. Ale ani tak bych nechtel byt v jeho kuzi.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

GTA Online jsem hrál na svém LT+ 3.0 dva týdny po vydání a jede to naprosto bez problémů (pokud vypaluješ tak, jak máš). Ohledně banových vln: Dle mého názoru už se (vzhledem k Xbox One) dělat nebudou a pokud ano (což je vysoce nepravděpodobné), tak bude jedna a tím to skončí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den, má někdo problém s tímto?

failed to find a compatible gta online session

Tuto hlašku mi píše po každé když se prvně přihlašuji. Jak jsem chvilku v singlu a najedu na multak tak to jede.

A navic i když se dostanu na multak, tak při nějakých misich mi to opět vyhodí podobnou hlášku.

Jsem z toho už špatný, tak rád bych si zahrál, ale nebaví mě to nesutálé čekání.

Dnes jsem k vůli toho koupil i Lan kabel a natáhl přes celý byt k xku, kvůli GTA a ten sam problém.

Díky moc za radu!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Dobrý den, má někdo problém s tímto?

failed to find a compatible gta online session

Tuto hlašku mi píše po každé když se prvně přihlašuji. Jak jsem chvilku v singlu a najedu na multak tak to jede.

A navic i když se dostanu na multak, tak při nějakých misich mi to opět vyhodí podobnou hlášku.

Jsem z toho už špatný, tak rád bych si zahrál, ale nebaví mě to nesutálé čekání.

Dnes jsem k vůli toho koupil i Lan kabel a natáhl přes celý byt k xku, kvůli GTA a ten sam problém.

Díky moc za radu!

Ahoj dnes jsem spustil GTA live a taky mi to píše, vyřešil jsi to nějak?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu