Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - nejlevnější způsob (1200 kč) + bonus


expertos

Recommended Posts

Pouze pro lidi s kreditní kartou (či koupě ve 2 lidech)

Celou dobu jsem váhal jestli mám koupit digitální verzi nebo retail verzi... na cz store stojí 1700 kč... což je blbost sice pro 2 lidi to ještě jde, ale furt je to moc. Tak jsem si řekl že GB by bylo lepší no... ani moc ne... tak jsem se mrkl na US a vidím tam GTA V za 60 dollaru což dělá 1200 kč... akorát jsme si říkal škoda že nejde koupit no hledal jsem různé obchody s psn kartami a všude byla přirážka nějakých 7 dollaru což se mi nelíbilo... tak jsem se snažil vygooglit nejlepší způsob jak koupit z EU psn US kartu našel jsem že na amazon se prodávají pěkně za 50 dollaru bez žádných dalších přirážek... no dal jsem tam US adresu jak bylo popsáno v "návodu" a během sekundy bezpečně funkční psn kód. =) Mnozí o tomhle ví, ale myslím si že lepší způsob člověk nenajde a až vyjde nějaké dlc tak udělám to samé a koupím z amazonu kartu. Tak snad jsem někomu pomohl se rozhodnout....

BONUS: Jako akce za před-objednávku je sleva 75% na všecky tituly od R* což je 100% levnější než v jiných psn storech.

Upraveno uživatelem expertos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Díky moc za info. Nevěděl jsem že to jde koupit z Amazonu i s českou platební kartou. Díky tobě jsem zrušil objednávku na CZ storu a koupil tři 20ti dolarové kupóny a ušetřil tak 500Kč.

Upraveno uživatelem RiderMaza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chci koupit na Amazonu kupon http://www.amazon.com/gp/product/B004RMK4BC/ref=oh_d__o00_details_o00__i00?ie=UTF8&psc=1 musim nekde uvadet ze chci kod jen na email ?

Diky za info.

Nn, budeš to mít na tom accountu co si vytvoříš ihned po objednávce budeš mít kolonku "see your code"... nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybyste to chtěl takhle někdo napůl - takže každej 600, tak dejte vědět :-)

Nebude, ale pak problem s online hranim?

Nebude chybět čeština když bude koupeno na US store.

Jinak za 600,- bych byl samozřejmě pro do toho jít.

Koukal jsem a bude to mít 17,2GB.

Odesláno z mého Sony Xperia Z pomocí tapatalk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyby měl někdo zájem vouchery už mám 600kč slot PM. Jen se chci zeptat kdy půjde hra stáhnout? Ihned po zaplacení a pak bude jen hratelná až toho 17.9. ?? Nebo budu moci i stahovat až 17? Jde mi o to, že jsem 15-18 mimo domov a nerad bych další den toho 18tého čekal než se mi stáhne 18Gb rád bych si už v klidu zahrál až přijedu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke stazeni zatim hra dostupna neni. Bude az 17.9. 1minutu po pulnoci pacifickeho casu. Nevim kolik to je u nas.

Misto hry Vam to zatim dá nabidnout ke stazeni jen free theme GTA5.

Pocitam ze ten den budou servery tak zahlcene, ze se to bude stahovat hodne pomalu a bude to na cely den.

Odesláno z mého Sony Xperia Z pomocí tapatalk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu