Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - nejlevnější způsob (1200 kč) + bonus


expertos

Recommended Posts

Dweightee888

Já měl akorát problém na SuperSlimu s pomalým načítáním textur, takže se občas stalo že sem třeba ani díky tomu nejel po silnici, ale šedém pásu a tak. V servisním menu PS3 jsem dal něco jako defragmentaci, teď si přesně nepamatuju jak se to jmenuje a je to znatelně lepší. A to sem právě kupoval digitální verzi abych se problémům s načítáním vyhnul a ono to je přesně naopak. :D

teiNy

Tak to bych viděl vážně na tu ERA kartu, já to platil se Zunem a nebyl sebemenší problém.

Upraveno uživatelem RiderMaza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hoši,je ta grafika fakt tak špatná v té digitální verzi?Díky za odpověd

Ahoj nerekl bych vubec.. jak jsem jiz psal v jinem vlakne, obcas pri velmi rychlych autech treba to jakoby nestihne nacist texturu treba cesty, ale za 1-2s to najede a je to zase par hodin bez probelecku.. nic jineho jsem tedy nezpozoroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dweightee888 no ted jsem teda schvalne chvili koukal no... jako urcite se tam sem tam neco mihne, ale me teda fakt jen ve velmi rychle jizde autem.. ale ze bych z toho byl nejak hovotej, nebo rekl ze je to kvuli nejake vterinove smouze horsi, nebo spatny, to v zadnem pripade.

Spis mi pripada ze po par dnech si toho clovek uz ani nevsima :D A jako dal jsem za to 600,- misto 1700,-, takze pro me naprosta spokojenost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

mam dilema koupit gta5 z us store za 40$ a podelit se o slot nebo si predplatit score a mit placku sam pro sebe? a nebo jeste pockat na pc verzi jesli vubec bude chjo

prave jsem zjistil ze jde koupit psn kod na gta 5 primo z amazonu

Upraveno uživatelem limec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu