Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

to bych na mapě musel mít můj dům v minule misi jsem byl na tom červeném koberci a pak jsem musel spěchat domu abych zachranil u mě doma moji rodinu byli tam ti zabijáci a od té doby dům nevidím

edit:gaga6 - tak zkoušel jsem to se převlect do toho šedeho obleku a volal jsem lestrovi a lester nebere telefon tak nevím no

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Hoj :-)

Mám půjčené GTA V a celkem mě serou dlouhé načítací obrazovky po startu hry nebo po přechodu na jiný řežim (Single/Multi). Jak to bude, když nainstaluju i DVD1 na HDD? Četl jsem někde (možná zrovna tady :D), že ta hra potom pojede ještě hůř... je to pravda?

no to teda nevím, ale taky je možný, že máš v ♥♥♥♥ laser v mechanice, jako já, pak je loading dlouhý všude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Těžko říct, vylepšování aut bych viděl na to, že nemáš odježděno ( vyhráno ) určitý počet závodů, u tohodle nezávisí na tvém levelu.

Nepřístupná garáž bude asi bug, zkus změnit spawn point přimo do tvé garáže. Jak na to .. Start / Online > Options > Spawn Location

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, vylepšování aut bych viděl na to, že nemáš odježděno ( vyhráno ) určitý počet závodů, u tohodle nezávisí na tvém levelu.

Nepřístupná garáž bude asi bug, zkus změnit spawn point přimo do tvé garáže. Jak na to .. Start / Online > Options > Spawn Location

dik levely mam a odjezdeno taky zkusim teda to nastaveni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj pánové, prosím vás. Byl by tu někdo, kdo by mi samozřejmě za peníze vypálil nějaké hry. Představoval bych si někoho kdo se v tom už nějaký pátek hrabe, kdo má vše potřebné na vypalování jak ze stránky softwarové tak hardwarové jako ihas vypalovajda a podobně, na ceně by jsme se samozřejmě dohodli. :) (napište mi do zpráv nebo na email (viktor.kupcik@gmail.com) díky chlapi !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Update u GTA 5 neni ve FR3, protože na GTA5 je mraky módů a jen by to dělalo ostatním chaos co tomu moc "nehověj"

Tvůrci módů používaj update rovnou do hry, proto neni ve FR3(2)

Pokud ti jde jen čistě o update bez módu, tak je verze "21" sosni dle tvé verze a dej do složky: content/0000000000000/545408A7/000B0000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Neměl jste někdo problém s achievementem: All's Fare in Love and War Koupil jsem Taxi firmu a měl by mi zavolat Raul, ale dohrál jsem hru a nikdo mi nevolal aby se mi objevily ty mise na vožení lidí abych dostal ten ajch... Nějakej GLITCH asi a budu to muset hrát znova :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Ahoj,

Potřebuju od vás pomoc, respektive můj syn :)

Hraje gta 5 na xku 360, hra už je dohrana a hraje převážně jen Offline.  chce aby měl peníze na to koupit si golfovej park :). Na netu je návod přes ty akcie, ale bohužel nám to nejde,nevím co děláme špatně...koupím ty akcie a poté je zase prodám a nic. Poradíte někdo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu