Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA V - Debata o hře


franzkafka

Recommended Posts

  • Odpovědi 369
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

mě by zajímalo, jaké jsou ty jízdní vlastnosti vozidel. Podle videí na youtube vypadají docela odflákle (ve srovnání s IV). Tohle mě totiž nejvíc nasírá, když je dokonalá hra, potom nastoupíš do auta a ten krásný pocit z dobré hry je pryč. Už jsem to viděl u spousty her a doufám, že Rockstar tuhle chybu neudělal taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prisel nekdo jak najit nadrz u aut? v cca 2. misi to bylo v pohode kdy jsem v misi kde se kradla motorka mel trefit nadrz, ale ted kdyz chci trefit nadrz nemuzu za boha prijit kam strilet ( napr. v GTA san andreas byla krasne videt) maximalne se mi povedlo nahodne prostrelit nadrz a vytejkal benzin ( ten jde mimochodem zapalit :) ), ale to jsem rozstrilel pulku auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+ 3 hratelné postavy (dneska jsem se dostal k Trevorovi)

+ když přepnete na nějakou postavu a po několika minutách zpět, tak postava nestojí na místě, ale někam jede, apod.

+ super mise (SPOILER - vykrádání šperkařství SPOILER)

+ velikost města (mapy)

+ upravitelné zbraně a auta

+ podmořský svět (ten jsem sice ještě neprozkoumal, ale určitě bude super)

+ ovladatelná vozidla, kola, lodě, letadla, vodní skutry,...

+ mám rád i detaily, se mi líbí, když přijdete k nějakému týpkovi a dáte mu jednu nečekanou, tak ho "vypnete" na jednu ránu

+ pes, sice jsem to ještě nějak nezkoumal, ale v té misi byl fajn.

- chybí mi demolice aut jako v GTA IV

- přijde mi, že nějak extra nejezdí poldové "volně" po městě, jenom někdy se objeví, že jako někoho honí a pak zase nic

- auta nejsou tak reálná, třeba různé x metrové skoky atd.

- pár bugů, jako např. kdyý jsem s Michaelem chlastal u něj whisky a najednou ta jeho žena stála na kuchyňské lince a v kapse měle doslova zapíchlou flašku, pak dojdu k TV a ta jeho dcera stojí na gauči a čumí.

Celkově co jsem měl možnost zatím odehrát, tak jsem z hrou spokojen a líbí se mi.

btw: Hrali jste tu misi za legalizaci konopí? Já jí hrál s Michaelem a zhulenej jsem střílej rotačákem mimožemšťany.

Upraveno uživatelem Rawmen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak se ukládá hra ? Doufám v autosave, ale včera jsem si tak jen zkusil začátek za toho bělocha, takže prvních já nevím, 15 minut ? ... jakmile jsem se ocitl "v současnosti" na pláži a nabídlo mi to hru za černocha, tak jsem šel spát. Teď to zapnu a zase jedu úúúúúplně od začátku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně kupuju na PS 3 , ale kámoš co to už má na Xboxu říká že je to super až na ty auta,na druhou stranu já jsem rád že nejdou tak snadno rozbít ! 1.) Už dřív informovali,že jízdní model bude podle Midnight club,takže bylo jasné že to bude arkádovější 2.) Když oznámili to vymakané vylepšování aut,odtahovku atd. říkal jsem si že je to super,ale nanic,protože ve starších GTA jsem měl už vytuněné auto,ale vydrželo tak 1 misi,prostě buď jsem narážel,nebo mi ho rozystříleli,v GTA V aspoň konečně můžu vytunit jedno auto a mít ho napořád !

Jinak podle videí,zdá se mi to,nebo jízda na kole je nějak moc rychlá ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu