Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Blbne zvuk na PS3 při hraní


aivi

Recommended Posts

Ahoj. Mam takovy problem se zvukem. Vsechno uz jsem samozrejme odpojila a zapojila znovu, ale problem pretrval. Mam ke konzoli pripojene uplne levne repracky (usb a 3,5 jack), ty ale funguji. Zvuk nejde jen tehdy, jakmile se spusti hra, at uz z CD nebo z HDD. To pak zvuk zacne jen chrcet/praskat - proste protivny a nesnesitelny. Ale pri prehravani filmu z HDD je zvuk ok, i v PS uzivatelskem menu (bo jak to lepe pojmenovat). Mozna je problem v HDMI kabelu, ale bohuzel nemam moznost vyzkouset jiny kabel. Co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus kabel nebo zkus nastavit ještě výstupní frekvence v nastavení audia u HDMI, možná to pomůže, já mám zvuk přímo z TV přes HDMI, externí repráčky jsou opruz, hlavně ty levné, zkus na výstup připojit jen sluchátka nebo si půjč něco lepšího od někoho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabel mam v planu zkusit 2. (snad to bude v nem!). Na to nastaveni se podivam. Ja mam prave jen monitor, takze jako kompromis jsem zvolila ty repracky. Kdyz zapojim sluchatka, tak je problem stejny. V tech repraccich to nebude.

-----------------------

VYŘEŠENO. DÍKY.

Upraveno uživatelem aivi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu