Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co to je SLOT psn her...


nepster

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nicméně pokud použiješ "universální účet", tak přijdete oba dva o jednu výhodu pluska a tou je online zálohování sejvů, to funguje pouze u sejvů, který jsou hraný na tom pluskovém účtu. A v případě, že si pak pořídíte s kamarádem PS4, tak budete mít problém, protože tam je nutné, aby jeden z Vás hrál přímo na tom pluskovém účtu, kombinace universální + můj + jeho účet nebude na PS4 fungovat. To samé, pokud si jeden z vás plánuje koupit Vitu, tam jdou hrát hry pouze na účtu, na kterým jsou stažený. Takže má rada zní, kup si PS+ na svém účtu a kamarádovi dej přístup.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Měl bych otázku při prodeji účtu.Tzn.mám účet s hrou a aktivované dvě konzole(moje+kámošova) a rozhodnu se prodat účet/ps3.Deaktivuji si účet a prodám.A nový majitel deaktivuje přes net všechny konzole,změní heslo a kamarád si už nezahraje.Dá se tomu nějak předejít?Jestli to dobře chápu, tak po deaktivaci účtu přes net lze zase aktivovat 2 konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápeš to správně. Omezit riziko lze jedině prodejem důvěryhodným lidem a případně i pomocí toho podúčtu o kterém píše limec na předchozí stránce (na to ale musíš myslet už před vytvořením účtu, kde budeš sdílet sloty). Nicméně pokud ten kupující pak prodá slot dál, tak už to máš dost mimo kontrolu.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy je výhoda byt ten kdo účet založil mas otázku a odpověď na jakoukoliv změnu účtu a to vy jen původní majitel.Ale jinak jak se píše přede mnou.Pokud vis kontrolní otázku a odpověď tak by si měl být schopen vždy vrátit účet sobě pod kontrolu protože ten ať změní co chce neví to hlavní.

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Kdyz je na dvou PS4 s odlisnym uctem nastavena stejna kreditka pres ktere se kupuji hry, staci hru zakoupit pouze na te jedne, a na druhe uz jen stahnout free?

Kamos mi totiz kupoval na mych konzolich plusko pres jeho kreditku, a ted si na svych kupoval BF4 premium a ted cumim, ze ja ho mam najednou free, je to mozny? On ma zalozeny uplne jiny profil, jen mame nastavenou stejnou kreditni kartu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Potřebuju prosim poradit jestli je tenhle postup správně. Mám svůj hlavní účet na Ps4 u kterého si založím podůčet. Na ten podůčet si přepošlu peníze z karty co mám u hlavního účtu koupím hru a stáhnu ji. Přihlašovací údaje podůčtu potom pošlu tomu s kym se dohodnu.On si pak hru stáhne a může hrát.Bude si moct stahnout jen tu hru která byla zakoupena na tom podůčtu ale hry stažené tím primárním účtem k těm se nedostane. Jestli se pletu tak mně prosím opravte budu vděčný za každou radu . Už se v tom plácám asi týden a chtěl bych se o hru s někým podělit. Předem děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Na PS3 můžeš hrát online bez PS+ ;) Pokud sis jen spletl sekci, tak na PS4 musíš mít konzoli nastavenou jako primární pro alespoň jeden účet s pluskem, abys mohl hrát online i na účtech, na kterých plusko nemáš.

Prostě mám jen hlavní účet na svojí ps4 s ps+ a kámoš mi chce nechat sec. účet, tak mě zajímá jestli potřebuju ještě na ten sec. účet koupit ps+ nebo mi bude stačit ten co mám? a nebo stačí třeba to ps+ kámošovo?

Upraveno uživatelem RakovinaRohu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj, koupil sem na ps store fifu s tim, ze se podelim s nejakym zajemcem o slot. Vse je mi jasne, princip jak to funguje mi je taky jasny ale jedno mi vrta hlavou. Jak je to s online? Resp. Muzu ja i druhy budouci majitel bezproblemu hrat online (ultimate team) kazdy svou hru? Ta hra se "navaze" na nase herni ucty nikoliv na "sdileny" kde ne hra koupena? Sem v tom novacek, tak bych si to rad ujasnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Jsem z toho uplně ♥♥♥♥♥ (dámy omluví :-D)

Včera jsme koupil PS4 a kámoš z práce známe se 8 let má ps+ a taky ps4. On si platí PS+ ročně a stáhne si hru a co pak??

1)musí si udělat na konzoli nový sekundární účet jedn bude master a druhý pro paka jako já pod účet a k tomu mi dát heslo???

2) já se připojím doma na ten jeho druhý sekundární účet a pak mu dám půlku za tu hru a půjde mi to??

3) Musím mít teda taky nutně na své konzoli ps+ a svůj účet???

4) Musím mít taky zaplacené ps+ 1200 ročně?? (Není to až takový problém :-D)

5) Nebo musím mít taky na své konzoli Master účet a nějaký další podůčet a tam se budu přihlašovat k tomu jeho účtu

6) Jsem z Ostravy takže prosím o trpělivost a schovívavost :-DDDDD

Upraveno uživatelem deniso
Chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoji konzoli nastavíš jako primární pro kámošův účet (musí ti dát přihlašovací údaje ke svému účtu) a sám si založíš svůj účet, na kterým ty jeho a jiné hry budeš hrát. Budeš tedy mít na konzoli dva účty, z jednoho si budeš stahovat pluskový hry (kámošův) a na druhým je budeš hrát (tvůj). Nevýhoda je, že kámoš pak na své konzoli může hrát pouze na svém účtu (myslím tím hry, které jsou na jeho účtu koupené + pluskové hry+hraní online). Ty plusko vůbec nepotřebuješ a můžeš hrát online.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu