Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

E3 ODE Pro


Anubis1

Recommended Posts

  • 4 months later...

Tak jsm provedl instalaci a vse funguje paradne. Mohu jen doporucit tem kteří chteji hrat ISO a marne cekaji na nejaky CFW pro konzole s vyssim OFW jak 3.55. Tato uprava je pouze pro Slim a Superslim konzole.

Upraveno uživatelem Anubis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no do ted to bylo v poho, ale tim 4,55 to prepisovalo fw mechaniky myslim, nekde sem cet ze snad jen u seperslim, nebo se pletu? tak me zajima jak moc to m a vliv na online..

takhle cobru uz mam nejakej patek doma, ted resim jestli mam koupit slim, nebo superslim

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát dnes je uz problém sehnat PS3 s OFW 3.55 a nize. Vse uz je aktualizovane vyse. A to ze jdou spoustet pouze z exernich zarizeni neni zase az tak dneska roblem, kdys vetsina lidi neco takoveho do USB doma ma.

U Xkey mas v konzoli také něco navic.

Upraveno uživatelem Anubis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sice trochu offtopic, ale kdybys potřeboval poradit, tak stačí říct. E3 ode fórum mám načtené skrz naskrz, což se teď hodí, když ho NSA zavřela. Můžu poradit i s montáží a následným řešením overheat bugu (případně poslat vlastní fotodokumentaci. Sám jsem už tři e3 ode a jednu kobru zapojil. Jediné, co mě obešlo kolem je vypalování bootovacího disku na BD pro fw 4.55 +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nakonec to budu montovat do suprslimu , ale nejak sem nepochopil co dela tady v tom videu od 13:12 do 14:20 z toho papiru, kdyz to tam pak neda, nebo jo? :) http://www.youtube.com/watch?v=BJMdW7eMAiY

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tam dela, protože odstraňuje jinou součástku. Ten plech, co je nad základní deskou. Tak aby to tam nelítalo. Toho si nevšímej. Říkal jsem si, že pro inspiraci bych vám tu mohl nahrát pár fotek ze svojeho supeslima. Mám vyvedené jedno usb navíc dozadu a to je zároveň i dongle pro e3 ode. Přední dvě usb jsou plně funkční. Ta perforace u chladiče je tam kvůli chlazení PCB. Už se mi jedno usmažilo. Holt e3 používá čipy céčkové kvality. Pod tou perforací je větrák z ntb, napojený napřímo na tne druhý větrák. Všem doporučuju vymyslet taky nějaké chlazení. Pokud to chcete používat delší dobu. Hoši na E3 fóru to montovali úplně mimo ps3 a nasazovali na to chladiče chipsetu.

post-14328-14687172586262_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Respecto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pozor. Pokud si někdo nainstaluje neoficiální pkg a připojí se na internet, tak z toho je skoro jistý ban na PSN i konzoli. Pkg soubory jsou většinou hry z psn. Pokud sony uvidí, že hru hrajete (budete mít savy, nebo trofeje) a neuvidí, že byste jí kdy u nich koupili, nebo stáhli oficiální cestou, tak jim asi docvakne, že něco není OK. To samé platí pro hraní her před jejich vydáním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Kus od kusu. Použili levnější součástky. Teď mám kus, co drží třetí měsíc...ten předchozí vyhořel po měsíci. Nevím ale, co myslíš těmi aktualizacemi. konzoli neaktualizuješ a update fw pro e3 ode vychází jednou za uherský rok. Ale dá se fungovat i bez těch aktualizací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu