Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

"Instalování" 2-diskových her na Xbox RHG


Recommended Posts

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Nainstalloval jsem si do RHG Xboxu hru GTA 5. Hra má 2 disky. Já je oba rozbalil v Iso2God a nahrál na HDD do Xboxu.

Když jsem chtěl hru spusti, tak jsem zjistil, tak nešla. Hledal jsem na netu, že je potřeba z prvního DVD nahrát pouze 4 soubory a druhé DVD se musí rozbalit celé. Pak hra fungovala normálně.

Otázka tedy je, že pokud mám 2 diskové hry, je nutné je přes Iso2God nahrávat na HDD oba disky, nebo stačí jeden? Je na to někde nějaké postup? Nenašel jsem ho...

Teď mám na disku Splinter Cell Blacklist a Castelvania. Obě jsou to 2diskové hry. Splinter Cell jde spusit a hrát jak z disku 1, tak z disku 2. Pokud by to ale šlo udělat jako u GTA 5, měl bych v menu pouze 1 obrázek s hrou (pro disk 2) a ušetřil bych nějaké místo.

Díky

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu