Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Začínáme s PS Vita


mcgilikady

Otázka

ahoj , mám novou PS vitu a na zkušenější uživatele bych měl pár otázek, za odpovědi děkuji.

1) Jaké aplikace a odkud jste si stáhli a jsou dobré, potřebné, pro provoz ? ....... video přehrávače, mapy, organizéry apod......

2) mám Vitu s wifi bez 3g modulu. Dá se ten 3G modul dokoupit, nebo je to součást přístroje a už nejde nějak do Vity bez 3g modulu domontovat ...?

3) chci hrát hry, :-)) překvapivě ..... Ale především ofiline.... Jsou nějaké možnosti (kromě originální her na kartách ?) jak si hry naistalovat a aby mi tam zůstali napořád ? příklad jako na Iphone, zaplatím za hru 5 dolarů, a budu jí mít v telefonu na pořád....

3 b ) můžete prosím dobré hry poradit ?

díky moc , za každý příspěvek budu rád..........

ještě mě napadá otázka

4) na co si dát při provozu Vity pozor...

Díky moc, jinak tedy sháním hry, na kartách zatím.......Praha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ahoj , mám novou PS vitu a na zkušenější uživatele bych měl pár otázek, za odpovědi děkuji.

1) Jaké aplikace a odkud jste si stáhli a jsou dobré, potřebné, pro provoz ? ....... video přehrávače, mapy, organizéry apod......

Pro pořádek - veškeré aplikace a hry se stahují z Playstation Store, k čemuž je nutné mít účet na Playstation Network a být přihlášen. Co se týče aplikací, tak pro přehrávání filmů a hudby, procházení internetu, focení a prohlížení obrázků, email a google mapy jsou součastí Vity a jsou předinstalované. K užitečným aplikacím, co si můžeš nainstalovat ze PSStore patří například: Facebook, Twitter, Youtube (doporučuju), Painpark (aplikace pro malování) nebo třeba Wake Up Club (budík)

2) mám Vitu s wifi bez 3g modulu. Dá se ten 3G modul dokoupit, nebo je to součást přístroje a už nejde nějak do Vity bez 3g modulu domontovat ...?

3G modul je součástí Vity a žádným zbůsobem se "dokoupit" nedá. Pokud máš Wifi model, tak 3G nemáš.

3) chci hrát hry, :-)) překvapivě ..... Ale především ofiline.... Jsou nějaké možnosti (kromě originální her na kartách ?) jak si hry naistalovat a aby mi tam zůstali napořád ? příklad jako na Iphone, zaplatím za hru 5 dolarů, a budu jí mít v telefonu na pořád....

Funguje to podobně jako na iPhonu nebo Androidu. Z obchodu si koupíš hru a stáhneš si ji do Vity (uloží se na paměťovou kartu, kterou mimochodem pro hraní musíš mít, protože se na ni ukládají i savy), potom ji můžeš hrát kdekoliv, kdykoliv a i kdyby si koupil jinou Vitu, tak pořád bude na tvém účtu a můžeš si ji stáhnout znova.

3 b ) můžete prosím dobré hry poradit ?

Těch je opravdu dost a záleží na osobních preferencích. Já bych začal s klasikami, které jsou dostupné i zdarma pokud máš Playstation Plus - Uncharted: Golden Abyss, Gravity Rush. Dále jsou super Wipeout 2048, Persona 4 Golden, LittleBigPlanet, Rayman Origins a Rayman Legends, Soul Sacrifice, Killzone Mercenary a za pár týdnů má vyjích Tearaway.

díky moc , za každý příspěvek budu rád..........

ještě mě napadá otázka

4) na co si dát při provozu Vity pozor...

Pořídil bych ochrané fólie, protože celý předek Vity je lesklý, dále bych si při přenášení dal pozor na analogové páčky (ideálně koupit nějaké pouzdro).

Díky moc, jinak tedy sháním hry, na kartách zatím.......Praha

Mé poznatky máš pod svými dotazy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

super díky za poznatky ( pěkné si to napsal, díky ...) .... už jsem se na PS storu trochu zorientoval... s Tím 3G modulem škoda, tak hold jen přes wifi....

jinak ještě : Vyplatí se založit placený účet? a kolik to vlastně stojí?

taky díky za jakékoliv poznatky.......

moc her hrát nechci , stačí mi tak 5 her do roka, každá na 20 hod.... cca tak si říkám, jestli by se mi placenej účet vyplatil.....

čus a kdyby jste se někdo zbavoval her na karet tak napište nabídku... ahoj a dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

taky si myslím, že se nevyplatí ( ps 3 nemám) a koukám, že na ps storu je spousta her zdarma , což jsem netušil.... tak to je super..........

jsou tam i hry z ps one, což mě skoro dojalo, když jsem si četl ty názvy her které jsem pařil před 15 lety :-(((((

jinak tedy možná můj dotaz rozvninu dál.

_----- Které hry konvertované z PS ONE nabízené v PS Storu jste si stáhli a splnili (nesplnili ) očekávání ?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu