Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak vypalovat XGD3 hry - Aktualizováno


spenat

Recommended Posts

  • Odpovědi 206
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Junior Moderators

Nastavení máš správné, jak říkám, zkus vypálit DVD2 a zapnout přes něj - měl jsem naprosto stejný problém. Pokud budeš mít další problémy, spusť GTA V pomocí mého návodu zde: http://console-forum.net/tema/159027-jak-spustit-gta-5-na-xboxu/page17?p=1354785&viewfull=1#post1354785. Předem upozorňuji, že budeš potřebovat alespoň 16GB Flash disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu stejný způsobem nainstalovat na flash disk DVD2? Protože u něj mi taky vyskakuje unreadable disk...

Edit:

První disk je stažen na HDD.

Druhý disk se sice úspěšně nainstaloval na flash disk, ale při spuštění to stejně hodí unreadable disk...

Upraveno uživatelem schrek1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý de, pokoušel jsem se vypalovat fifu 14, 2krát, ale nikdy jsem to nerozjel. Jednou Disc is not supported, pak Disc is unreadable. Poprvé jsem to omylem neprojížděl přes abgx360, tak chápu proč nefunguje. Podruhé jsem však projížděl (ne vše mi svítí zeleně, nevadí to? Iso je Region free a já nastavil PAL, mám to tak nechat a nebo neurčit?)post-51881-14687170758883_thumb.jpg

Pak jsem vypaloval podle návodu iHas Extreme Burner fw (použil jsem Imgburn (verze 2.5.7.0.), layer break jsem nastavil na 2133520, verify jsem vypnul, Force hyper tuning, Online hyper tuning atd. vše jsem umožnil, OPC history jsem také vyčistil, perform OPC jsme zaškrtl, enable burn proof zaškrtnuté nemám...) Jen jsem po vypálení nepoužíval Kprobe 2, doufám, že zde není chyba... Hru jsem po vypálení kontroloval v abgx360, pro disk kde je hláška disc is unreadable: post-51881-14687170762587_thumb.jpg.Hra se načítá a pak vyhodí chybovou hlášku...Dvd používám verbatim 003, pálím rychlostí 4x, flash LT+3.0, vypalovačku iHas 124 B, DB 2.0.16537.0.

. Možná, že jsem udělal někde chybu, fakt nevím, nemáte nějakou radu?

Díky moc....

Upraveno uživatelem Kovik10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Mam dotaz na paleni GTA 5... vypaluju imgburn mam zaply burner max mam Ihas 124 verzi e,palim rychlosti 4x,dvd Verbatim..abx iso vse zelene,vypalene DVD v abx vse zelene a rozjet nejde...vlozim disk 2 a nejde spustit,nainstalovat se da ale spustit ne..u disku 1 pise unreadeble..prosim o radu v cem je chyba.. nebo jestli mam zkusit hodit ten buffer na 128 jak pises na zacatku topicu,,ja ho mel nastaven na 512..

nastaveni img http://wiiare.in/wp-content/uploads/2011/10/brennermax5.jpg

Force Hypertuning - Enabled

Online Hypertung - Disabled

Smartburn - Enabled

Overspeed - Enabled

OPC history - Do not clear

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam znovu stejny problem akorat u hry Diablo 3..vypalim po prve tak jak jsem psal u gta,abxd vse zelene DVD po vypaleni vse zelene a kdyz ho dam do xka tak jde nainstalovat ale ne zpustit pise not supported disc..zkusil jsem to vypalit podle navodu http://xboxpirate.eu/forums/topic/1017-how-to-burn-xgd3-games-using-burner-max-payload-tool/ a uplne stejny problem po projeti abxd zase vse v poradku..tak by me zajimalo v cem je problem.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz vse jede i GTA 5 1dvd sekalo se pri asi 2GB , nakonec byl problem v nastaveni imgburn. Hyperforce se me nejak Disablovalo. Dal jsem opet ENABLE a instalace GTA5 problehla na 100% i ostatni hry FIFA, GTA, LEGO heroes ATD!!!!! Proste vse jsem mel dobre,ale nejak se vyplo to hyperforce a to byl celej problem.

Upraveno uživatelem amigista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, koupil jsem si vypalovačku iHas s wirmwarem atd. Jen mám problém, že mi nejde vypálit žádná hra... Zkoušel jsem 6x Fifu 14 (i více verzí...) a pak ještě Injustice Gods Among Us a také nic... Používám DVD MKM-003-000, Flash LT+3.0, Dashboard 2.0.16537.0. Hru projíždím v abgx360, pak i v Kprobe2, vypaluji pomocí ImgBurnu, zde nastavení: post-57677-14687171466476_thumb.jpg

Nemáte někdo nějakou radu? :/ Díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, uz jsme na to prisel. Layerbreak = Calculate Optimal jsem zmenil na :2133520 a najednou vse funguje. IMGburn mam stale 2.5.7.0

Ten LyerBreak je napsán v .dvd souboru, takže když dáš Calkulateoptimal, tak to cte z dvd souboru, kde je stejný, jako si zde vypsal. A vždy, když budeš pálit XGD2 tak budeš mít problémy, protože u XGD2 se LB pohybujue okolo19xxxxx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u meho problemu jsem dosel k zaveru ze problem neni ve vypalovani ale v samotnem xboxu..prodejce od ktereho jsem ho koupil mi poslal nejake hry mezi nimi treba Dishonored a Max Payne 3 o ktereych tvrdil ze mu sly..ja s nima mam to same jako pri mem vypaleni diabla 3,hra jde nainstalovat ale kdyz ji chcete spustit vyhodi se hlaska o necitelnem nebo nepodporovanem disku..takze reseni je podle me jedine Flash :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu