Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak vypalovat XGD3 hry - Aktualizováno


spenat

Recommended Posts

Davide chybi ti ini soubor s aktualnimi odkazi na servr abgx (psal ti to už špenat) takže prohledat tady forum ja sem to dle toho taky našel a tam je i přesnej navod kam ho vložit pak budeš mít zkontrolovaný Iso soubor a vytvoření .dvd soubor .Todle hlasi že to nemuže zkontrolovat jelikož ti chybí ini ...... atd ja bych to neriskoval nahoda je blbec a dostaneš ban ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 206
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Stažení topology dat je jedna věc, ale verifikace věc druhá, pokud vidím dobře je to polská verze, tzn., že je tam i čeština ,jestli se nemýlím a žádná česká verze Fify v databázi není.

Stáhni si verzi v angličtině, ta některá verifikovaná bude, jestli nechceš riskovat při připojení, u každého downloadu je výpis abgx 360, i když nemusí být aktualizovaný, většinou se uvádí v datu, kdy se hra nahrála na servery, tzn. release může být během 14 dnů opraven a bezpečný online, podle verze hry si snadno zjistíš jestli je hra v databázi nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám problém s vypalováním. Chtěl bych se jen zeptat, jestli někdo neví, co s tím.

Vypalovačku mám na notebook napojenou externě přes tento adaptér: http://www.alza.cz/premiumcord-usb-3-0-sata-iii-d251654.htm

Je to mechanika odsud z fóra, kterou prodává Consolero.

Iso jsem projel v abgx a vše v pořádku.

Tu je odkaz na printscreen: http://postimg.org/image/oyc54me01/

Budu moc vděčný za jakoukoliv odpověď.

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím pokaždé. Už jsem zkazil asi šest verbatimek. Měly by to být mkm 003. Zkoušel jsem různé hry, abgx vždycky v pohodě. V imgburnu jsem nastavil navíc jen Perform OPC Before Write a dal buffer na 513 MiB, protože mi 512 nešlo.

Taky jsem zkoušel napojit mechaniku na stolní pc. Taky externě, je totiž starý s IDE mechanikou. Bez úspěchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3) OPC off

4) Enable Force Hyper Tuning

5) Disable Online Hyper Tuning

6) Disable Overspeed

7) Enable SmartBurn

9) Burn Proof enable

8) Buffer 512 mb

Layer break nech nastavený defaultně, nic s tím nedělej, kdyžtak si projeď iso přes abgx ať ti ho vytvoří.

tot nastavení mě osobně funguje bezproblémově zkus to projít .Osobně by jsem jen řekl že by ti Consolero asi mohl za utržené penize pomoct .... Ja sem to koupil celí v Alze ;) Pokud chceš postnu ti tady svoje printscreeny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevypálil jsem ani XGD2 hry. Imgburn mi hodil tu samou chybu s tím semaforem.

Abgx: http://postimg.org/image/6xwk48v2z/

Jinak jsem měl jen ten overspeed, zkusím ho vypnout.

Díky moc. Ještě to zkusím a ozvu se, jak to dopadlo.

Upraveno uživatelem GeorginhoCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spenat :

Zatím pokaždé. Už jsem zkazil asi šest verbatimek. Měly by to být mkm 003. Zkoušel jsem různé hry, abgx vždycky v pohodě. V imgburnu jsem nastavil navíc jen Perform OPC Before Write a dal buffer na 513 MiB, protože mi 512 nešlo.

Taky jsem zkoušel napojit mechaniku na stolní pc. Taky externě, je totiž starý s IDE mechanikou. Bez úspěchu.

To znamena že je nějakej kabel špatnej ???? Protože dva ruzné PC dělaji to sami ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirka85 - Rád pomohu, když se mi dotyčný s problémem ozve. Takže si mne neber prosím do úst ;-)

EDIT: A přesně jak píše SPENAT, problém může být i jinde a dost často si za to mohou lidé sami.

Asi tomu nebudeš věřit ale nebylo to myšleno jako uražka .Pokud máš aktuální topic ,což si myslim že ano .(Tak by jsem myslel že podpora je dana z drobného vydělku na mechanice ,tak at se tě optá .)

Tak třebas když si koupim BMW a nepoběží mi motor , nepujdu do Hondy zeptata se čím to asi bude . Omlouvám se za spam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte lidi :-) prosim o radu :-) data mam na usb naformatovanym na xboxu. Vse se spusti a zacne nacitat :-) probehneou asi 2 vteriny ukazky a pak se xbox restartuje, zacne se vse znova nacitat a pak skoci upozorneni: The game was restarted due to a problem with the storage device where the game data was installed. Please replace the storage device and re-intall the game data if issues continue to occur. Zkousel jsem vymenit flesky a nepomohlo to :-) nesetkal se nekdo s timto problemem? :-) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mám dotaz, vypálil jsem už několik her , v Abgx vše v pohodě, ale jak dám hru do xboxu, tak mi najede jen logo xboxu a dole lišta, kde je play a stop atd, něco jako jako u dvd s filmem a jinak nic se neděje, nevíte někdo co s stím? Přikládám foto

post-75161-14687181837764_thumb.jpg

ještě přikládám obraz z vypáleného dvd

post-75161-14687181839744_thumb.jpg

Upraveno uživatelem fanda78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu