Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Čím čistíte displej PSPcka???


AHA!

Otázka

Recommended Posts

  • 0

S tim šmrdlání tričkem mam špatnou skušenost, čistil jsem display (u 1. psp) asi mikinou v metru a objevily se mi tam hnusný škrábance, neštěstí jsem je nějak zlikvidoval ale byl to pro mě strašnej zážitek...a fakt ho někdo čstí okenou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja to taky čistim okenou,ale nemá to smysl za chvili to stejně zahmatám.A triko a mikaina tam dělá ty škrabance protože je to tvrdá látka,tomu se asi nevyhnete,hlavně když si to ode mě nekdo ve škle furt pučuje

přesně tak jak to veme do ruky nekdo jinej tak je konec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kupte plastove pouzdro na cele telo PSP a hotovo, display vzdy naprosto cisty. ^^ A to pouzdro je z nejakeho divneho plastu, co se skoro neda uspinit. :blink: A kdyz uz jo, tak to cistim normalne prstem (jo, proste po tom projedu prstem) a svete div se - ono to staci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle mě je nejlepší koupit tu folii nebo neco takovýho http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=0OI1000101 a je klid :bash:

toto je totalne na prd...

kazdymu komu psp pucim trak to zavazi...

dela se na tom jeste vic skrabancu nez na psp....a skrabe ti to i psp....po nejaky chvily co to na psp mas tak tam mas vyskrabanej takovej pruh.... naprd :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle mě je nejlepší koupit tu folii nebo neco takovýho http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=0OI1000101 a je klid :bash:

tohle je uplne naprd, psp v tom vypada strasne, je to neprijemne, dela psp tlustejsi, a skrabe do PSPcka.. takze to nebude to co hledame..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu