Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

špatná grafika - zobrazeni


neyo

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Neco jsem přenastavil ve video options a game mam ten pocit a nyni je to lepsi.. je tam nekde nejake nastaveni ktere zlepsuje zobrazeni ??? Mam fulhd 47inch tv a podle toho jsem to nastavil ale stale se mi to nezda jako videa od borcu z gameplay youtube.. Fotky jsou ted z vecera moc neprukazne zkusim vyfotit zitra.. ale pomuze mi kdyz mi poradite co prenastavit v menu.. dekuji mockrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

moc toho k nastavovani neni, v menu hry si nastavis nanejvys jas, v nastaveni PS3 mej zaskrtly rozliseni 720p a 1080p a pak uz jen zbyva pohrat si s nastaveni TV, nepresel si z PC ? ,protoze ta grafika muze byt takova jak ma byt a jelikoz si zvykly z PC tak se ti muze zdat spatna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Grafiku nemuzes hodnotit podle vedii na YT jeste kdyz jsou zachyceny pres nejakou srandu na Xbox/PS3..vetsina videii je v 720P a tam ani nevidis detaily takze ani kosticky...

Je to tim ze jsi asi zvyklej z PC...ja si taky rikal je to kostickovani...ale casem si na to zvyknes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Obrázky v lepší kvalitě by to chtělo. Jinak hra nemá snad žádný AA

http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241

pre neyo: velke graficke orgie nemozes ocakavat od 7-8 rocnej konzoly! Ten jej HW ma urcite limity.

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu