Jump to content

Po zapnutí nejde zvuk


Agest
 Share

Recommended Posts

Ahoj.Po zapnutí mi nejde zvuk.. v menu..ve hrách prostě nic..Televizí to nebude,protože jsem to zkoušel na starší TV přes SCAR a na novější přes HDMI.Zkoušel jsem restartovat celé PS,ale taky bez úspěchu.Hledal jsem tady na foru a našel jsem jen jedno téma,kde radí "v nastavení zaškrtnout zvukové formáty".Hledal jsem,ale bohužel jsem nic nenašel,nebo v lepším případě těm zkratkám nerozumím.Na technické věci jsem celkem dřevo,tak pokud by se tady našel někdo ochotný "trubku jako mě" nasměrovat,co zaškrtnout apod.. byl bych mu strašně vděčný. :)

Předem děkuju za všechny odpovědi.

Edited by Agest
Link to comment
Share on other sites

Restartoval jsem to dlouhým přidržením zapínacího čudlu (nevím jak jinak to popsat) Vyresetovalo se mi celé nastaví obrazu apod.. Ale nedostal jsem se do toho "recovery menu" googloval jsem to a dělám všechno stejně,ale do recovery menu se nedostanu.Pokud to vyjde na stejno,tak je to asi fuk.. A o té optice jsem neslyšel.Pokud myslíš optický kabel,tak s tím nemám žádné zkušenosti a asi to té mé staré TV ani nezapojim.Určitě není jiná možnost než reklamace ??

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators

Tak pokud je v záruce, neřešil bych a posílal. Pokud nejde zvuk přes hdmi ani přes SCART a konzoli si resetoval bude podle mě čip v háji. Ještě bych zkusil uvést konzoli úplně do novoty(vymazání veškerých dat) a pak to ještě zkusit. Nic víc me nenapadá.

@ NeXus 7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy