Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed IV Black Flag


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

že si zas něco po dlouhý době zahraju tak zkouším tohle a jako trubka už asi 3 hodiny chodím po tom ostrově, pobil jsem asi 60 prasat, sesbíral truhličky, ale ne a ne se dostat pryč směr Havana.Jinak je to fakt hodně hezky udělané, hlavně grafika a ovládání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mě trošku víc štve vydělávání peněz. Věci na loď tam jsou mega drahé a kvůli tomu musíš přepadávat mraky lodí. Dalším mínusem na "nové" sérii AC je styl vylepšování zbroje. Dřív za dob Eiza jsi mohl vylepšit brnění, ruce a boty, teď máš jen jedno vylepšení(výsledek je stejný ale jde o ten vzhled) :( a zbraně tam máš taky málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Console-power už jsou nějaké linky. Zajimalo by mě jestli mohu hrát tu CZ verzi s pokračováním, když jsem dosud hrál jen AJ verzi? Nechtěl bych začínat od začátku. Třeba u takové fify to vůbec nevadilo jestli hraju CZ nebo AJ verzi pokaždé se to prohodilo na ten jazyk daného DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Console-power už jsou nějaké linky. Zajimalo by mě jestli mohu hrát tu CZ verzi s pokračováním, když jsem dosud hrál jen AJ verzi? Nechtěl bych začínat od začátku. Třeba u takové fify to vůbec nevadilo jestli hraju CZ nebo AJ verzi pokaždé se to prohodilo na ten jazyk daného DVD.

určitě to jde - mění se jen Media ID hry, jinak vše zůstává stejné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Assassins.Creed.IV.Black.Flag.PAL.X360-HUN

Original release date: 10/29/2013

Developer: Ubisoft

Publisher: Ubisoft

Genre: Action & Adventure

Platform: XBOX360

Regio: PAL

Lang: Eng,Rus

Subtitles: Hun,Cseh,Pol,Rus

DVD1 single

DVD2 multi

takze titulky cz :) bomba :wohow: myslite ze pujdou prehrat savy? jak nato prosim?))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Assassins.Creed.IV.Black.Flag.PAL.X360-HUN

Original release date: 10/29/2013

Developer: Ubisoft

Publisher: Ubisoft

Genre: Action & Adventure

Platform: XBOX360

Regio: PAL

Lang: Eng,Rus

Subtitles: Hun,Cseh,Pol,Rus

DVD1 single

DVD2 multi

takze titulky cz :) bomba :wohow: myslite ze pujdou prehrat savy? jak nato prosim?))

psal jsem to o pár postů výš - mění se pouze Media ID hry a vše ostatní je stále stejné, takže savy fungují (zkoušel jsem to na AC III)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak BATTLEFIELD 4 - délka single player u mě asi 8hod nic moc - dát za něj v krámě 1600Kč tak se picnu

doufám že u Assassin’s Creed IV Black Flag to bude lepší - píšou až 80 hodin

TAK UVIDÍM ??????

Upraveno uživatelem houba2007
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak BATTLEFIELD 4 - délka single player u mě asi 8hod nic moc - dát za něj v krámě 1600Kč tak se picnu

doufám že u Assassin’s Creed IV Black Flag to bude lepší - píšou až 80 hodin

TAK UVIDÍM ??????

já minimálně 15 hodin strávil tím,že jsem přepadával a vylepšoval JackClawa a než vylepšíš zbroj, tak to chvíli taky zabere. O hodiny bych se u AC vůbec nebál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já minimálně 15 hodin strávil tím,že jsem přepadával a vylepšoval JackClawa a než vylepšíš zbroj, tak to chvíli taky zabere. O hodiny bych se u AC vůbec nebál :)

sorry, ale neodpustim si to :D je to "Jackdaw" - v češtině kavka :) proto se mu smáli, že to pojmenoval podle ptáka, kterýho jako malej měl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já minimálně 15 hodin strávil tím,že jsem přepadával a vylepšoval JackClawa a než vylepšíš zbroj, tak to chvíli taky zabere. O hodiny bych se u AC vůbec nebál :)

to jsem rád, že si konečně dlouho zahraju - už stahuju a moc se těším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, ale neodpustim si to :D je to "Jackdaw" - v češtině kavka :) proto se mu smáli, že to pojmenoval podle ptáka, kterýho jako malej měl :)

aha no já viděl(myslel), že to je JackClaw a proto jsem se divil proč se mu smáli, že pojmenoval loď podle ptáka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu