Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed IV Black Flag


onefootman

Recommended Posts

já teda sbírám co nejvíc věcí se kde dá a mám splněno 25% za 19 hodin hraní... jinak ty námořní bitvy jsou fakt skvělý (už jste někdo dobyl pevnost? konečně se mi tim odkryla ta námořní mapa, což je super, protože jsem v ní docela vždycky tápal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já už dobil 4 pevnosti(pokud myslíš tu červenou věž) kvůli penězům. Jen teď mám problém, že nemůžu vylepšit svoji loď na maximum, třeba u výdržnosti lodě mi píše plan-elite hull. Nevíš jak to získám?

fajn fajn. No získáš je, když najdeš poklad. Prostě podle těch map pokladů, co jsou na ostrovech, najdeš ten správnej ostrov (dole jsou souřadnice) no a pak podle obrázku hledáš, kde by to tak mohlo bejt. Ale musim říct, že teda nic moc lehkýho to není najít to správný místo vždycky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ujišťuju Tě, že to fakt není potřeba :) myslim si, že časem určitě nějakej bude, ale pokud budeš pirátit (a pak prodávat cukr a rum) nebo vykrádat truhly a plnit assassínování, tak budeš mít peněz, že skoro nebudeš vědět, co s nima :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevi nekdo jak ukoncit najemnou vrazdu? poprvy me rozsekali naky lode okolo, podruhy se to nak buglo a proste to ukazuje ze mam zabit "nekoho" a nikdo na tom miste nestoji :D proste na mole je cervena tecka jako target ale typek nikde :D

+ kdyz porazim nakou lod a dam +1 send to kenvays fleet, jak muzu tuhle flotilu ovladat?

Upraveno uživatelem FoX13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fajn fajn. No získáš je, když najdeš poklad. Prostě podle těch map pokladů, co jsou na ostrovech, najdeš ten správnej ostrov (dole jsou souřadnice) no a pak podle obrázku hledáš, kde by to tak mohlo bejt. Ale musim říct, že teda nic moc lehkýho to není najít to správný místo vždycky :D

upfs za 30min jsem našel jednu truhličku, ten ostrov jsem prohledal kousek po kousíčku. Nemohli to udělat, že si zapneš EagleEyes a rozsvítí ti to tam. :D navíc mohli by napsat co jsem našel abych věděl co mohu nově vylepšit, takhle se mi tam jen zjevila tabulka: 2 nové upgrady a ani nevím co.

Zajímalo by mě jestli se dá vůbec porazit tu legendární loď za 20 000R :D poslední den nedělám nic jiného než, že přepadávám lodě a hledám poklad na vylepšení Kavky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to snad není potřeba kousek po kousíčku :D já našel většinou ten hlavní záchytnej bod a pak už jsem hledal okolo (ono přes eagle eye by to bylo moc jednoduchý :D) a jinak uplně vlevo nahoře je napsaný, co je v tom pokladu ukrytý

jen taková technická, když najdeš poklad a vyhrabeš ho automaticky se ti uplatní? nebo musíš třeba za někým nebo to otevřít jinde,já ať hledám jak hledám vůbec to nemůžu najít. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co přesně myslíš? :D pokud najdeš plány pro nějaký vylepšení, tak to musíš samozřejmě potom koupit jako vylepšení pro loď

už jsem to "zjistil" nějaké mapy ti nahoře(jak jsi psal) napíše co obsahuje a některé ne. :D snažím se udělat Pomstu královny Anny II :D jen není tak účinná s tím dělostřelectvem.

P.S nevíš jak se střílí z moždíře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevi nekdo jak ukoncit najemnou vrazdu? poprvy me rozsekali naky lode okolo, podruhy se to nak buglo a proste to ukazuje ze mam zabit "nekoho" a nikdo na tom miste nestoji :D proste na mole je cervena tecka jako target ale typek nikde :D

+ kdyz porazim nakou lod a dam +1 send to kenvays fleet, jak muzu tuhle flotilu ovladat?

nevi nekdo, strasne to otravuje pri hrani ze to porad nekam ukazuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25% odehraných a hra mi nejde přes čip spustit (včera mi šla normálně). Nevíte co s tím?

RGH? měl jsem s tím taky trochu problém a řešil jsem to restartem konzole (klidně i dvakrát +), dokud prostě hra neběžela... určitě bude i jiný a lepší řešení, ale mně to stačilo takhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu