Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed IV Black Flag


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak to možná bude vypalovačkou. Já mám Ihas a je to jendo jestli zvolím 2.4 nebo 4. používám ty s bílým povrchem/printable/ a ty stříbrné. Mně 4x funguje jen u starších her ale od těch novějších mi to vždy hodí chybu kolem 45%. Na 2.4 funguje všechno dobře.
Mam tež ihas a hry mi jedou i když vypaluju na 4x tam chyba nebude
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je asi ten problem xdg2 jsou hry ktere se vejdou na dvouvrstve dvd a neni potřeba zapis až na posledni vrstvu dvd. Ale ihas vypalovačka plus burnermax umožnuje vypalovat až na konec dvd bez toho nove hry nevypalis xdg3. Ty novejsi hry jsou vetsi než xdg2. Jednoduse obyčejna vypalovačka ti nedovoli zapisovat až na konec dvd ihas vypalovačka plus burnermax dovoli zapis až nakonec dvd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja prave taky nechtel kupovat jinou vypalovačku a nakonec jsem si ji koupil tady na foru od Consolera a co dvd to hra nestalo by se mi že bych vyhodil nejaky dvd že by bylo nečitelny nebo neco :). Ale jak řikam zkus na svoji vypalovačce jinou hru :) vim že když chces mit kvalitu tak určite ihas ;) přece jenom ty dvd nejsou levne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, stala se mi nemilá věc... Hraju a najednou xbox (s rgh) napíše hlášku Fatal Crash Interupced, což se mi občas stáva. OK, zapnu hru znova ale nemůžu načíst svůj Save, prostě ho ve hře nevidim. Jdu do system settings, storage a kouknu do Hard Drive a tam ten Save je... Co stím mám dělat, když ten Save mám, ale ve hře ho nemůžu načíst??? Prosím o radu, nechi zas začínat znova!! Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to te zklamu dlc to neni. Je to asi 108kb soubor a chce to připojeni na net ke staženi :)

No já myslel, že to nějak půjde, když je ke stažení DLC Uplay Passport a je u popisu psané : Urcene vylucne pre upravene Xbox360 konzoly RGH/JTAG a i když ho tam dám, tak po kliknutí na konvoj se to chce připojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu