Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed IV Black Flag


onefootman

Recommended Posts

Tak jsem našel soubor který se jmenuje UPlay Passport DLC.rar s dnešním datem ale když ho stáhnu tak stáhne tento soubor UPlay Passport DLC.rar__3516_i118952051_il2987388.exe a po spuštění se nainstalují do PC nějaký kraviny. Soubor je velký 149kb. Zkoušel jsem to zkrátit na rar a otevřít to , ale nepořišel jsem na to co s tím a kam to nakopírovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Možno má niekto podobný problém a toto mu pomôže.

Mám RGH a keď som prvýkrát spúšťal Assassin´s Creed IV išlo všetko bez problémov, vypol som konzolu. Na druhý deň spustenie robilo problémy...vždy sa xbox sekol na čiernej obrazovke a dal sa len vypať. Potom sa mi na neviem koľkí pokus podarilo hru spustiť. Dnes nič ani na 50. pokus. Tak som hľadal na nete a zistil, že hra nejde keď sa spúšťa cez "default.xex", musí sa spustiť cez súbor "scimitar_final.xex". Pokiaľ chcete hru spúšťať cez Library tak jednoducho zmažete "default.xex" a nahradíte ho súborom "scimitar_final.exe" tak, že ho premenujete na "default.xex" ;-) dúfam, že to niekomu pomôže tak ako mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

mam problem s hranim ve verzi od Dragon...vse slape v poradku dokut nezacnu misi,kdy pluji do prvniho assassinskyho mesta...mise "chvile pravdy..." tusim,ze se jmenuje...jakmile se vzdam k mestu,tak se mi konzole sama od sebe vzpne...v jednom a tom samem miste...jinak vse kolem bezi bez potizi...nevi nekdo co s tim? nerad bych stazenim jine verze prisel o savy...dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

mam problem s hranim ve verzi od Dragon...vse slape v poradku dokut nezacnu misi,kdy pluji do prvniho assassinskyho mesta...mise "chvile pravdy..." tusim,ze se jmenuje...jakmile se vzdam k mestu,tak se mi konzole sama od sebe vzpne...v jednom a tom samem miste...jinak vse kolem bezi bez potizi...nevi nekdo co s tim? nerad bych stazenim jine verze prisel o savy...dekuji za odpoved

jinou verzí určitě o savy nepřijdeš, ale s tímhle problémem Ti neporadím, protože tuto verzi jsem si stáhnul až když jsem měl splněno okolo 35%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinou verzí určitě o savy nepřijdeš, ale s tímhle problémem Ti neporadím, protože tuto verzi jsem si stáhnul až když jsem měl splněno okolo 35%

super...urcite to bude nejakou kravinkou,ktera zmizi preskocenim toho daneho bodu nebo mise...jakou verzi jsi hral predtim? nevis jak treba preskocit jen danou misi? nebo jak prevedu savy,kdyz tuhle verzi smazi a nahraji tedy jinou? take me zarazi,proc jsem sam s timto problemem...nenasel jsem,ze by to nekoho trapilo tez...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super...urcite to bude nejakou kravinkou,ktera zmizi preskocenim toho daneho bodu nebo mise...jakou verzi jsi hral predtim? nevis jak treba preskocit jen danou misi? nebo jak prevedu savy,kdyz tuhle verzi smazi a nahraji tedy jinou? take me zarazi,proc jsem sam s timto problemem...nenasel jsem,ze by to nekoho trapilo tez...

1) hrál jsem tu první, co byla ke stažení = COMPLEX

2) savy nijak převádět nemusíš, protože se mění jen media ID hry - title ID zůstává stále stejné = savy jsou taky pořád ty stejné

3) mise přeskočit nejde

4) to bude tím, že většina lidí má COMPLEX verzi, jelikož ta verze od Dragona je s češtinou, polštinou a tak, tak si jí stáhla jen hrstka lidí, která to chce mít ve svém jazyce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz když mam rozehranou verzi v anglickem jazyce a chtěl bych třeba začit tu českou pujde mi hra stim uloženim kde jsem ted a nebo bych to musel jet odznovu dik za odpověd jinak super hra

Ne, nemusíš, můžeš normálně pokračovat, já jsem měl to stejný.

Upraveno uživatelem Digis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pomoc nevi nekdo proc mam hru v poho vypalenou naistalovanou na disk stahl sem i ten free upay pass nebo co a kdyz sem na lodi uplne na zacatku a vstanu ze zeme a rozejdu se tak me spadne cela hra restartuje se xko naskoci tabulka a napise to GAME ERROR FAILED TO AUTHORIZE DISC ma s tim nekdo zkusenost mam tu Cz verzi a fakt netusim vo co go zadna hra me to zatim nedelala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu