Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koupě XBOXu 360


L4A

Recommended Posts

Zdravím přátelé :)

Jsem tu úplně prvně a mám plno otázek, pevně doufám že mi někdo nějak odpoví a pomůže mi s pár věcmi.

Nikdy jsem neměl konzoli, vždy jsem byl zastáncem PC verzí, ale poslední dobou mě to na PC už nebere, navíc mi přijde že v konzolích se schovává mnohem víc zábavy. Rozhodl jsem se s přítelkyní si pořídit domů pod stromeček právě XBOX360. Jenže tomu absolutně nerozumím :D

První otázka:

Rozlišují se nějak konzole xbox?

  • Na internetu je jich hodně na prodej, ale přijde mi že občas vypadají jinak, u některých je napsáno SLIM verze atd. Velikosti pamětí chápu, je to HDD Xboxu.

Chip?

  • Opět na netu je hodně druhů, netuším jaké jsou tam rozdíly? Je mi jasné že je to k hraní vypálených her. Ale jak poznat ten dobrý chip?
  • Je potřeba pak nějak dělat třeba za půl rok update chipu?

Co připojení k internetu, pokud je v Xboxu chip?

  • Četl jsem že to není možné? Jakto?

Jak vypálit hry?

  • Resp. stačí na to běžná vypalovačka? Mám doma asi 4 notebooky :D bude mi stačit ta obyčejná vypalovačka co je v tom, nebo se musí pořídit jiná? Popř. jaká?

Instalace her?

  • Prý je potřeba instalovat každou hru do konzole, že nejde hrát přímo z disku DVD?

Co chlazení?

  • Hřeje se konzole nějak hodně? Je potřeba nějak externě dochlazovat jako třeba notebooky či stolní PC?

Jsou nějaké tipy které poradíte začátečníkovi?

  • Plánuji konzoli asi zakoupit tady na fóru, v sekci bazar je pár zajímavých nabídek, jaké máte zkušenosti s prodejem použité konzole, na co si dát pozor?

Doufám že nikoho moc neotravuju a snad jsem i nějak dobře trefil sekci :) Uvítám i nějakou konkrétní nabídku na konzoli :)

Představa je asi takováto:

  • 2 ovladače (bezdrátové, ale to jsou asi všechny?)

  • Kinect výhodou

  • černý design

  • 250gb paměť (To by mohlo i stačit?)
  • Pokud budou i hry, budu jedině radši
  • Kabely samozřejmostí

  • Nejlépe bez škrábanců

  • Chip (Verzi opravdu netuším, ale aby šli nové hry)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Flash-uprava DVD mechaniky,nutnost palit na specialni DVD,vypalovacka iHAS,problem s hranim DLC do her,muzes na Live

RGH-HW uprava konzole,stahujes z netu,nakopirujes na HDD v Xku nebo externi HDD,muzes hrat DLC do her,nemuzes na Live

RGH+DualNAND totez co predchozi + se muzes prepnout na original firmware Xka a muzes na Live

Pokud se nepletu,melo by to byt vse k upravam Xka

Vse je zde o Xku napsano,pohledej,procti si a vyber,doporucuju nejake Slimko a upravu si vyber podle sebe,ja bych sel spis do RGH,nemusis nic palit,tudiz je i Xko tissi v provozu,nehuci mechanika,bemusis shanet specialni dvouvrstva DVD a kupovat vypalovacku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak po delší době jsem tu opět :)

Forum jsem za tu dobu sledoval hlavně v sekci prodeje. A taky při volném čase, toho nebylo až tak, jsem četl různé návody atd.

Po dlouhém výběru jsem našel xbox 360, je to verze Jasper? - z toho co jsem vyčetl tak kvalitní verze, kdyžtak mi to prosím potvrďte.

Má HDD 20Gb, to snad bude stačit, nebo časem možná dokoupím větší.

Má Flash, prý LT 3.0 - k tomuto mám otázku, spíš ujíštění že to dobře chápu - můžu na Live že? Ale hry nejdou hrát z disku ale jen z DVD? A abych nemusel kupovat mechaniku, vypálím DVD s hrou na tomto - www.czc.cz/samsung-sh-224db-cerna-bulk/126775/produkt? Je potřeba nějak po čase udělat update u tohoto flashe?

K xboxu jsou 2 ovladače + HDMI kabel + nějaké hry.

Mám to kousek, zítra pro něho jedu, tak si ho vyzkouším. Bál jsem se té červené chyby která je tu někde popsána, a tak jsem hledal někde abych si ho mohl předem vyzkoušet.

Zeptám se, je lepší pro xbox když bude stát na výšku nebo je lepší když leží šířku? Ohledně chlazení a čtení disků.

Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu