Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call.Of.Duty.Ghosts


jaccomo

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nene v tom problem urcite není ;-)...

Postup:

1,Vezmes aspon 8 GB flashku tu naformatujes v xboxu.. (Settings / memory)

2, Předpokládám, že DISC 2 jsi extrahoval pomocí Xbox Image browseru..

3, Otevřeš HORIZON.. Dáš Tools --> Device explorer... v pravo se ti ukaze ta flashka a bude tam Inject file.. kliknes na to a vyberes ten soubor ve slozce Content z toho vyextrahovaneho Discu 2..

4, Vlozis flashku do xboxu a nechas ji tam

5, Spustis hru a hrajes :)

Já jsem ted na kolejich, kdyztak mi napis pm a vecer, az budu doma, ti poslu i s obrazky, kdyby jsi to nepochopil ;-)

Upraveno uživatelem pazdy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych se optat, jestli někdo s LT3 zkoušel rozjet Ghosta, chce to po mě aktulizaci a celkem mám nahnáno z Banu :( Jestli už někdo paříte online please reakci....

Jinak super hra, vynikající grafika, příběh je celkem slušny, nejlepší je akce vesmír :) Grafika super,, jsem zvědav na grafiku u One, těším se na to až ho budu moci v nějakém marketu odzkoušet... Podle videí to člověk tak neocení...

Na recenzích je vždy něco pozitivního a negativního...

Nebudu hledat na nových misích mouchy,,, podotknu jednu věc ať každý si najde mouchu jakou chce na CODkách,, myslím že v jednom nás 100% hra spojuje a duševně nabaží a to jsou multiplayery :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

tohle my vyhodil ABGX u obou DVD - ERROR: Failed to reopen D:\Torrenty\COD.GHOSTS.XBOX360\Disk 2\disk2.iso for writing. (Permission denied)

nevíte někdo co s tím ??????

UŽ VYŘEŠENO

Upraveno uživatelem houba2007
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky problem s abgx ale jen s cd 1 piše auto fix failed, PFI/Video is still bad dik za pomoc, nevim jak vlozit lepši obrazek nej velikost muže byt 19 kb, dal jemto na ulozto http://uloz.to/xEbM5BNX/vystrizek-4-png http://uloz.to/x1r5a4eW/vystrizek5-png

Upraveno uživatelem kajfosz
ne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dohráno. Tu kritiku moc nechápu, protože grafika je solidní, má to dobrý příběh a ani bych neřekl, že ten singl je nějak krátký (18 misí) ... Hlavně by si měli někteří uvědomit, že ve hrách typu "střílečka" už nejde moc co vymyslet. Jinak podle toho konce to vypadá, že se příště dočkáme Call of Duty: Ghosts 2. Osobně bych, ale už rád uvítal opět něco z "druhé světové".

Upraveno uživatelem franzkafka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu