Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bricknuté či neBriknuté to je oč tu běží...


sik992

Recommended Posts

Dobrý večer chtěl bych se zeptat co mám dělat když do teď jsem měl hacknuté Wii ale řekl jsem si že si začnu kupovat normální hry a chtěl jsem ho aktualizovat na novej software ale v průběhu aktualizace mi to napsalo nějakou hroznou chybu a když jsem jí našel na nintendu co to znamená tak že neni připojenej internet a celé to spadlo a pak normálně naběhlo ale nechce se ani aktualizovat ani zpustit hacknutý... Poradte co stím nebo pokud by si ho chtěl někdo koupit i s příslušenstvím na náhradní díly tak taky pište...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Sice Wiičko nemám, ale tohle - jak se zdá - je naprosto klasický problém: Přišel jsi o flash, protože jsi nainstaloval nový oficiální FW, který flash přepsal.

Brick to ale není, brick by to byl v případě, že by ti Wiičko nešlo spustit vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu