Jump to content
  • 0

Problém s výkonem

rwak1468624271
 Share

Question

Zdravím,

chtěl bych poprosit o radu, týkající se ztráty výkonu/rychlosti notebooku Lenovo Z580. Nedávno mi začal notebook stávkovat, hry nešly spustit/měli otřesnou grafiku/pomalý chod. Nainstaloval jsem znovu ovladače, ale problém, byť se to zlepšilo, přetrval. Nyní mám s více procesy a spuštěnými programy / otevřenými složkami problém. Notebook se seká, má pomalý chod a větší odezvu mezi přepínáním na na jiné procesy. Rychlost/plynulost např hraní her se změní, když vypojím nabíječku ale pomáhá to jen u her. Chtěl bych se zeptat, zda je možné poškození hardwaru / softwaru, nebo jen poškozené napájení?

Předem děkuji za odpověď.

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Zdravím,

chtěl bych poprosit o radu, týkající se ztráty výkonu/rychlosti notebooku Lenovo Z580. Nedávno mi začal notebook stávkovat, hry nešly spustit/měli otřesnou grafiku/pomalý chod. Nainstaloval jsem znovu ovladače, ale problém, byť se to zlepšilo, přetrval. Nyní mám s více procesy a spuštěnými programy / otevřenými složkami problém. Notebook se seká, má pomalý chod a větší odezvu mezi přepínáním na na jiné procesy. Rychlost/plynulost např hraní her se změní, když vypojím nabíječku ale pomáhá to jen u her. Chtěl bych se zeptat, zda je možné poškození hardwaru / softwaru, nebo jen poškozené napájení?

Předem děkuji za odpověď.

Mas NTB prepnuty na vysoky vykon?Zkus se kouknout do procesu jestli ti neco nezere CPU nebo hodne RAM.Tak koukni na teploty a zkus procistit NTB od prachu....popripadne CCleaner je dobrej program na vymazani kravin atd.

Pokud to nepomuze tak reinstal systemu od zacatku.

A uvidis...je dost mozny ze pokud jsi na nem hral hry dost dlouho a casteji NTB proste uz ztratil vykon znam to moc dobre.

• 0
Problém dříve nebyl ani s výkonem. Vše jelo bez problémů. Stalo se to naráz. Vypadly ovladače a začalo to haprovat. Notebook je navíc starý maximálně rok +-. Takže problém se ztrátou výkonu kvůli hraní bych v tom asi neviděl.

Tak mohla se ti odpalit grafika kdyz je to takhle z niceho nic.