Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted PS4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mě to přijde jako engine z TLOU jen víc detailní. Jasně, že to vypadá dobře, ale myslím to tak, že to není takový wau jako u předchozích dílů. Po hraní Zaklínače 3, The Order, Far Cry 4, GTA 5 PC remaster mi to přijde jako nic extra, prostě "jen" další dobře vypadající hra, která ničím extra nevyčnívá :) Možná je tam víc demoličních vychytávek.

A tou podobností jsem myslel to město, že to bylo podobné i ve trojce. A jak je ostřeluje to auto a posouvá se, to je úplná vykrádačka TLOU a zároveň nejhorší scéna z TLOU, alespoň pro mě. Přišlo mi to strašně otravné a nezábavné.

Far cry 4 hraju teď, grafiku to má výbornou, tohle ale taky, navíc nezapomeň že Uncharted a TLOU dělá Naughty Dog, takže tam jistí podobnost být musí,

. Mě třeba přijdou po hraní TLOU hlavní hrdinové naprosto stejní. Ale nevadí mi to, navíc tohle už je 4. díl, už to automaticky musí trochu vykrádat samo sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Far cry 4 hraju teď, grafiku to má výbornou, tohle ale taky, navíc nezapomeň že Uncharted a TLOU dělá Naughty Dog, takže tam jistí podobnost být musí,

. Mě třeba přijdou po hraní TLOU hlavní hrdinové naprosto stejní. Ale nevadí mi to, navíc tohle už je 4. díl, už to automaticky musí trochu vykrádat samo sebe.

Tak o tom žádná, že už to samozřejmě nic nového nebude. Nějaké nové prvky jako ježdění a nějaké zahákovaní či co tam bude, ale to asi tak všechno. Já nevím, ale mě to přijde jako pořád recyklovaný stejný engine. Myslel jsem , že už konečně přijde hra, která se bude trošku blížit realitě, ale zatím je to všechno takové malované a barevné, myslel jsem, že se posunou trošku dál. Dneska jsem se díval na obrázky z nového Deus Ex a něco takového mám na mysli. Pokud to samozřejmě bude takhle finálně vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě už je tohle dost dobrý, já sem vyrůstal na Psx a hrách jako Die Hard, Tomb Raider, Duke, GTA 1, 2, Gran Turismo 2, a podobný klasiky. A z dnešního pohledu musím říct že to byly HRY, každá jiná, a každá tě dokázala vtáhnout na několik dní. Dneska se to chrlí jak přes kopírák, ale lidi to stejně kupujou. Má vyjít 4 díl Batmana, taky už to přece nemůže být nic novýho, a co myslíš že sem udělal, předobědnal sem si limit. edition, za 4k. Má vyjít nový NFS, taky už se na to chystám. Tím chci říct že je jedno co vychází, dneska už je to takovej bys, že i když se to pár ortodoxním hráčům líbit nebude, vždycky těm co se to bude líbit a koupí si to, bude mnohem, mnohem víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě už je tohle dost dobrý, já sem vyrůstal na Psx a hrách jako Die Hard, Tomb Raider, Duke, GTA 1, 2, Gran Turismo 2, a podobný klasiky. A z dnešního pohledu musím říct že to byly HRY, každá jiná, a každá tě dokázala vtáhnout na několik dní. Dneska se to chrlí jak přes kopírák, ale lidi to stejně kupujou. Má vyjít 4 díl Batmana, taky už to přece nemůže být nic novýho, a co myslíš že sem udělal, předobědnal sem si limit. edition, za 4k. Má vyjít nový NFS, taky už se na to chystám. Tím chci říct že je jedno co vychází, dneska už je to takovej bys, že i když se to pár ortodoxním hráčům líbit nebude, vždycky těm co se to bude líbit a koupí si to, bude mnohem, mnohem víc.

Takže sběratel :) Já si něco takového koupit, tak mi manželka uřízne koule :D Jj taky jsem vyrůstal na PSX a předtím ještě 8 bitové konzole atd. Mě to taky stačí, ale mám rád ve hrách pokrok a líbí se mi sledovat jak se to posouvá dál. Kdysi to šlo logicky mnohem rychleji a ten posun šel znát. Dneska už se spíš přidávají efekty, rozlišení, ale posun jako takový moc nevidím. Co se hratelnosti týče, tak je jasné, že už to není to co bývalo. Když si vzpomenu na první díly Tomb Raidera, to bylo něco. Nová Lara není špatná, ale kdybych to měl porovnat, tak starším dílům nesahá ani po kotníky. To úžasné prostředí, hlavolamy, atmosféra, hudba. To byly časy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Společnost Sony dnes oznámila, že akční hra Uncharted 4: A Thief’s End bude dostupná pro konzoli PlayStation 4 od 18. března příštího roku, navíc fanoušci si ji budou moci koupit hned ve třech edicích.

speical-edition-uncharted-4.jpg

Upraveno uživatelem svobic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Posunuli to z jednoho důvodu - "Tvůrci, nebyly spokojeni s koncem hry, tak proto než aby vydali něco čím jsi nejsou 100% jisti, tak raději odloží datum vydání"

Nevím, ale z mé strany lepší krok odložit to, než vydat něco za čím by si pak nestáli.

Hru sleduji už delší dobu, a myslím si že to bude pecka, jen si chvíli počkáme, ale o to více se budeme těšit :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu