Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted PS4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pokud ano, tak se tam dává pouze 1 DLC kód, pokud si měl predobjednano klasickou cestou Standard+, měl jsi se hájit hned na prodejně, při převzetí a reklamovat nerozbalenou hru. Ta + verze se dá od té standardní poznat celkem lehce - má červený pruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne mel jsem objednano normalne. Jeste jsem se jich ptal jestli opravdu obsahuje dva ty kody kdyz je na obalu jen jeden a obsluha me utvrdila ze ano. Vedet to dopredu ze ta plus edice ma ten cerveny pruh tak jsem si to nalhat nenechal :-x

EDIT: Ted ale koukam a plus edice obsahuje navic snow skin a heist drake skin. Ale ke kazde predobjednavce mel byt navic pack 1 (desert skin draka a zbrani a MP body) a pack 2 (gold skin, skin draka z prvniho dilu a MP body). Ja nedostal ani ten pack 2...

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem v 10. misi. Zatím musím říct, že super, hra je perfektně vyvážená (je tu mnohem více skákání, než přestřelek - to mi třeba vadilo na U1+U2+U3), dost se podobá novému ROTR, ale samozřejmě je o level výše, hlavně tedy v grafice, to je ukázka. Včera jsem dokonce ani nezapnul Fifu, jak mě to připoutalo k posteli .. vypil jsem 2,5L vína a perfektně jsem si tu jízdu užil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to Quantum (po vašem "kvantum"), ale chápu, že nemůžeš moc vědět o něčem, co jsi nikdy neviděl a nehrál ;)

Kdybych byl zlý tak napíšu že tvůj příspjevek je offtopik který nesouvisí s tematem, ale protože zlý nejsu tak to nepíšu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu