Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted PS4


tekken90

Recommended Posts

  • Moderators

OT je především už to, že tady zmiňuješ Xbox v tématu, které patří PS4 Uncharted 4 btw ;)

drak3go: včera jsi tu měl bejt. Když tady borec prodával nadstroj a senomet, který dotane za 14 dní od tetičky z UK. Ten byl slušnej :-)

A kdo myslíš, že tam všechen ten SPAM mazal? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nepochopim lidi,kteří tak strašně nenávidí X one a vše,co se kolem něj točí.Mám Playko,ale na takovou Forzu prostě Psko nikdy mít nebude.Xbox jsem měl a hraje se na něm suprově.Graficky hry od PS4 okem nerozeznáte,i když běží v nižším rozlišení.Problém je jen ten,že nemá tolik her a tudíž o něj není zájem.Nulová sehnatelnost bazarovek.Každý dělá chyby,ale být takhle zaujatí vůči jednomu výrobci ... to je o skok do zdi.

Upraveno uživatelem serlicky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a co my s tím, kor v topiku o uncharted4? Si založ topik jak je svjet zlý a nerozumí genialitě senometu. Když grafiku okem nerozpoznáš tak cos potom čekal u uncharted4? Fotorealitu? Sa probuď, v mašině za necelou desítku ju ještě pár let neuvidíš. No a že nemáme forzu? Nevadí, máme driveclub, bude gt, máme ančártyd... A když byl senomet tak dobrý, skqvělí a suprový tak pročs ho prodál?

No nic, doporučuju zpovědníka, nebo jiného experta, odpověď ani nechci, valíš do ignore a sbohem a šáteček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to někde psané, jaké bonusy k předobjednávce měly být? (u JRC). Já to totiž nemůžu nikde najít.

Mimo to se v tom červeném pruhu uvádí něco o "Oboustranném obalu", to má být co?

V predobjednavce jeste nez hra vysla to meli u hry na svych strankach uvedene. Dnes jsem se jim konecne dovolal a rekli mi ze o problemu vi a resi to se zastoupenim sony a ze mi daji vedet jak se neco dozvi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju zatim par hodin a super. Grafika je rozhodne o tridu lepsi jak v TLOU. Pocit ze strelby naprosto suprovy, zatim jsem se teda k moc palebnym masinkam nedostal, ale tech par co jsem mel moznost vyzkouset pecka :D.

PS: Vsimli jste si treba, ze kdyz visite na tyci a vlezete do pulky tyce, tak se prohne. Pekny detail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělé završení Uncharted je to dlouhé a pochybuji, že by chtěli udělat další díl vzhledem k tomu konci. Teď bude priorita The Last of Us které je mi blíž. Tohle je super hra, ale po prvním dohrátí jsem neměl ten WOW pocit jako u The Last of Us. Málo hádanek, ale je tu pro mě možná až moc lezení a skákání a hlavně hledání cesty kudy vlastně jít dál což před tím nebylo. Málo střílení, ale když na to konečně dojde tak to stojí za to. Totální destrukce a nepřátelé jsou chytří. Dost zapracovali na animaci a taková grafika tady ještě nebyla. Trochu padá framerate, ale jen v pár momentech.

Upraveno uživatelem Tomas007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohrano na hard za 19:44 takze spokojenost. Jo umira se casteji tak mozna proto tak dlouha doba hrani ale i tak je to dost dlouha hra. Jinak grafika atd jednim slovem paradni. Detaily tvare, postav, prostredi, voda ( tvoreni vln a voda kolem skal nejkrasnejsi co jsem videl, hustota travy, bahno, vse jak reaguje na postavu kdyz prochazite travou + vybuch granatu nebo strelba v trave a vode. Nevim co vse jeste. Je toho monohem vice. Zkuste si zapnout spomaleny cas pri mireni vse uvidite spomalene jak to funguje. Detaily jsou neskutecne. A od E3 pokrok k lepsimu. Jedina hra ktere je po E3 vylepsena a ne downgrade jako ostatni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělé završení Uncharted je to dlouhé a pochybuji, že by chtěli udělat další díl vzhledem k tomu konci. Teď bude priorita The Last of Us které je mi blíž. Tohle je super hra, ale po prvním dohrátí jsem neměl ten WOW pocit jako u The Last of Us. Málo hádanek, ale je tu pro mě možná až moc lezení a skákání a hlavně hledání cesty kudy vlastně jít dál což před tím nebylo. Málo střílení, ale když na to konečně dojde tak to stojí za to. Totální destrukce a nepřátelé jsou chytří. Dost zapracovali na animaci a taková grafika tady ještě nebyla. Trochu padá framerate, ale jen v pár momentech.

Lezení, hádanky a akca jsou tu parádně namíchané. Strašně mi vadila trojka. Zbytečná přemíra akce, hádanky skoro žádné a lezení tu taky stálo celkem za pendrek. U4 mi v mnoha ohledech připomíná Uncharted 2 říznutou Last of Us a 30% inovací, které ze hry dělají skvělou jízdu. Kdybych mohl přirovnat U4 k nějaké hře, která završovala sérii a ještě měnila pocit z hraní, tak bych to přirovnal k Metal Gear Solid 4. Hodně kecání, dost jiný pocit z hraní, výborné zakončení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Samopall: já ne, ale moje žena jo, není to špatná funkce, pokud člověk nemá na přesné míření skill

Jsem skoro na konci a to lezení je opravdu někdy až zbytečně zdlouhavé, hlavně v Libertalii. Lezení v Uncharted sérii mám hodně rád, ale pak už jsem si spíš připadal jak krysa v bludišti. Méně střílení mi furt vyhovuje, zbytečně neruší a dává smysl, páč z Drakea to nedělá totálního magora se samopalem, který kosí jednu vlnu za druhou.

Včera mi manželka vyspoilerovala konec, hrála a já se prostě občas koukl, no. Dle mě ten konec je uzavřený, ale kdyby někdo chtěl, tak navázat se vždycky dá. Ať už příběhem před U1 nebo klidně i po U4 Epilogu.

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dnes ráno konečně dojel. Dle mě je cesta Nathana uzavřena a v dalším díle se dočkáme novodobého Tomb Raidera s názvem Uncharted: Drake´s Daughter :lol:

Krátké hodnocení:

+ grafika, exkluzivní, není k tomu co dodat, v některých částech nevypadala nejlépe, ale převažoval neskutečný WOW efekt

+ příběh

+ lokace, jsou obrovské a dynamické

+ automatické míření, které je o poznání lepší, než u starších dílů

+ více skákání, než střílení a to mi vyhovuje, v předešlých dílech to bylo jako Terminator: Drake´s Deception

- pro mě jednoznačně ovládání aut, to bylo něco hrozného

- obrovské lokace mají občas nevýhodu v tom, že pořádně nevíte, kam jít a dlouhou dobu jsem tápal ..

- ovládání, stalo se někomu, že prostě měl jít do dveří, ale nešlo to, protože tam stál Sam? :D

Celkové hodnocení 90%, u mě má 95% jen GTA 5 a 100% si nechávám na GTA 6 s několika městy, jako tomu bylo u San Andreas :lol: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Kruta co ten spoiler hned na začátku sakra [emoji3] každopádně souhlas hra je fakt povedená jen mě se*e, že už jsem taky dohrál [emoji3] Ono když se to vezme tak Uncharted s Nathanem skončil, ale dle závěru i Epilogu jsou hned 2 možnosti na nový Uncharted, no uvidíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu